mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Zatrzymanie Coutinho jest dla nich sto razy gorsze niż sprzedanie go w takiej sytuacji
0
No tak dokładnie. Mówie o tym, że nie można mieć pretensji do Andresa. Co chwile ma jakieś urazy i jest wiekowy.
0
Tak to nie jego wina. Wieku nie przeskoczy. Najlepsze jest to ze w ostatnim meczu ligowym pokazał jak sie powinno rozgrywać
0
No nikt nie przeskoczy. Niedawno czepiałeś się, że Barcelona ma wiekowy skład? Juventus nie ? Mi sie wydaje, a w sumie tak jest, że ma bardziej wiekowy sklad od Blaugrany.
4
to powinnno być
Ku Ku Kuti dotarł :D
0
Messi jest bardzo wszechstronny, jak mogłeś zauważyć oprócz strzelania także rozgrywa.
0
Racja poziomem sportowym to prawie identyczne. Dybala kiedyś na pewno będzie chcial odejsc z Juve by pograc z Messim , ale to za 2-3 lata.
0
Jakies jordanki na przecenie bo sa bardzo wygodne. Air max . Air force czy nawet adidasy zx. Zobacz na stronach worldbox ,ataf, chmielna20, runcolors .
0
jaka jest granica w której chcesz kupić.
1
Może temat seriego nie upadł. Musza napewno sie pozbyć kogoś. Kadra z Serim moim zdaniem byłaby kompletna.
0
Umtiti jest dużo bardziej dynamiczny niż Pique.
1
Bez przesady. Roberto by go świetnie zastąpił.
0
Ale co to ma do rzeczy? xD
0
No zostawie, zostawie. xD
19
Co ty gadasz. Nie chodzi o to czy zafra dobry sezon, ale wie ze pociag o nazwie Barcelona moze juz nie wrócić. Widac- ze jest zdeklarowanym kibicem Blaugrany, bo mp mi na jego miejscu tez byloby ciezko przelknac niepowodzenie transferu w taki sposób.
0
Chciałbym jeszcze dodac, ze jakby przyszedl on i coutinho trzeba byloby sie pozbyć kogos. Zobaczcie ile mamy pomocnikow. Defensywny jeet jeden. Bylby Cou Iniesta Denis i Rafinha na jednej pozycji, a Seri Gomez Paulinho Roberto na drugiej. Jakby pozbyc sie gomeza a Paulinho bylby zmiennikiem dla Busiego, a Denis jest graczem uniwersalnym to wszystko by sie poukladalo, ale napewno musielibysmy sprzedac Denisa czy Rafe i Roberto i Gomeza. Oczywiscie Camp Nou opuscic musi jeszcze turek.
13
Ależ ten chłopak by walczył. Umiejętności mu nie brakuje. Powodzenia w spełnianiu marzeń, moze zobaczymy go w barwach blaugrany
0
patrzac na forme monaco, sprowadzili dobrych następców. Mysle ze znowu moga im podwinac tytul.
0
Jaki ból dupy taka prawda. Pozbyli sie najlepszego napastnika i Mariano ktory radzi sobie swietnie. Jakby mieli napastnika z topu i jakies jedno skrzydelko kosiliby kazdego po kolei
1
Real oprocz kontry i stalych fragmentów nic nie ma. Z nas sie smieja że slaba kadra. U nich moze i mocna, ale milion pomocników, a napad nadal kulawy i obrona bez zamienników.
0
Warto być optymistą. Ja uwazam podobnie tylko w druga strone
1
Ta jest. Ulalal
6
Jesteście kibicami Barcelony? Czemu wy krytykujecie pilkarza chociaz nie miał nawet okazji czegokolwiek pokazać? Będziecie wypominać te 40 milionów. Widze, ze sporo tutaj ludzi, ale duzo tez hejterów.
15
Spoko, mi sie też na orliku zdarza nie trafić. Wybaczam
10
ależ odwaga Denisa mi sie podoba. Fajnie w końcu powoli sie odnajduje, bo ma ogromny potencjał.
0
Bo mu zimno hehehe.
4
Widać jaki poziom prezentujesz po tym komentarzu.
0
Alba odżył po odejściu Neymara bardzo.
0
Ja bym dał Roberto za Rakiete, na PO Semedo na Skrzydle Messi a na napastniku Paco.
0
Marcelo tuzem w obronie nie jest :D. Dynamicznie też by go zjedli. Jak Patrze na Semedo albo na Dembele to mają dynamity w nogach