65

Nie dziwie się de Ligtowi, że się zastanawia. Ma 19 lat, a gra Regularnie już 2 sezon czy to w zespole czy reprze. Poza tym zna swoją wartość (on na ten moment wcale nie jest gorszy od Pique). Może Barca to klub jego marzeń, ale ma świadomość, że w innym równie dużym klubie dostanie więcej szans.
Niektórzy mówią tutaj, że gwiazdorzy.
Troche wyrozumiałości. Postawcie się w jego miejscu. Jak pokazuje historia u nas młodzi zawodnicy nawet ze szkółki nie grają.

14

@Danny Gaucho
Po jego boiskowym poruszaniu sie i inteligencji boiskowej czy technice, wierze, że to gość który będzie grał na poziomie klasy światowej Dlugo jak Lewy

1

@nuter27
Dobra gościu. Zostaw tą piłke nożną...

0

@damianex10
Wspólczuje rywalom

0

@Messibestplayerintheworld
PowAŻNIE? nie może być

1

@sebisek tak wiem, ale szukałem grafiki xd

1

https://static.fangol.pl/content/d/3/6/d3611d0f088b79f4ae45e1f240605142-598.jpg

Zobaczymy czy zbyt ofensywnie. Wiem, że rywalem jest Honduras, ale ja sie cieszę z takiej lini pomocy.

2

@DonAndresFCB uważam, że jest overhyped a do tego to prawda, że to pajac nawet przez pryzmat finalu pucharu francji

5

@adrian89 jak Buffon ma pinad 4 dychy, a nie 36 lat

17

Gol Ronaldo z United wybrany najladniejszym golem w LM, a gol Mane z Bayernem na podium. Jak oni to oceniają? Xd niewidomi ankiete wypełniają czy jak?
EDIT. Co z golami Tadicia, Messiego, Coutinho, Schøne . Nie rozumiem

0

@TheNekro94 Jestem zazdrosny w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale nie pamiętam kiedy ktoś tak sie tym afiszował. Napisalem prawde srednio cos znaczacego raz na 15 lat wygrywaja.

0

Kibice Liverpoolu przrzywaja te zwycięstwo jak my nigdy nie przeżywaliśmy trypletu. W sumie przez 15 lat nie potrafili nic wygrać. Kolejny znaczący puchar 2033

0

@Phatro tak, on nie jest obronca ktory wyjdzie do polowy i wyprowadzi pilke, albo wyjdzie wyzej przy przebitkach. On sie cofa, tyle

0

@cichyfx tez tak uważam. Totalnie zero ponyslu na gre. Henderson i Millner mecze zycia mieli z nami. Przez 20 lat jak to Liverpool bez pucharu

0

Dobra to teraz znając Liverpoolu możemy spokojnie poczekać kolejne 20 lat na jakiś ich większy tryumf.

0

Nie zesrajcie sie ludzie. Toralnie nie zasluzyli dzisiaj. Zagrali takie kupsko. Jakis randomowy gol Origiego xddd. Co to za pilkarz wgl. I jakis smieszny karny

0

@michal26 widzialem ten mecz starczy

1

Tak bez beki, jak patrze na gre Liverpoolu, to nie wiem jak oni sie tam dostali. Jeden z najslabszych zwycięzców LM imo.

1

@AmigoBlancos Chyba jednak Bayern Borrusia, tam sie jeszcze więcej działo. W finale 13/14 Atleti grało nudną piłkę , oczywiście drugi zespol z Madrytu tez nie gral jakos pociągająco.

0

@ViscaBarca123 kogo widzisz za 2 -3 lata dobijającego sie chociaż do 1 drużyny?

8

@krzychu1526 ale super sie na to patrzy. Sam chyba nie dowierza. Dostałby ode mnie paczkę jinów hehe 

0

@ViscaBarca123 napewno jest najbardziej medialny, dlatego się o nim mówi.

4

Młody jest dobry, dobry kawałek od niego.

0

Napewno Suareza i Rakiticia 

0

@Michaelo20000 Nie nonpałe przegiąłeś ostro teraz

0


Fajnie, że chłopy będą w Polsce

0

Kto był w tym roku na kortowiadzie?

0

Nie ufaj Z
XARDASOWI

0

Duvan Zapata, Suso

0

Ja tak nie uwazam. Nawet jezeli sie myle to i tak chce, zeby odszedl. Pomyslec sobie, ze kiedys byl Villa dzisisj taki buc. Nie dziwie sie, ze ludzie nie lubia Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?