1

Czyżby Mbappe został grającym trenerem Realu, a Alonso mianowano jego asystentem?

0

Akurat kto jak kto, ale ten błazen nie powinien się na ten temat wypowiadać

1

Cała drużyna dała od siebie wiele, ale Raphinha, Frenkie i Joan Garcia super.
Rashford pudło straszne. Niestety już nawet liczby przestają go bronić. Te 30 mln lepiej na SO lub napastnika dołożyć

3

Wszystko super, ale musiałby przyjść za darmo pewnie, a to oczywiście nierealne …

0

Czyżbyśmy zimowe okienko zakończyli na Cancelo?

1

Oby nauczył się lepiej bronić

0

Za 20 powinni się o niego postarać

0

Czy to jakiś żart z okazji hiszpańskiego Dnia Niewiniątek, tylko kilka dni wcześniej ????

5

Wesołych Świąt dla całej redakcji FCBarca.com i sympatyków klubu ????

4

Niby zwykłe, normalne czyny, ale ogląda się z uśmiechem na twarzy. W dzisiejszych czasach to niestety nie jest norma, a Rashford bardzo zyskuje

3

Rzadko, bo rzadko ale w tym przypadku popieram Laporte!

13

Kompletnie nie jestem zwolennikiem takiego transferu, tym bardziej, że to nie jest typowa „9”

0

Bardzo go lubiłem i podziwiałem jako trenera Bayeru Leverkusen. Po przyjściu do Realu dość szybko złapał narrację Pereza, z drugiej jednak strony nawet jeśli tego nie podziela to musi tak samo krakać.

2

Odczytuje wypowiedź Flicka, jako ostatni mecz Ter Stegena w bramce i mam nadzieję, że i w Barcelonie. Tak czy owak należał mu się taki mecz po powrocie z kontuzji

2

To bardzo kiepsko, że Eleven się nie postarało

0

Wszyscy wymienieni w artykule zdecydowanie poza zasięgiem finansowym

7

Bardzo trafne słowa. Pan Perez jest wystarczająco zaawansowany wiekowo by choć częściowo pamiętać blisko 40-letni okres rządów generała Franco. Wtedy Real był wizytówką Hiszpanii, bardzo mocno wspierana przez ówczesny rząd i zgarniał wszystkie trofea jakie było można.

0

@CPuyol mamy już takiego uniwersalnego gracza, który w tym sezonie świetnie sobie radzi - Eric Garcia.

2

Obstawiam, że zostanie, ale ze zdecydowanie niższa pensją

0

@19xavi93 byłoby dobrze, ale nie sądzę, żeby Flick aż tak zaryzykował. Wpadka na tym etapie byłaby katastrofą. Ja bardziej ich widzę w drugiej połowie, o ile wynik będzie ok

1

Czy Wy również na podstawie chociażby ostatniego spotkania, uważacie, że idealną pozycją Raphinhi na boisku jest pozycja nr “10”? Wg mnie stwarza mu ona jeszcze większe pole manewru i uwidacznia kolejne zalety Brazylijczyka.

19

Brak tego zawodnika był strasznie widoczny, a jego powrót tylko utwierdza w przekonaniu, że powinien być pierwszym kapitalnym. Takich wojowników nam potrzeba

1

Czy aktualnie rozpoczynalibyście ustalanie linii obrony od Gerarda Martina na pozycji lewego środkowego obrońcy i do niego dobierali partnera z prawej strony, czy to jednak mimo wszystko zbyt daleko idący hurraoptymizm?

0

Wojtek niepewny w ostatnim czasie, a Ter Stegen to wielka zagadka. Ja bym ogrywał dalej Joana

1

Na lewej stronie obrony nie do końca się sprawdzał, ale jako lewy środkowy obrońca wygląda naprawdę obiecująco

7

W pełni zgadzam się z autorem tego artykułu - obecnie jedyną opcją powrotu FdJ do podstawowej “11” możliwe jest po przesunięciu Erica na inna pozycję, ale parą stoperów Martin-Cubarsi nie dają argumentów, by któregoś z nich posadzić na ławce, a Kounde zaczyna powoli wrzucać wyższy bieg.

0

@Hasszz obyś miał rację, ale ja mocno w taki ruch wątpię

0

I jeden i drugi mogą posiedzieć do końca kontraktów - jeden na ławie, a drugi będzie przesyłał L4.
Liczę jednak, że obudzi się w nich fakt, że obaj są kapitanami i podejmą słuszne decyzje …

4

Kurczę, Rashford wydaje się naprawdę fajnym człowiekiem! Piłkarsko zaczyna radzić sobie coraz lepiej, udziela się charytatywnie i raczej nie robi tego pod publikę.


2

Może wymiana Dumfries-Araujo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?