monsterrize
Dołączył/a: wrzesień 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Co za świr paleta, gość wygrał tę wojnę.
0
@normasubiektywna Ciekawi mnie jak będzie wyglądać to porozumienie XD
8
Ma ktoś może to nagranie jak Ukrainiec z petem przenosi minę ? XD
0
@BombowiecKrawczyk Torres taki kozak a prosto piłki kopnąć nie umi.
0
@kuz Czekali na bombową pizzę.
1
@Rust_Cohle A my Lwowa XD
0
@Xwowrak Chiny są właśnie przeciw Rosji i respektują sankcję Europy i przekazują poparcie. Rosja została sama jak palec i w sumie gdyby tak dogadać się z Chinami to można by ich szybko zmazać z map świata, byłby spokój. Później połączyć siły z Japonią i wymazać Chiny. Świat byłby piękniejszy bez tych dwóch państw.
1
@IronSanHybrid Niemcy najlepsi XD nie no to idealnie przedstawia sytuację obecną na świecie XD
0
@Coutinho007 W przyszłym roku prawdopodobnie xd
0
@Kgorecki2500 Ale PiS nic nie robi, tylko kopiuje pomysły innych partii. Raczej już PiS nie wygra przyszłych wyborów.
5
@Hubsao Zacznijmy od tego jak można negocjować z terrorystą ? Tutaj raczej jest gra o to by czas wydłużyć ale po co ? Pewnie chodzi o kwestie nuklearne.
3
@marcin62 Ruscy oddają darmowy sprzęt, sami wspierają Ukrainę, trzeba im podziękować.
3
@Hubsao I dobrze, tam powinno iść jedno hasło, macie 7 dni na wycofanie wojsk do swojego kraju albo Ameryka i Europa odpowie. Chiny zaczynają konsekwentnie odwracać się od Rosji, zostaną sami jak palec. Putin przegrywa od samego początku, piękne czasy nadchodzą.
1
@tbas Przedłuża się bo pewnie lepsze warunki negocjują, drużyna gra coraz lepiej a to zmienia postać rzeczy.
0
@Kgorecki2500 Taki Putin to się śmieje jak widzi te sankcje. Machamy paluszkiem a on się dobrze bawi.
0
@michal26 Po co więcej żołnierzy ? Zaraz któryś kraj spuchnie i głowicę odpali.
5
@barcanawieki Chiny podobnie.
1
@taris W innym klubie.
0
Myśliwce 6 generacji USA ma, Rosja wypuściła dopiero co nowe myśliwce a i tak na starych lata. Czołgi też beż szału, brak nowoczesnych rozwiązań. Broń oparta o laser akurat jest w funkcjonalności armii USA. Czekam na przedstawienie przez Rosję tych rakiet hipersonicznych, ciekaw jestem czy chociaż tą technologię dopracowali do użytku.
Ps. nowoczesna wojna to też wykorzystanie lotnictwa w postaci dronów uzbrojonych. Rosja aktualnie pokazuje, że technologicznie utknęli w ciemnej Ruskiej dupie.
0
@cinero1996 tego nie wziąłem pod uwagę, słusznie. Ps. chyba, że z automatu wygrana Barcy ;D łatwe przejście dalej.
0
Najlepsze, że jest wojna na Ukrainie a świat nadal technologicznie stoi w miejscu i lata na modernizowanych śmieciach z 2 wojny. Parodia stu ponad lat naszej cywilizacji.
0
@Emhyr Pozostaniemy w kontakcie ... to takie - przyjdzie i na was pora. XD
0
@Comfortable_ Tylko potrzeba aby Dembele nastawił celownik, bo od wielu miesięcy strzela jak z machine guna.
3
W Adama podoba mi się to coś, ten drybling i pomysł, który miał i Neymar.
Świetnie się to ogląda.
0
Przyjazdy Ferrari do klubu i noszenie diamentowych kiet za miliony wyprały mu mózg. Przykre, trzeba stwierdzić, że klub zaczął się sypać głównie przez konsekwencje odejście jego.
0
@pawello10 Tak samo bym wybrał, może i jest szansa w jakimś %, by zmienił zdanie co do barw. Potrzebny jest projekt, który mu się spodoba, plaże w Barcelonie są niezłe.
1
@dmcteam Nie, za dobry. Zarząd woli średniaków brać na dużym ryzyku :D
0
@robimen12345 Napisałem, że jesteś odklejony i napisałem szczerą prawdę popartą faktami, nie rozumiem gdzie zaniżyłem wypowiedzą poziom?
0
@Volk Mam gdzieś co piszesz, nie rusza mnie to i nie wchodzę w zbędną dyskusje.
0
@Clue Oceniam pierwsze miesiące Torresa i Vlahovicia. Torres miałco prawda przerwę, ale na litość boską, on nawet na pustą bramkę nie strzela a gotówka nie mała poszła na przepałke.