mkl87
Dołączył/a: czerwiec 2023
Monachium / Kalisz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyżby Mbappe został grającym trenerem Realu, a Alonso mianowano jego asystentem?
0
Akurat kto jak kto, ale ten błazen nie powinien się na ten temat wypowiadać
1
Cała drużyna dała od siebie wiele, ale Raphinha, Frenkie i Joan Garcia super.
Rashford pudło straszne. Niestety już nawet liczby przestają go bronić. Te 30 mln lepiej na SO lub napastnika dołożyć
3
Wszystko super, ale musiałby przyjść za darmo pewnie, a to oczywiście nierealne …
0
Czyżbyśmy zimowe okienko zakończyli na Cancelo?
1
Oby nauczył się lepiej bronić
0
Za 20 powinni się o niego postarać
0
Czy to jakiś żart z okazji hiszpańskiego Dnia Niewiniątek, tylko kilka dni wcześniej ????
5
Wesołych Świąt dla całej redakcji FCBarca.com i sympatyków klubu ????
4
Niby zwykłe, normalne czyny, ale ogląda się z uśmiechem na twarzy. W dzisiejszych czasach to niestety nie jest norma, a Rashford bardzo zyskuje
3
Rzadko, bo rzadko ale w tym przypadku popieram Laporte!
13
Kompletnie nie jestem zwolennikiem takiego transferu, tym bardziej, że to nie jest typowa „9”
0
Bardzo go lubiłem i podziwiałem jako trenera Bayeru Leverkusen. Po przyjściu do Realu dość szybko złapał narrację Pereza, z drugiej jednak strony nawet jeśli tego nie podziela to musi tak samo krakać.
2
Odczytuje wypowiedź Flicka, jako ostatni mecz Ter Stegena w bramce i mam nadzieję, że i w Barcelonie. Tak czy owak należał mu się taki mecz po powrocie z kontuzji
2
To bardzo kiepsko, że Eleven się nie postarało
0
Wszyscy wymienieni w artykule zdecydowanie poza zasięgiem finansowym
7
Bardzo trafne słowa. Pan Perez jest wystarczająco zaawansowany wiekowo by choć częściowo pamiętać blisko 40-letni okres rządów generała Franco. Wtedy Real był wizytówką Hiszpanii, bardzo mocno wspierana przez ówczesny rząd i zgarniał wszystkie trofea jakie było można.
0
@CPuyol mamy już takiego uniwersalnego gracza, który w tym sezonie świetnie sobie radzi - Eric Garcia.
2
Obstawiam, że zostanie, ale ze zdecydowanie niższa pensją
0
@19xavi93 byłoby dobrze, ale nie sądzę, żeby Flick aż tak zaryzykował. Wpadka na tym etapie byłaby katastrofą. Ja bardziej ich widzę w drugiej połowie, o ile wynik będzie ok
1
Czy Wy również na podstawie chociażby ostatniego spotkania, uważacie, że idealną pozycją Raphinhi na boisku jest pozycja nr “10”? Wg mnie stwarza mu ona jeszcze większe pole manewru i uwidacznia kolejne zalety Brazylijczyka.
19
Brak tego zawodnika był strasznie widoczny, a jego powrót tylko utwierdza w przekonaniu, że powinien być pierwszym kapitalnym. Takich wojowników nam potrzeba
1
Czy aktualnie rozpoczynalibyście ustalanie linii obrony od Gerarda Martina na pozycji lewego środkowego obrońcy i do niego dobierali partnera z prawej strony, czy to jednak mimo wszystko zbyt daleko idący hurraoptymizm?
0
Wojtek niepewny w ostatnim czasie, a Ter Stegen to wielka zagadka. Ja bym ogrywał dalej Joana
1
Na lewej stronie obrony nie do końca się sprawdzał, ale jako lewy środkowy obrońca wygląda naprawdę obiecująco
7
W pełni zgadzam się z autorem tego artykułu - obecnie jedyną opcją powrotu FdJ do podstawowej “11” możliwe jest po przesunięciu Erica na inna pozycję, ale parą stoperów Martin-Cubarsi nie dają argumentów, by któregoś z nich posadzić na ławce, a Kounde zaczyna powoli wrzucać wyższy bieg.
0
@Hasszz obyś miał rację, ale ja mocno w taki ruch wątpię
0
I jeden i drugi mogą posiedzieć do końca kontraktów - jeden na ławie, a drugi będzie przesyłał L4.
Liczę jednak, że obudzi się w nich fakt, że obaj są kapitanami i podejmą słuszne decyzje …
4
Kurczę, Rashford wydaje się naprawdę fajnym człowiekiem! Piłkarsko zaczyna radzić sobie coraz lepiej, udziela się charytatywnie i raczej nie robi tego pod publikę.
2
Może wymiana Dumfries-Araujo?