misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek tzn. masz na myśli autora tweeta? Bo ja mówię serio załapałem się jeszcze na okres gdzie było c.a 9k/m2 na granicy bielany/stary Żoliborz, więc dla mnie git. Wkład własny ponad 60%, gdybym tego nie zrobił dziś, mógłbym "palić tym w piecu". A jestem jeszcze w tej grupie wiekowej co podałeś. Innym współczuję. Ale tweet o tym, że to wina bycia w jakichś strukturach jest z czapy.
5
@Kgorecki2500 Tak, bo mi mieszkanie na wartości urosło. Stonks.
3
@Tasde RN, to PiS, tylko skrajny. Kogoś to zaskakuje?
5
@Culer9002 Śledź z cebulą, tylko bez śledzia.
0
@tbas CHować (w pałacu) Wszystkich Dobrych Polityków.
17
@hayek Jeśli rozwiążesz problemy przedsiebiorców przez dobrowolny ZUS, to wygenerujesz nowe pod tytułem skąd kasa na emerytury... w dobrowolny ZUS wierzyć mogą tylko 16-letni fani Korwina. Innej opcji nie ma.
0
@AllBundy fajnie jakby sobie poradził od młodzieżówki. Pierwsza drużyna to nie poligon doświadczalny.
1
Klikbajtowy artykuł. Akysz.
2
@PatrychoO Z każdym trenerem kiedyś tak będzie :p
4
@BorzyKrzys Tak to już jest jak zamiast sukienki zakładasz zbroję płytową.
0
@Kgorecki2500 czy się z mównicy mówi, czy w ławie poselskiej leży, dieta się należy. Cyk.
0
@Fantastyczny Chłopiec słyszałem tylko tyle, że były pogłoski, że ma wyjść coś osadzonego w tym świecie, ale z innymi bohaterami, materiały źródłowe chyba wykorzystano w całości, więc marne szanse na "kontynuuacje".
0
@clyde oglądałem tylko pierwszy sezon, bo więcej nie dałem rady, zupełnie mi nie podeszło, ale pewnie kwestią gustu. Innym takim chyba znanym, co nawet do końca sezonu nie dotrwałem było Tokio Ghoul. Generalnie dla mnie są mocno przehajpowane, ale pewnie pcham się w gips ;p
0
@Khajio To fakt, ale zależy kto co lubi. Jeśli chodzi o nowości z jesieni (bo wtedy były), to mi chyba mimo wszystko najbardziej siadło Kusururiya no Hitorigoto (teraz to już kontynuacja). Definitywnie typ anime jaki lubię, tylko strasznie to rozwlekają mam wrażenie.
0
@TheNekro94 @Fantastyczny Chłopiec Nie jestem fanem actionów w życiu siadły mi dwa, FMA oraz Boku no Hero Academia, więc nie wiem, bo nie śledzę.
0
Sezon 2024 w anime można uznać za otwarty, ale szczerze żaden nowy tytuł nie powala względem mininonej jesieni czy nadchodzącej wiosny, mówiąc kolokwialnie dla mnie jest bieda.
Nie mniej wyszła kontynuacja jednej perełki, która moim zdaniem jest 10/10 i jeżeli ktoś dobrze spędził czas przy takich tytułach jak: Monster, Death Note, czy Code Geass, to jest to pozycja wręcz obowiązkowa.
Mowa o Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, gdzie emitowany obecnie jest 3 sezon i jak ktoś lubi gatunek drama/psychological, gdzie główny protagonista/antagonista jest socjopatycznym manipulantem, to powinno mu to siąść. Polecam.
0
Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się Xavi po trafieniu ManUtd w LE.
1
@Kgorecki2500 "zapyziały szur", hehe Pan Janusz wystawia pustaka.
0
@ObiwanKenobi No powiedzmy, że masz rację i prezydent może ułaskawić "na zaś". Co to zmienia? Zostali skazani, skazanie = odebranie mandatu, a ułaskawienie, czyli abolicja, robi to co robi, czyli znosi karę, więc się nie odbędzie. Taki wielki płacz czy składać to drugi raz czy nie? Mandaty i tak zgodnie z prawem odebrane być muszą.
2
@Blantozaur darowanemu Xaviemu nie zagląda się w notatki taktyczne.
2
@macio_944 Prawica przecież nałożyła już potrójną ekskomuni... ekhm bojkot, bo żaden z poniższych jeszcze nie został przerwany:
- zwolnienie pracownika, który obrażał LGBT (zasłaniając się tym, że cytuje biblię)
- tęczowe torby w sprzedaży
- wycofanie reklam z republiki
Jeszcze dwa bojkoty i stworzą megazorda.
0
Niszczymy Balbastro, jak Almerię. Czego chcieć więcej?
1
Kurde, a już miałem komentarz sarkastyczny na 2 gole różnicy.
0
Mniej niż godzina do meczu, skład znany, więc plan na mecz jest chyba jasny. Wychodzimy mocnym składem, bez taktyki, liczymy na indywidualności i że coś trafimy (może nawet i dużo), ale jakby nie szło to w odwecie jest argumentum ad murawum, więc meczu przegrać w odczuciu w sumie nie możemy. Wszystkie scenariusze rozpatrzone, więc git.
0
@Dankho94isback bo jak przegramy to będzie skowyt. Anyway z takim składem też niestety tego nie wykluczam...
14
Jest wymówka xD
0
@Kgorecki2500 kredyt nie wiele różni się od dodruku pieniądza, tylko w przypadku hipotecznego masz konkretny cel, więc niestety to prawda.
0
Czy w Polsce istnieje jakiś wymóg co do demokratyczności partii? Gdyż cykl życia partii Korwina wygląda zawsze według tego samego schematu:
1. Załóż partię
2. Partia trochę się popularyzuje i jest więcej osób
3. Większość zaczyna zauważać tzw. protokół 4.76 i dochodzi do zgrzytów
4. Wybrany zostaje nowy kierujący, a Korwin zostaje wyrzucony ze swojej partii.
5. Wróć do punktu 1.
Ten schemat się powtarzał na luzie już 4 razy. Więc pytanie. Czemu zwolennik monarchii, nie założył partii z dowództwem absolutnym? To jakieś prawne wymaganie, czy on to po prostu lubi?
1
@mrboom no ja wchodzę i wychodzę zazwyczaj jak coś takiego widzę (tak było i dziś). Wolę nie jeść 2 dni, niż się upodlać (ale mieszkam sam, to coś tam sobie wyciągne z zamrażalki). Ludzie robią naprawdę chore zakupy, z 5 lat temu w piekarnii typ brał 17 bochenków chleba przede mną. Nie wnikam, może duża rodzina, może dużo gości, ale jeśli on części nie wyrzucił, to bym był zdziwiony.
0
@626 Porównuje tylko zachowanie, nie skill i osiągnięcia.