mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja tego łysego trola nie czaje
0
Ta piłka jakaś nienadmuchana
0
@Encore Pewnie koledzy z klasy
0
Dobry ten Bongo
6
jak mnie ten biały Jordan wku**ia
0
Nie moge patrzeć jak cienki jest ten Mingueza
0
Nasi piłkarze mają takie małe jaja. Czy nikt poza Leo nie umie strzelać ?
1
Pedri do zmiany ;)
2
@zadafcb
XDDD stary pijany
0
@4drian0 A polcam polecam. Fajny produkt :)
5
Uwielbiam te reklamy na grzybice pochwy w TVP.
3
Mój stary z 30 kilogramową nadwagą by zagrał lepiej niż Umtiti.
0
@Pilka_jest_okragla
Kowalczyk raczej słynie z tego, że może w piłke to on grać potrafił, ale klasy i inteligencji to mu jednak brakuje z całym szacunkiem.
0
@Thomas99PL
Mi sie nie podoba to, że nie wiem jakim cudem przegraliśmy z takimi cieniasami 0;3
0
@Progressive
Getafe ostatni raz z nimi w 2012 wygrało. Jak słabo by Real nie grał to i tak porażka Getafe jest bardziej niż pewna
1
@NaFazieHitman
O kurka te podanie do Roberto :O
1
Oglądałem wczoraj Real i to co oni grają to tragedia. Autentycznie jakbym oglądał fife 14 gdzie grało sie tylko na wrzutki. Przecież jak będzie jakiś zespół który nie pozwoli im dorzucać piłki to oni nie będą potrafili nic z nią zrobić. Dziwi mnie, że są 2/3 w tabeli, bo taktycznie to drużyna Okręgówki.
0
@xBoMBoWiECx
Bramkarz i boki obrony mamy totalnie lepszą, a oni nielicząc Araujo, który może nie zagrać mają również lepszą. Jeżeli Araujo zagra to wychodzimy lepiej na tym ;), ale raczej nie zagra więc możesz mieć racje.
0
Ciekawe czy dzisiaj Getafe znowu ładnie rozłoży nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@xBoMBoWiECx
No ich obrona też nie powala jednak :P
1
Jak zobaczylem to co zrobił Ney z River Plate to zatęskniłem pierwszy raz od dawna:
0
@xBoMBoWiECx
ta ? (15 znaków)
0
@klopx tylko głupek by tego nie wiedział.
0
@LuisSalvano
cos koło tego myśle, napewno nie więcej.
1
Maryla Rodowicz > Doda
0
@Tomo1989
a nie wiem byczku tak jakoś
0
@Dundersztyc
Flick>Guardiola zatem :P
3
@xBoMBoWiECx A co powiesz na to ?
Barcelona 2015 vs Bayern 2020
MatS< Neuer
Alba>Davies
Pique>Alaba
Mascherano>Boateng
Alves>Pavard
Busi>Kimmich
Iniesta>Thiago
Xavi/Rakieta>Muller
Neymar>>Coman
Suarez=Lewy
Messi>Gnabry
Enrique=Flick
Tak czy innaczej te porównania nie mają sensu xD
8
@xBoMBoWiECx
Henry> Coman
Guardiola > Flick
4
@Zoker Chodze do barbera, jak próbowałem się sam obcinać to nosiłem czapke pare tygodni.