4

Kto jak kto, ale Eric swoją postawą na boisku i wszechstronnością zdecydowanie na powołanie zasłużył

11

Trzymam kciuki, żeby nikt w Barcelonie nie wpadł na pomysł by go angażować. Znacznie wyżej cenię Ferrana i mam przeczucie, że Lewy może jeszcze na rok zostać

0

Mamy luty, a wygląda na to, że Cholo i Atletico wypisują się z walki o mistrzostwo. Czy wobec powyższego należy obawiać się, że Atleti całe swoje pokłady sił i kunsztu taktycznego skoncentruje w Pucharze Króla?

0

Dla mnie Casado ma swoje atuty, ok style nie będzie przypominał Frenkiego, ale jest pracusiem w środku pola. Będą mecze w których taki profil zawodnika będzie się sprawdzał

0

Czyli Julian Alvareza stanie się kiełbasą wyborczą mniemam

0

@escarabajo a skądże

15

Obiektywnie patrząc, to co Laporta zastał w marcu 2021, a to co jest teraz to jest ogromny krok milowy. Nie można zarzucić mu bierności. Krok po kroku odbudowuje klub w każdej sferze.
Jak dla mnie wykonał kawał dobrej roboty

0

Jeżeli będziemy dalej iść w myśl filozofii, żeby strzelić co najmniej 1 gola więcej niż rywal (patrz Flick kontynuuje pracę) to wtedy tylko i wyłącznie “9” do sprowadzenia na lato. Tak wygląda futbol prezentowany przez Barce , typowo ofensywny, więc inwestowanie w dobrego, lewonożnego stopera nie bardzo wpisuje się w ten kanon

0

Po pierwsze czemu Laporta miałby nie wygrać wyborów, a po drugie, nawet jeśli by ich nie wygrał czemu Flick miałby odejść

0

@mint czyli gdy ktoś do kogoś nie poda oznacza, że brak w drużynie atmosfery? Ciekawa uwaga

1

Brawo! Tak trzymać!

11

Patrząc na atmosferę tam panującą ciężko nie dostrzec, jak ta grupa trzyma się razem!

0

Akurat ElNacional to mało rzetelne źródło, więc mocno podważałbym jego wiarygodność.

5

Wcale mu się nie dziwię, źe woli Barcelonę zamiast Manchesteru, zarówno pod względem sportowym jak i miejscem do życia

3

Ja szczerze mówiąc nie widzę tego chłopa w Barcelonie, a już na pewno nie są 100+ mln €.

1

@MaroBrd faktycznie trafnie zwróciłeś uwagę na poprawę usterek, które w przeciągu kolejnych lat budowania obiektu wyjdą :D no i oczywiście te, które już teraz są aktualne

0

Co do stempla, to raczej nikt nie ma wątpliwości, że był. Natomiast co do intencji i okoliczności w jakich ten stempel nastąpił już tak.
Gdyby każdy taki stempel karać żółtą kartką, to prawdopodobnie żaden mecz piłkarski nie kończyłby się 11/11

2

@AndreSantos dokładnie, a w tej sytuacji Cancelo nie był spóźniony, a stempel nastąpił już po wybiciu piłki

0

@RobertNieLewandowski więc ci z Archivo chyba też nie oglądają w takim razie, trafiasz w piłkę, po czym twoja opadająca noga robi komuś stempel i gwiżdżesz faul? Gdyby był to by sędzia wyrzucił

0

Gerard wrócił do swojego solidnego poziomu w tym sezonie, z ciągiem na bramkę rywali i dobrym bronieniem

9

Porównuje 27 letniego już ułożonego i doświadczonego piłkarza z nastolatkiem, który nie tak dawno rozpoczął przygodę z poważną piłką?!
Cała gra realu opiera się tylko na nim, w Barcelonie rola każdego rozkłada sie na kilku piłkarzy.

1

@Pawlak1992 trzy lata to faktycznie sporo, ale już mamy ponad rok obsuwy, liczę, że kolejne etapy budowy pójdą już bez przeszkód

0

@MaroBrd dokładnie tak. Te etapy na pewno w przyszłości będą zrealizowane, pytanie tylko kiedy :)

0

@Pawlak1992 a mimo to nadal gramy przy 46000 kibiców. Zostaje trzeci pierścień, dach i elewacja wokół całego stadionu. To w moim odczuciu wcale nie mało roboty.
Trzymam kciuki, żeby ogarnęli to jak najszybciej oczywiście

0

@Messi1992 Araujo był wczoraj elektryczny? Akurat emanował wczoraj spokojem w swoich interwencjach.
Co do Cancelo to zdecydowanie racja. Plus, że jako zmiennik da trochę oddechu podstawowym obrońcom na bokach

6

Ja tam widziałem, że najpierw wybił piłkę, a potem nastąpił na Bernabeu, który postawił we tym miejscu swoją stopę.
Raczej kontrowersji tu brak, ale Cancelo był mega elektryczny w swoich poczynaniach

0

Przeciwnik nie był oczywiście z najwyższej półki, ale trzeba pochwalić Araujo - bramka i pewne interwencje na pewno dodadzą mu pewności siebie.
Wierze, że się chłop odbuduje, ale póki co raczej na Copa i LaLigę go widzę, a nie na LM

0

Pochwalam takie ruchy transferowe

0

W 2029? Patrząc na postęp prac, to słabo to widzę

0

@Guillegavira otóż to, napastnik i obrońcy są zdaje się istotniejsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?