0

Pierwszy sklad Barcelona ma lepszy. Odszedł od was Alves i Bonnucci co jest też dużym osłabieniem. Bentacur kot w worku narazie grał w słabej lidze argentynskiej i pewnie nawet nie będzie grał przy obecnej obronie Juventusu. Spinazolla i Caldara nie są chyba nawet włączeni do pierwszego zespolu. W takim razie u nas w szkólce jest na stówke więcej perełek niż u was. Bernadrdeschi też nie wiadomo czy nawet sobie 1 skład w Juve wywalczy. Mówisz oz zawodnikach co nawet nic nie pokazali w waszej ekipie. Nie ma piłkarza, którego bym wam zazdrościł. Są tylko przydatni i to jest Dybala i Alex Sandro.

0

To prawda, ale fajnie byłoby sięmiło zaskoczyć. Rudy pomimo, że kosztował 30mln jako 30 latek bardzo miło nas zaskoczył 2 razy ratował nam dupe i raz w meczu z Realem, a jak grał robił to solidnie, ale bo bardzo dobrze. Naprawdę bardzo wdzięczny jestem Jeremienu, oby tak samo było z Paulinho

2

Pożyjemy zobaczymy. Nie jest to wymarzone wzmocnienie, ale dajmy mu szanse. My kibice. Chciałbym zobaczyć Ciebie jak bijesz sie w pierś. Może i nie wypali tego nie wiemy, ale nie róbcie z niego totalnego amatora, jakby grał w B klasie...

0

Barcelona potrzebuje kilku poprawek drastycznych zmian. Ale to wciąż zespól z potencjałem większym napewno niż twój Juventus. jak ktoś napisał pomoc Busquets Roberto Coutinho byłaby świetna. Do tego Dembele do Uzupełnienia MSN. W następnym okienku letnim uzupełnić skład o brakujące ogniwa, ewentualnie jakieś młode talenty Hiszpanskie w roli zmienników. Ale śmieszne jest to jakby Juventus był atrakcyjnym kąskiem dla Piłkarzy.

1

No Paulinho to jest byk. Widziałem pare jego meczów to jak ma rywala na plecach to nie ma bata, żeby mu piłke odebrał. Ramosowi odechce sie tych jego plugawych zagrywek.

3

Dokładnie otóż to. Widziałem kilka jego meczy, to jest bardzo silny fizycznie, umie pier*olnąc, umie całkiem nieźle podawać, ale przede wszystkim jest bardzo bardzo waleczny, biega za dwóch walczy za trzech. Jeszcze odszczekamy wraz ze mną jak da nam wiele radości. Widać, żę chlop jest w skowronkach i niezwykle zmotywowany.

0

Narazie wygląda to fatalnie. Ale pewnie przyjdzie jakiś kozak, ale za taką kase, żę będą się z nas śmiali.

3

Skoro już jesteś Paulinho, to życzę Ci z całego serca powodzenia. Chu* , ze masz 29 lat. Będzie biegał więcej niz 3 naszych pomocników razem wziętych i pokaże, że jest przydatny naszemu zespołowi. Powodzenia !

0

Spompowal z nie zwolnił. Zagrali lepiej, ale w trakcie sezonu zespoł w naszym zasięgu jak najbardziej.

0

Ja nie widze az tylu minusów. Racja trzeba sie wyzyc) ale nie zawsze sie wygrywa.

0

Nie powinna bo generalnie w dwumeczu nasza gra wyglądała gorzej niż Realu.

0

miałem to napisać xD

6

Skończcie pier*olić. Sezon sie zaczyna a wy już szykujecie osądy. Nic nie wiecie. Po bardzo dobrze zapowiadającym sie sezonie odpadaliśmy z Bayernem po dotkliwych porażkach albo w 1/4 . W sezonie 2014/15 gdzie zdobyliśmy tryplet też długo byliśmy pod formą. Dajcie im chwile, bądźmy ludźmi.

