0

@TheArtOfCremation Z racji marketingowej, sponsorskiej. $$ On ma tyle wspólnego z Polską, że aż nic XD

1

@Mario96w Kolumbijska lepsza :)

0

@SamuraJack Klepanka, drybling, niekonwencjonalne zagrania, charyzma. To jest tak w skrócie DNA Barcy, starej Barcy.

0

Antony to będzie najlepsza opcja dla Barcelony, gość ma DNA Bareclony, idealnie pasuje pod grę Xaviego, do tego przypomina mi Neymara za najlepszych czasów w Barcelonie. Trzymam kciuki za ten transfer.

0

@Sau_Ron Jeżeli Dembele zostanie to Adeyemi.

0

@Azacca Budynki trzymają się, żelbeton robi swoje.

1

@Hubsao Te bronie wyglądają jak z 2 wojny.

0

@FC1899Barca Mała strata bo Niemcy są krajem rozbrojonym i technologicznie też nie są zaawansowani. Wywalić ich z Unii to będą uciekać jak kaczki w popłochu.

0

@Cule1234 Czas na rozmowy minął już dawno temu.

0

@TheArtOfCremation Do zdjęcia, po zrobieniu zdjęcia pewnie ściągnął.

0

@Ali3231 Wystarczy, że umie ktoś czytać z ruchów mowy, prosta sprawa.

0

@michal26 Za dużo w nos przypudrował i gada pierdoły.

3

Walić tego Hohlanda. Karim Adeyemi tańszy i bardziej perspektywiczny pod względem przystosowania się do metodologii Xaviego.

2

Real zapięty w DUPALA przez Barcę.

0

@Cule1234 Grubo Ruscy mają.

0

Osobiście patrząc na to wszystko, jestem lekko zniesmaczony taktyką Ameryki w sprawie eskalacji. Skoro według Putina, Ukraina jest wyłączona z praw świata i można sobie wjeżdżać czołgami i wszystko niszczyć.. to niech USA wyśle tam czołgi aby po prostu pojeździć po terenie. USA przy obecnej technologii ; jawnej jak i tej tajnej, mogłaby szybko odbić Ukrainę, wystawić czerwona linię i jasno poinformować Putina o konsekwencjach złamania linii. By powstrzymać eskalację, trzeba przeciwstawić siłę i podbić ją. Najlepszą obroną jest atak i to sprawdzało się od zawsze, podczas 1 i 2 wojny.

0

@Ramon Myślę, że spokojnie top 10, top 15.

0

@Suzu Ciężko wyszukać zespołu, który by nie był lepszy od PSG XD

0

Przecież to jest cienias.

3

Typ jeden z najlepszych ŚO w Barcelonie i nie chcą dać mu lepszej pensji XD

2

@MasterKrzaku U Suareza było podobnie, wkurzał 3/4 meczu aż uwalił 2 bramy i się mu przebaczało.

0

@RobiS Walić Juve.

7

Przecież Dembele we francuskiej lidze zostanie połamany i wyjaśniony. Przypomnijmy sobie jak Neymara kopali.

0

@Sewren122 Serio, serio.

6

Chcę zobaczyć minę Messiego teraz w PSG, oglądającego mecz Barcy.

1

@Borneo Jesteś to w stanie jakoś udowodnić, że nie są w stanie wojny ? Bo wypowiadasz się jak byś był prawą ręką Bidena i wypowiadał się w imieniu Nato i USA. Sądzę, że raczej jesteś szarym człekiem, któremu po prostu wydaje się, że jest tak jak uważasz.

1

" Cyberataki nie ustają. Czy Ukraina przeniesie ściśle tajne dane i infrastrukturę IT za granicę? " - geekweek.

Nie rozumiem dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł aby całe dane przerzucić na łańcuch Blockchaina, gdzie już nikt tam nie wykradnie niczego. Technologia stoi z otwartymi rękoma a i tak wszyscy walą głową w ścianę.
Blockchain jest w 100% bezpieczny do momentu wprowadzenia komputerów kwantowych. Po wprowadzeniu komputerów kwantowych do użytku powszechnego, dane przeniesie się na sieć kwantową. Koniec filozofii.

0

@Borneo Jak myśliwcami F-35 Ameryka napieprzał* w Syrii, Iraku to na bank unikali cywili, to samo dotyczy się czołgów i testowania przez nich od dziesiątek lat tam najnowszej technologii. Ameryka nigdy nie była bez stanu wojny, zawsze gdzieś strzelają, taka ich historia, ale o tym się nie mówi, bo nie wypada.

1

@BARCA1899Messi Karim Adeyemi.
@Lisek Fati to LS, 9tką to on nigdy nie będzie.

1

@Borneo Zachód nie zabija? Ciekawa teoria, chyba najciekawsza w dniu dzisiejszym. Mocno kontrowersyjna XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?