1

@Mario96w Co za świr paleta, gość wygrał tę wojnę.

0

@normasubiektywna Ciekawi mnie jak będzie wyglądać to porozumienie XD

8

Ma ktoś może to nagranie jak Ukrainiec z petem przenosi minę ? XD

0

@BombowiecKrawczyk Torres taki kozak a prosto piłki kopnąć nie umi.

0

@kuz Czekali na bombową pizzę.

1

@Rust_Cohle A my Lwowa XD

0

@Xwowrak Chiny są właśnie przeciw Rosji i respektują sankcję Europy i przekazują poparcie. Rosja została sama jak palec i w sumie gdyby tak dogadać się z Chinami to można by ich szybko zmazać z map świata, byłby spokój. Później połączyć siły z Japonią i wymazać Chiny. Świat byłby piękniejszy bez tych dwóch państw.

1

@IronSanHybrid Niemcy najlepsi XD nie no to idealnie przedstawia sytuację obecną na świecie XD

0

@Coutinho007 W przyszłym roku prawdopodobnie xd

0

@Kgorecki2500 Ale PiS nic nie robi, tylko kopiuje pomysły innych partii. Raczej już PiS nie wygra przyszłych wyborów.

5

@Hubsao Zacznijmy od tego jak można negocjować z terrorystą ? Tutaj raczej jest gra o to by czas wydłużyć ale po co ? Pewnie chodzi o kwestie nuklearne.

3

@marcin62 Ruscy oddają darmowy sprzęt, sami wspierają Ukrainę, trzeba im podziękować.

3

@Hubsao I dobrze, tam powinno iść jedno hasło, macie 7 dni na wycofanie wojsk do swojego kraju albo Ameryka i Europa odpowie. Chiny zaczynają konsekwentnie odwracać się od Rosji, zostaną sami jak palec. Putin przegrywa od samego początku, piękne czasy nadchodzą.

1

@tbas Przedłuża się bo pewnie lepsze warunki negocjują, drużyna gra coraz lepiej a to zmienia postać rzeczy.

0

@Kgorecki2500 Taki Putin to się śmieje jak widzi te sankcje. Machamy paluszkiem a on się dobrze bawi.

0

@michal26 Po co więcej żołnierzy ? Zaraz któryś kraj spuchnie i głowicę odpali.

5

@barcanawieki Chiny podobnie.

1

@taris W innym klubie.

0

Myśliwce 6 generacji USA ma, Rosja wypuściła dopiero co nowe myśliwce a i tak na starych lata. Czołgi też beż szału, brak nowoczesnych rozwiązań. Broń oparta o laser akurat jest w funkcjonalności armii USA. Czekam na przedstawienie przez Rosję tych rakiet hipersonicznych, ciekaw jestem czy chociaż tą technologię dopracowali do użytku.
Ps. nowoczesna wojna to też wykorzystanie lotnictwa w postaci dronów uzbrojonych. Rosja aktualnie pokazuje, że technologicznie utknęli w ciemnej Ruskiej dupie.

0

@cinero1996 tego nie wziąłem pod uwagę, słusznie. Ps. chyba, że z automatu wygrana Barcy ;D łatwe przejście dalej.

0

Najlepsze, że jest wojna na Ukrainie a świat nadal technologicznie stoi w miejscu i lata na modernizowanych śmieciach z 2 wojny. Parodia stu ponad lat naszej cywilizacji.

0

@Emhyr Pozostaniemy w kontakcie ... to takie - przyjdzie i na was pora. XD

0

@Comfortable_ Tylko potrzeba aby Dembele nastawił celownik, bo od wielu miesięcy strzela jak z machine guna.

3

W Adama podoba mi się to coś, ten drybling i pomysł, który miał i Neymar.
Świetnie się to ogląda.

0

Przyjazdy Ferrari do klubu i noszenie diamentowych kiet za miliony wyprały mu mózg. Przykre, trzeba stwierdzić, że klub zaczął się sypać głównie przez konsekwencje odejście jego.

0

@pawello10 Tak samo bym wybrał, może i jest szansa w jakimś %, by zmienił zdanie co do barw. Potrzebny jest projekt, który mu się spodoba, plaże w Barcelonie są niezłe.

1

@dmcteam Nie, za dobry. Zarząd woli średniaków brać na dużym ryzyku :D

0

@robimen12345 Napisałem, że jesteś odklejony i napisałem szczerą prawdę popartą faktami, nie rozumiem gdzie zaniżyłem wypowiedzą poziom?

0

@Volk Mam gdzieś co piszesz, nie rusza mnie to i nie wchodzę w zbędną dyskusje.

0

@Clue Oceniam pierwsze miesiące Torresa i Vlahovicia. Torres miałco prawda przerwę, ale na litość boską, on nawet na pustą bramkę nie strzela a gotówka nie mała poszła na przepałke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?