misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Dziś taka lampa na działce, że w drodze wyjątku nawet ja skuszę się na zimne piwo. Nie pite 8 miesięcy, więc trzymajta kciuki, żeby nie poskładało.
https://zapodaj.net/images/c7223e02204f2.jpg
@Comentateiro fajne? Założe się, że w swoim krótkim, 800 letnim życiu, nic takiego nie widziałeś.
5
To chyba był błąd. Wielbłąd.
4
@Jakchcesz Ziemia to jednak sprytna. Stworzyła ludzi, żeby nawrzucali plastiku oraz szkła do mórz i oceanów.
0
@marcin62 gorzej gdy to zbijanie pójdzie za daleko jak z Griezmannem.
0
@BorzyKrzys A masz lajka za rejdż bejt.
4
@Esteban_ No skład zabił mocno hype tego meczu.
3
@Comentateiro No cóż, wszyscy nie awansują. Tak to już jest.
3
#MożeKogoś, bo są tu gejmerzy. Drugi zwiastun dla animowanej wersji Sekiro. 4 września trafi do japońskich kin na trzy tygodniowy exclusive, po czym na weekly run na Crunchyrolla. Z tych zwiastunów historia wygląda jak mocarny mid (może jednak sie rozkręci), ale chociaż ładny hand-drawn.
3
Biorąc pod uwagę jak cienka jest Brazylia w porównaniu do chociażby tej z 2002 roku, to nawet nie jest jakiś nierealny scenariusz. 3-2 już zrobili, to teraz wychodzi, że powinno być 4-3.
1
@Criss18Barca Nie ma lampy, bo jest 3 w nocy.
3
Tunezja się sama wykańcza.
3
@Kgorecki2500 ciekawe kto kupił moje 7 i pół kopii.
0
@clyde Przeczytałem plot manhwy, wygląda trochę na podobny do windbreakera. Dodam go na taką listę, gdzie shogun wisi już ze 2 lata. A co mi tam.
3
@Popitek12 To pozdrów go ode mnie.
0
@Kozinho. Chciałem, ale mnie wyproszono od dentysty, z oddziału banku i okulisty. Dziwni ludzie.
2
Fatalna jest ta pogoda i temperatura. Schodzą 3 podkoszulki dziennie. Na szczęście już w okolicach października/listopada będzie się można odkuć i nosić jeden t-shirt przez trzy dni, a zimą jak dobrze pójdzie to i trzy tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Wy zamawiacie te śmieszne preordery za jakieś chore pieniądze, tym czasem u mnie sztuczne neurony robią *brrr* i zaraz będzie GTA 6 i to w wersji webowej.
3
@Who_you_mam Najlepsza akcja w jego wykonaniu. Kwintesencja polskiej piłki.
0
@pt9 I tak długo. Ja tak miałem po +/- dwóch latach.
7
@626 Ważne, żeby wyglądali mocno w klubie.
0
@Tigermaus To Ty niezłą lodówkę tam masz, jak to Twój PB ;)
0
I to są rekordy, które warto i należy bić. Jak u was w mieszkaniu z PB?
3
Kanadzie po prostu zabrakło Przecinaka. Tak się wygrywa ze Szwajcarią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lordzi Jak to wybierać? W końcowych kolejkach LM czasem się jechało na 4 urządzenia.
https://oss-input-video.allfootballapp.com/resource/541db71ad572ff811034a5a6b893bd6c.mp4
3
Jak ktoś nie widział, to jest szansa zobaczyć na wielkim ekranie. Polecam.
Za 12 dni wyemitowany zostanie też pierwszy odcinek nowej adaptacji od studia saiensu SARU, ale mam mieszane uczucia pod względem szaty graficznej z trailerów. Z jednej strony wygląda na wierniejszą wizualnie adaptację mangi, z drugiej to nie będzie kreska z lat 90...
4
Może kogoś zainteresuje, że rimejk One Piece trafi na Netflix w lutym. Z dostępnych informacji mają być to odcinki ~40 minutowe, ma być ich 7 i mają pokrywać jakieś 50 chapterów mangi. Wykonane przez studio WIT, więc jakość powinna dowozić. Wygląda, że będzie to adaptacja dla ludzi, którzy nie mają za dużo czasu, żeby nolife-ić modę na sukces.
3
@Kidd Ludzie na Series Graph uważają, że mecze z udziałem Ghany ssą.
https://seriesgraph.com/show/319782-fifa-world-cup-2026
0
@kacperFCB_ W sumie to nie pisałem nigdzie, że to fejk i nie z takim nastawieniem (niewprost) pisałem to powyżej. Bardziej w domyśle co następne (biorąc pod uwagę gdzie się znajdujemy)? Kompilacja bramek C. Ronaldo przeciwko Barcelonie i poemat pochwalny na jego cześć?
1
@MessiForeverTheBest Ancelotti by chyba pilotował ten statek.
10
Vinicius w koszulce Barcelony, Messi w trykocie Atletico Madryt. Brak meczów ligowych zaczyna wywierać negatywne skutki na co poniektórych.