1

Rakitic po pierwszej połowie 0 odbiorów i przechwytów, 0 kluczowych podań i jedynie 28 podań.
Uważam, że spokojnie można wpuścić Paco na jego miejsce. Z tak grającym Luisem Suarezem nie mamy ofensywy

0

Mówiąc szczerze za czasów SAFa United również było moim ulubionym klubem z Anglii. Mieli wspaniałą historię i wartości których się trzymali.
Teraz jednak ten klub niczym się nie różni od klubów zbudowanych przez szejków. Powiedział bym nawet, że takie City potrafi lepiej zainwestować pieniądze.

35

No i elegancko! Brakowało mi tego sfrustrowanego uśmieszku Mou na koniec swoich porażek. Guardiola robi z Premier League ligę ogórkową XD

2

Kochanie zmniejszyłem Suarezy ;__;

2

Real go kupił tylko po to, żeby nie przeszedł do Barçy. Mieli handicap bo Dani był ich kibicem więc go skusili.

0

Wyciągnąłem ich z Segunda B do LaLigi i teraz się biję raczej o wszystko. Chociaż zbudować zajebisty zespół to raz a utrzymać go na szczycie to jest dopiero sztuka :D
Do tej pory chyba z 6 mistrzostw, LM, LE, z 5 pucharów króla i kilka superpucharów. Najlepsza gra ever

1

Ja gram w FM2015. Prowadzę Rayo już chyba 25 sezon i nie mógłbym się z nimi rozstać ;_;

0

Aż się zastanawiam czy Ernesto nie przywiózł ze sobą jakiś magików od trenowania bramkarzy. Trzeba przyznać, że Athletic też miał niezłych bramkarzy. W tym sezonie nasi bramkarze robią cuda...

1

Obyś miał rację :3

0

Pamiętam jeszcze jego wolne gdy grał w Bayerze. Takie w stylu Juninho Pernambucano

5

Wysłałem te skany już do kilku bukmacherów i nadal żyje i nie mam długów :D

3

Real do ściągnął tylko po to aby nie trafił do nas. Im jest niepotrzebny bo Zidane gdy napotkał problemy nagle wycofał się z rotacji. Już nie jest taki genialny?
Dani może żałować albo jest mu to korzystne.
Mógł być mocnym rezerwowym u nas a jest etatowym ogrzewaczem ławki

0

Chodzi o mecz kobiet? Wg SofaScore jest odwołany więc kurs 1.0 zapewne za ten mecz masz

1

Jak to? Z Juve potrzebowaliśmy silnej defensywy więc Messi zaczął na ławce :D

1

Również uważam, że wychowankowie powinni dostać przynajmniej sezon, dwa w pierwszej drużynie. Przecież już same treningi z pierwszą drużyną na pewno pomagają im się rozwijać. Trener obserwuje graczy prawie codziennie na sesjach treningowych więc po roku pracy z taki Aleną mógłby ocenić co będzie najlepsze dla jego rozwoju.
A tak to taki Samper czy Alen nie dostali szansy w ogóle. Poszli na wypożyczenia, które zahamowały ich rozwój. Może gdyby Ci czy inni gracze dostali realną szansę w pierwszej drużynie to wyglądało by to inaczej.
Kolejną rzeczą jest przekonanie, że taki wychowanek musi mieć nie więcej niż 20 lat by przebić się do zespołu. Taki Roberto w zasadzie teraz wchodzi na najwyższy poziom, mając 25 lat. Nie ma się co spieszyć bo nawet 2, 3 sezony grania w kratkę jako zmiennik w pierwszej drużynie nie musi oznaczać zmarnowanego czasu.
Mam nadzieję, że Valverde zostanie w Barcy przez kilka sezonów, sprzeda niepotrzebnych piłkarzy i na spokojnie wprowadzi kilku młodych do pierwszej drużyny.

0

Grają z Hellas Verona. Czyli mecz derbowy ;)

0

To już lepiej żeby MAtS został napastnikiem a Cillesen etatowym bramkarzem:D

15

Kapustka po raz kolejny w pierwszym składzie Freiburga! Chyba w końcu wywalczył zaufanie trenera. Było by fajnie gdyby zaczęli teraz grać równiej jako zespół z Kapim w składzie.

7

https://web.facebook.com/mindfootballness2/videos/190047844885589/
Analiza gry Busquetsa przeciwko Juventusowi. Warto obejrzeć!

2

Z tego co patrzę to taki niski, zwrotny pomocnik.
Przyzwoite statystyki podań:
- Średnio 74 podania na mecz,
- Celność na poziomie 93.1%,
- 0.8 kluczowego podania na mecz.
W tym sezonie Ligi brazylijskiej rozegrał już 3.002 minut w 38 meczach.
Zobaczymy czy coś z niego będzie.

0

Powiedz mi proszę, gdzie znalazłeś tego dane? Zbieram z czystej ciekawości takie strony na różnych portalach.
A co do samych statystyk - pokazują jak genialnie Barça jest ustawiona w tym sezonie. Podejrzewam, że w lidze jest podobnie. Wydaje się, że pressing wymaga nieustannego biegania ale gdy drużyna wie co robić, odpowiednio się asekuruje i jest dobrze rozstawiona to pojedynczy zawodnik musi zazwyczaj pokonać kilkanaście metrów by odpowiednio nacisnąć rywala.

0

Tak, zdecydowanie

3

Aż się jego bramka przeciwko Lyonowi przypomniała gdy grał jeszcze dla RSSS. Genialne nożyce!

1

Teraz Holendrzy już nie mają na kogo gwizdać bo nie grają w turniejach XD

1

Słusznie, o tym gentlemanie nie wolno zapomnieć.
Forca Gigi!

5

Iniesta jest chyba jedynym zawodnikiem, który dostanie brawa w większości stadionów na świecie.
Chyba jedynie na Stamford Bridge brytole będą łapy w kieszeniach trzymać :D

0

"nastąpnął mu na dłoń" XDD
Chociaż ok, po tym jak usłyszałem Hajte to stwierdziłem że już nigdy nie powiem złego słowa na Szpaka

0

Oglądam 8 min mecz na TVP (bo nc+go znowu siadło) i aż smutno się robi słysząc komentarz ;_;

Teraz chociażby "ależ akcję miał... ten obrońca" albo "zamiast nie strzelać, szukał kolegi". Jedna sytuacja Digne'a i już mam dość. Co jak co ale komentatorzy na Canal+ mieli jakieś taktyczne uwagi...

5

Mądre słowa! Podpisuje się wszystkimi kończynami.

16

Póki co uczta taktyczna.
Barça jest genialnie ustawiona w defensywie i w pressingu. Gramy bardzo płynną formacją ale też bardzo zorganizowaną.
W ataku brakuje trochę kreacji co nie jest niczym dziwnym. Jednak kilka groźnych sytuacji udało nam się stworzyć. Deulofeu zaczynał przy linni bocznej jednak później ruszył bardziej do środka i od razu było lepiej.
Messi niech siedzi na ławce bo nie ma potrzeby wy wchodził. Wynik dobry, gra trochę pragmatyczna ale solidna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?