monsterrize
Dołączył/a: wrzesień 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheArtOfCremation Z racji marketingowej, sponsorskiej. $$ On ma tyle wspólnego z Polską, że aż nic XD
1
@Mario96w Kolumbijska lepsza :)
0
@SamuraJack Klepanka, drybling, niekonwencjonalne zagrania, charyzma. To jest tak w skrócie DNA Barcy, starej Barcy.
0
Antony to będzie najlepsza opcja dla Barcelony, gość ma DNA Bareclony, idealnie pasuje pod grę Xaviego, do tego przypomina mi Neymara za najlepszych czasów w Barcelonie. Trzymam kciuki za ten transfer.
0
@Sau_Ron Jeżeli Dembele zostanie to Adeyemi.
0
@Azacca Budynki trzymają się, żelbeton robi swoje.
1
@Hubsao Te bronie wyglądają jak z 2 wojny.
0
@FC1899Barca Mała strata bo Niemcy są krajem rozbrojonym i technologicznie też nie są zaawansowani. Wywalić ich z Unii to będą uciekać jak kaczki w popłochu.
0
@Cule1234 Czas na rozmowy minął już dawno temu.
0
@TheArtOfCremation Do zdjęcia, po zrobieniu zdjęcia pewnie ściągnął.
0
@Ali3231 Wystarczy, że umie ktoś czytać z ruchów mowy, prosta sprawa.
0
@michal26 Za dużo w nos przypudrował i gada pierdoły.
3
Walić tego Hohlanda. Karim Adeyemi tańszy i bardziej perspektywiczny pod względem przystosowania się do metodologii Xaviego.
2
Real zapięty w DUPALA przez Barcę.
0
@Cule1234 Grubo Ruscy mają.
0
Osobiście patrząc na to wszystko, jestem lekko zniesmaczony taktyką Ameryki w sprawie eskalacji. Skoro według Putina, Ukraina jest wyłączona z praw świata i można sobie wjeżdżać czołgami i wszystko niszczyć.. to niech USA wyśle tam czołgi aby po prostu pojeździć po terenie. USA przy obecnej technologii ; jawnej jak i tej tajnej, mogłaby szybko odbić Ukrainę, wystawić czerwona linię i jasno poinformować Putina o konsekwencjach złamania linii. By powstrzymać eskalację, trzeba przeciwstawić siłę i podbić ją. Najlepszą obroną jest atak i to sprawdzało się od zawsze, podczas 1 i 2 wojny.
0
@Ramon Myślę, że spokojnie top 10, top 15.
0
@Suzu Ciężko wyszukać zespołu, który by nie był lepszy od PSG XD
0
Przecież to jest cienias.
3
Typ jeden z najlepszych ŚO w Barcelonie i nie chcą dać mu lepszej pensji XD
2
@MasterKrzaku U Suareza było podobnie, wkurzał 3/4 meczu aż uwalił 2 bramy i się mu przebaczało.
0
@RobiS Walić Juve.
7
Przecież Dembele we francuskiej lidze zostanie połamany i wyjaśniony. Przypomnijmy sobie jak Neymara kopali.
0
@Sewren122 Serio, serio.
6
Chcę zobaczyć minę Messiego teraz w PSG, oglądającego mecz Barcy.
1
@Borneo Jesteś to w stanie jakoś udowodnić, że nie są w stanie wojny ? Bo wypowiadasz się jak byś był prawą ręką Bidena i wypowiadał się w imieniu Nato i USA. Sądzę, że raczej jesteś szarym człekiem, któremu po prostu wydaje się, że jest tak jak uważasz.
1
" Cyberataki nie ustają. Czy Ukraina przeniesie ściśle tajne dane i infrastrukturę IT za granicę? " - geekweek.
Nie rozumiem dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł aby całe dane przerzucić na łańcuch Blockchaina, gdzie już nikt tam nie wykradnie niczego. Technologia stoi z otwartymi rękoma a i tak wszyscy walą głową w ścianę.
Blockchain jest w 100% bezpieczny do momentu wprowadzenia komputerów kwantowych. Po wprowadzeniu komputerów kwantowych do użytku powszechnego, dane przeniesie się na sieć kwantową. Koniec filozofii.
0
@Borneo Jak myśliwcami F-35 Ameryka napieprzał* w Syrii, Iraku to na bank unikali cywili, to samo dotyczy się czołgów i testowania przez nich od dziesiątek lat tam najnowszej technologii. Ameryka nigdy nie była bez stanu wojny, zawsze gdzieś strzelają, taka ich historia, ale o tym się nie mówi, bo nie wypada.
1
@BARCA1899Messi Karim Adeyemi.
@Lisek Fati to LS, 9tką to on nigdy nie będzie.
1
@Borneo Zachód nie zabija? Ciekawa teoria, chyba najciekawsza w dniu dzisiejszym. Mocno kontrowersyjna XD