0

Zgodze sie do wszystkiego. Odejsc powinni Verma, Turan, Rafinha, i ktoś z dwójki Gomez/Rakitic. Skłaniał bym sie ku Rakitciowi. Przyjdzie ktoś do Srodka i na skrzydło i jesteśmy w raju.

0

Mogliśmy im napukać spokojnie 3 bramki z czego okazje też mieliśmy kiedy grali tym samym składem. Nie róbcie z Realu bożków jesteśmy pod formą i bez transferów. W Optymalnej formie lejemy ich regularnie. Lepiej przegrać jakiś superpuchar niż lige. A co do meczu to okazje mieliśmy sporo. To musiało wpaść, ale bramka zaczarowana. Nie przypominam sobie by Barca po rozstrzygniętym meczu z Realem, ot tak sobie miałą w du*ie i dawała przeciwnikom stwarzać sytuacje.

0

Pokazywał sie do gry. Nie raz była taka sytuacja, że sam stał w lewym sektorze boiska a przed nim nic.

0

W sumie u nas grał Deulofeu Semedo i Digne. Głupie pieprzenie. Nie umniejszam wygranej Realu ale stwierdzam faktu, że Real nie wytrzymałcałego meczu. Też mieliśmy swoje okazje a nawet były lepsze.

2

z Semedo jeszcze będą ludzie. Generalnie na plus. Bardzo fajnie sie podłączał i współpracował z Roberto. Dopiero przyszedł, kwestia paru meczy kiedy bedzie grął na poziomie.

0

co jak co, ale GOmez dzisiaj całkiem nieźle, Busquets jak z ciężarkami. Rakitić wypalony totalnie. To prawda potrzebujemy roszady.

0

Z pewnością pozwolili nam tak po prostu przejąc inicjatywe i patrząc z przebiegu meczu to narazić się na jakieś 2 stuprocentowe i 3 bardzo bardzo dobre sytuacje bramkowych z naszej strony. Oczywiście

0

Co wy gadacie. To są piłkarze grają do konca. Barcelona czy Real jak wygrywaja i 6;0 to dążą do kolejnej bramki. Po prostu coś zatrybiło i zaczeliśmy coś grać.

1

Czemu nasi nie grali tak od poczatku jak od poczatku 2 połowy? Przecież korzystny wynik niebyłby niczym trudnym w takiej sytuacji.

0

Dokładnie w 2 połowie to my ich zniszczyliśmy. Zabrakło skuteczności. Poprzeczka Messiego, kuriozalny słupek Suareza, wiele strzałów i zagrożenia. Piłeczka chodziła ładnie, ale czemu nei zagrali tak od poczatku ?

0

Ku*wa mac jakim względem w drugiej połowie przecież nie istnieli. Pojedyncze kontry które nawet nie miały mocy. Messi poprzeczka, akcja z Suarezem tez śmieszna. Ja nie wiem gdzie oni trenowali strzelecki ale chyba na orliku. Skutecznośc kuleje.

3

i powiedzcie mi, że w drugiej połowie nie mogliśmy im pyknąc przynajmniej ze 3 bramek...

0

Jakich ja czasów dożyłem, że Real wygrywa z Barceloną bezpośrednie pojedynki bez problemów.

0

potrzeba nam transferów. Są w zasięgu jak najbardziej. Ich gra opiera się na kontrze, tylko i wyłącznie ;)

0

Barcelona ma swoje okazje Real ma swoje strezla jedna drużyna. 3/5 goli w dwumeczu to życiówki zawodników, a jeden to samobój. Real jest po prostu skuteczny ;)

0

Ale hola hola. Enrique, Guardiola, to byli trenerzy, którzy tak naprawdę dopiero zaczynali swoje kariery trenerskie i też prowadzili jeszcez słabsze kluby niż Valverde. Pożyjemy zobaczymy. Oby twój syn rzeczywiście zostal Ernestem ;)

0

Czemu nie jesteś przekonany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?