mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyszło mi, że orkiszowym
0
Eh. Tak Bardzo chce, żeby Suarez odszedł. Fajnke jakby nawet ten griezmann przyszedl go chociaż posadzić
1
Avatar oklepany film, ale mam nadzieje, że Avengers go nie wyprzedzi
3
Ah te maturki. Pamietam sie tak stresowałem, a przy sesji są jak Quiz typu, którym rodzajem chleba jesteś.
1
Kozak sprzęt.
0
Ja nie lubie takiego rapu. Polska Wersja to jakies patusy
0
Przecież to Deysik xd
0
Też słucham rapu z roku na rok rzadziej polskiego.
Słaby jest nasz rodzimy rap. Kiedyś to było
0
Tez wolałbym wariant co kolega napisał. Jednak bym wystawiał częściej Alene, bo cos tak przeczuwam po jego ruchach n boisku ze moglby byc kotem i podstawowym zawodnikiem za rok. To samo z Puiqiem tyle ze on chwili potrzebujr jeszcze
0
Ależ to będzie ciekawe lato w Realu Bayernie, mysle ze mimo wszystko Barcelonie i Juventusie też. Cos czuje, że po tym okienku kilka gwiazdek głównie z Premier League odejdzie do tych klubów.
0
Oczywiście tu nawiązanie do Ronaldo.
On umiał pociągnąc wózek? Oczywiście, że nie bo to nie ten typ piłkarza. W Realu mial Modricia Kroosa Isco i Marcelo w kwiecie formy. Plus jego zespol grał ofensywnie. On tylko i wyłącznie polega na kolegach. Jak zagraja dobrze to i on zagra. Odwrotna sprawa z Messim. Tam w pomocy nie ma takich tuzów. Od kiedy nie ma Xaviego Iniesty to on przejal ich obowiazki bo nasi aktualni pomocnicy nawet nie są w calu tak dobrzy jak Iniesta i Xavi .
0
Okej. To nie jest wina Valverde tylko lilkarze nie maja tej mentalności. Aczkolwiek uczciwie trzeba przyznać, ze nie mamy trenera z topu. Moglibysmy miec kogoś lepszego
0
Mnie to boli, że tak średni Tottenham gra w finale. Przecież te drużyny mają fure szczęścia. Liverpool nas wczoraj pogromił ale w jakich okolicznościach. Dzisiaj Lucas strzela jakieś 3 placki i wchodzi do finału. Wolałbym Real w finale niz finał z zespolami z tej przereklamowanej ligi
0
Czy wam też wszystko jedno kto wygra ten finał?
0
And we dont care about what they say.
Ja ja ja ja blah blah blah blah
0
Duzo osob narzek na Rakiete. Pamietajcie, ze De Jong jest klepniety. Jeszcze ktos kto posadzi Busiego. Ja mimo wszystko tez bym dał szanse Malcomowi. Zmiennik dla Alby tez obowiązek.
Obrona nie jest naszym problemem aż tak, ale De Ligt mile widziany. Młoda krew na zawsze
0
Rmadrid_bible.
Wszystko jasne
2
Czy ty jesteś kibicem Liverpoolu. Jeżeli tak to też trzymaj sie na baczności bo to, że macie finał nie znaczy, że juz go wygraliście
0
Racja nam priorytetowo potrzebna 9, i w zależności od tego gdzie zagra de Jong to ktos za Rakiete Busiego. Ja bym to widział Arthur De Jong I ktos wlasnie za tego ślimaka
0
Myślicie, że de Ligt nam nie potrzebny? Pomijając kwestie, że gość ma 19 lst i jest swietnym obroncą. Umie tez strzelic z głowki, to na boisku umie zagrzać do walki. Mysle, że byłby on w stanie wydrzeć ryja i zmotywować
0
Ciekawe jak za rok będzie chodzić nasza pomoc. De Jong Arthur a kto 3? Jakiś młody w miare silny i kreatywny śpd?
0
Henderson i Milner to placki Fabinho to kozak śpd
0
Uua . Nie tylko w nodze technika
0
2 z tych 4 próbowalwm i ciagle mam przebitki w glowie z tego meczu
0
Po co ten komentarz. Chamówa bic więcej
2
Rotacje rotacje je*** Chorwacje xd
3
Poszedłem dzisiaj spac o 7. Myślałem, że dzisiaj będzie lepiej, ale jest jeszcze gorzej. To tak boli. Mam nadzieje, że poważnie wyrzucą paru pilkarzy w lato i zastąpią ich topką.
0
Tez, ale na kogo?
0
Wolałbym nie. Frankie moze grac tez za Rakiticia. Chorwat co panike miał w oczach.
0
Napastnik zgadzam się,
Lewy obronca zgadzam sie
Prawy obronca nie zgadzam się
Bramkarz to logiczne
Dorzuciłbym śpd który będzie grał za tego wolnego muła Busquetsa.
Rakitic to samo, szczescie ze de Jong będzie juz w lecie