2

Prosta sprawa - dla TAS najbardziej wartościowe są dzieci grające dla śmietankowych. Nas olali z uśmiechem, Atleti też pewnie podtrzymają bana ale Real przecież jest "najlepszym klubem na świecie co wygrał 11 ladecim".

Może przesadzam ale po prostu mnie to wkurza. O ile sędziowie się mylą w obie strony a losowania jednak uważam, że są prawdziwie losowe, tak tutaj jest czarno na białym pokazane kto ma wpływy.
Edit.
Sorki zapomniałem o "synach Zyzu", o których wszyscy mówią. To dopiero smutne :

7

W ramach przeprosin, TAS oraz FIFA wysłała kosz pięknych kwiatów wraz z długim i wylewnym listem do Floro. Podobno, po szczerej rozmowie, zrobiło im się żal tych wszystkich madryckich dzieci, które mogły by nie grać przez bana. W ramach solidarności mają odwiesić bana a każdemu dzieciakowi załatwić dożywotni wakat w Getafe lub Espanyolu. Piękny gest dla wspaniałego klubu!

2

Warto zobaczyć pierwszy odcinek. Ciężko jest dobrze opisać i sklasyfikować ten serial :D Zobacz i sam ocenisz czy Ci odpowiada klimat. Bo nakręcony jest świetnie i na pewno soundtrack robi wrażenie.

0

Też właśnie o nim słyszałem wiele dobrego. Może zmarnuje weekend właśnie przy nim :D

0

Pierwszy raz mam tak, że trzeba czekać nie wiadomo ile na następny sezon. Już wiem o co chodzi w tych wszystkich memach dot. seriali :(

8

Odchodząc trochę od futbolu...
Jeżeli ktoś nie ma zbytnio wykrystalizowanych planów na weekend i podejrzewa, że może go dopaść tzw. "zaj***sta nuda", polecam jak diabli Stranger Things!
Jakoś nie przepadam za serialami ale ten to naprawdę perełka. Stwierdziłem wczoraj, że obejrzę z ciekawości i dosłownie przepadłem. Także wieczór, mała lampka, słuchawki i ST - polecam!
PS Ale Inter daje dupy spektakularnie :D Chociaż i tak dobrze, że grają w europejskich pucharach...

2

Ter Stegen

3

W końcu jakiś nowy, ciekawy pomysł... Te wszystkie okładki z biegnącymi i krzyczącymi piłkarzami są nudne jak cholera już... A ta jest śliczna :D

0

Nie wiem jak można nazywać ten światek kibicami... Żenada...

0

Podejrzewam, że Real będzie miał ciśnienie na bramki, do tego grają u siebie najmocniejszym składem. Sporting co prawda stracił dopiero 1 bramkę w lidze w meczu z Porto, ale wydaje mi się, że Real wygra gładko.

0

Właśnie odniosłem podobne wrażenie. Wiadomo, że to na wyrost porównanie, jednak wydaje mi się, że sam Andre się dobrze czuje na DM do tego ma warunki by tam grać. A Busiemu się przyda taki ktoś aby mógł w końcu odpocząć czasem :D

0

Ale się Camp Nou obudziło

0

To uczucie kiedy Pique Suarez i Messi są najstarsi na boisku :'(

0

Ok czyli niepotrzebnie zbiłem hardware :-D

0

Jasper:Roberto-Pique-Umtiti-Alba: Busquets-Gomes-Iniesta: M-S-N

0

Grimaldo ma 77 - wow :D Będzie dobra opcja do kupienia w Fifie bo ma nadal dopiero 20 lat. Ciekawe jak się potoczy kariera tego chłopaka. Trochę liczyłem, że wejdzie do pierwszej drużyny kosztem Adriano ale chyba nie chciał czekać aż tyle. Z tego co widzę na Transfermarkt, gra dość regularnie więc może wyrośnie z niego kawał gracza.

