0

@PioteK ah ok, bo jakoś ten wątek mi ostatnio uciekł z radaru. Czyli teoretycznie na mecz z Bilbao miałby być gotowy do przyjęcia drużyny i kibiców

0

Chętnie poruszyłbym wątek nadmiernej ilości kontuzji oraz ogólnego poziomu intensywności podczas spotkań.
Presezon był średni, nie graliśmy na KMŚ, kadra nie została wzmocniona, odszedł dyrygent naszej obrony. Gdzie należałoby upatrywać dość średniej dyspozycji naszej drużyny na początkowym etapie sezonu?

2

Nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca …

0

Co z tym Camp Nou? Jest już jaka decyzja co do zatwierdzenie kolejnej fazy budowy?

0

Z jednej 65 mln brzmi promocyjnie, ale za 32/33 latka to już jednak sporo, nawet jeśli jest maszynką do zdobywania bramek

0

Kane gdyby miał kosztować 40-50 mln € i oczywiście gdybyśmy mieli takie luźne środki to super inwestycja. Gość gwarantuje worek bramek i asyst.

6

30-35 mln € za zawodnika, w dodatku z Premier League poniżej 30 roku życia w którym niewątpliwie drzemie potencjał jak najbardziej tak

0

Araujo wyglądał ostatnio lepiej, a w Klasykach często pokazywał się ze swojej najlepszej strony. Fakt, że często w ważnych meczach zawalał, ale zbyt dużego pola manewru nie było i póki co nie będzie

0

On na serio ma być naszą podstawową „9” na przyszły sezon?
Jako backup jak najbardziej

0

Dla niego w Europie tylko PL, nie sądzę by wybierał między ligą arabską, USA czy PSG.

0

@lincoln25 i słusznie, że ma, ale tylko i wyłącznie jako zmiennik. W tej roli sprawdza się dobrze, ale podstawowa „9” to zbyt wysokie progi

0

@Cobra303 zgadzam się, że wszystko posypało się po odejściu, jak dla mnie dość dziwnym i niespodziewanym, Inigo.
Ale skoro już o tym wiedział, to musiał mieć świadomość, że plan A mocno straci przez to na jakości. Mimo wszystko nie poszukał innego rozwiązania, a to chyba zadanie dla trenera, by dostosowywać taktykę pod zawodników, a nie na odwrót

0

Nie obwiniałbym Flicka za całe zło, nie mniej największym wg mnie jego problemem jest brak planu B czy nawet C na grę.
O ile w zeszłym sezonie plan A działał, bo zaskakiwał niemal wszystkich rywali, o tyle teraz rywale rozpracowali go, stąd potrzeba wniesienia planu B, C itd

0

Jako backup jak najbardziej, ale my potrzebowalibyśmy „9” klasy światowej, jeżeli chcemy powalczyć coś nie tylko w Europie, ale i w lidze

2

On już powinien dać sobie spokój z piłką

0

Bylem zdania, że powinien zostać, ale on faktycznie częściej niż na boisku znajduje się w gabinetach lekarskich. Co prawda gdy już gra to widać u niego jakość, ale mimo wszystko Duńczyka należałoby się pozbyć

7

Kounde w takiej dyspozycji nie powinien być brany do pierwszego składu, ale jednak mimo wszystko lepiej, gdyby był do grania

1

Oby nie wypożyczenie i pokrywanie większej części jego pensji. Sprzedać za kilka mln €

7

I za pewne oddamy go za darmo w pakiecie z Lewym, bo nasze interesy z Atletico bardzo blado wypadają

2

Czemu nie?!
Pytanie czy na ŚO czy na ataku ????

2

W końcu pan Tebas skierował miłe słowa w naszą stronę ….

0

Oj z tymi założeniami to byłbym bardzo ostrożny …

0

Ah ta słynna już fraza - “w klubie panuje optymizm”

0

Przedłuża Lewego i na tym się saga transferowa zakończy

3

Rozumiem tego typu transfer, gdyby chodziło o rolę zmiennika, ale w kontekście pierwszej “11” to raczej z kategorii żartu.

1

Nie widzę takiej sytuacji w kwestii Lewego.

0

Fiu fiu- Lewy i Ferran kontuzjowani. Aż boję się El Clasico

1

Ja tam jestem zadowolony. Frenkie w formie daje spokój w drugiej linii

0

Czyli wrócimy najszybciej po Nowym Roku

0

Czyli nie muszę jeszcze bookowac lotu do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?