3

Moim w ogóle pierwszym zetknięciem z futbolem były filmiki Joga Bonito, gdzie zobaczyłem Ronniego :D Potem się zainstalowało Fifkę 07 no i kariera Barcą ze względu na R10. Ronaldinho odszedł później a Barca została :D

0

Podejrzewam, że MaTS jednak nie zagra jeszcze jutro więc zapewne w bramce zobaczymy Jaspera. Obrona raczej na pewno wyjdzie najsilniejsza aktualnie czyli Roberto-Pique-Umtiti-Alba. Ciekawe za to, co Lucho wymyśli w pomocy. Stawiał bym na występ Gomesa (przyda się jego wzrost w walce o górne piłki), pewnie zagra Busi bo nie bardzo jest go jak zastąpić a kto 3 - nie wiem. Atak będzie tworzyć nasza trójca także tu nie ma wątpliwości.
Liczę, że będą chcieli efektownie wygrać mecz inaugurujący LM, żeby zmazać sobotnie potknięcie.
W sumie szybko to minęło, jeszcze nie tak dawno trzaskałem wkur***ny lapkiem po starciu z Atleti a tu już nowy sezon się zaczyna.
Generalnie Barca lubi wygrywać w latach nieparzystych ostatnimi czasy, więc liczę na podtrzymanie tego trendu :D

3

Ooo stary, ale żeś przypomniał :-D Takie wrażenie jak się trafi np na starą kreskowke, która się oglądało za dzieciaka.

0

Chyba by mi serce wyskoczylo gardłem :-D Będzie z niego dużo pożytku mam nadzieję.

0

Trochę jakby spięty :D

9

Przy okazji ostatniej "sytuacji" z Raulem po raz kolejny naszła mnie jedna myśl - czemu część kibiców jednej jak i drugiej strony biorą to wszystko tak osobiście.
Jeśli człowiek poczyta o historii Barcy i Katalonii to można zrozumieć dlaczego to środowisko tak nienawidzi Madrytu.
Ale kruca fuks! Mieszkamy ponad 2 tys kilometrów stamtąd i zwyczajnie nas to nie dotyczy. Jako kibice obserwujemy sobie to wszystko z domku i z fotela. Wiadomo, że zwolennicy Barcy nie przepadają za Realem i na odwrót. Ale jak czytam, że "jako madritista odmówił bym zrobienia zdjęcia z przedstawicielami Barcy" to mi się chce śmiać. Tak jakby to było równoznaczne z pokłonieniem się Hitlerowi.
To tylko rozrywka a mam wrażenie, że część ludzi po prostu musi czegoś nienawidzić bo inaczej nie potrafią.
Zaklinam Was, którzy to czytacie - zluzujcie trochę i bierzcie przykład właśnie z Raula i Puyola. Oni pokazują dokładnie różnicę między rywalem a wrogiem.

2

Jak ktoś kiedyś to skomentował - w końcu jakaś polska komedia bez Karolaka :D

1

Uwaga Naukowy Bełkot. Mega wartościowy kanał

1

I to jego klasyczne "AAA magisterial!" :-D Genialnie się musi oglądać mecze z jego komentarzem.

0

Jak coś to możesz pisać ;-)

1

Jeżeli kadencja LE to dla Ciebie tylko wprowadzenie kontratakow to nie dziwię się że nie widzisz w nim dobrego trenera... Powiedział bym ze przeskok w grze Barcy odkąd jest Enrique jest powalający w porównaniu do kilku poprzednich sezonów.

2

Biorąc jeszcze pod uwagę jak strasznie są upośledzone ceny teraz i fakt, że znaczną część ceny zawodnika stanowi jego potencjał to kupno 6 tak młodych, utalentowanych graczy to rewelacja! Chylę czoła przed zarządem

2

W zasadzie nie ma się co dziwić CR, że był taki w****ony - jeden gania a reszta stoi i się paczy :D Ale i tak to jeden z moich ulubionych gifów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?