natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boże jak patrzę na nasz skład to zastanawiam się czy przypadkiem w jakaś śpiączkę nie popadłem i obudziłem się parę lat później;)
0
Najgorsze dopiero przed nami. Bo o ile odpadnięcie z fazy grupowej Ligi Mistrzów to szok i dramat. Ale patrząc w niedaleka przyszłość to czy uda nam się awansować do następnej edycji??? Będzie o to bardzo ciężko
1
@Mario96w
Zagrane -2.5 . Przeczuciu trzeba jednak ufać
0
@mikiiki
Zagrane i wygrane
0
@Marcelinho99
No co zrobi nie wiem. Ale wiem że z dnia na dzień nic nie zrobi. Więc potrzebuje czasu. A transfery i pieniądze to zarządu sprawa
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to że jak by Bayern chciał to by nam 10 goli zapakował. Wiele pracy przed zarządem i Xavim. Byłem sceptycznie nastawiony na trenera z tzw. DNA. Według mnie nam potrzeba nowego schematu. No ale dajmy im szansę. VeB
3
Zła czytać wasze komentarze. Czego się spodziewaliście? Że przyjedzie Xavi i będą wszystko wygrywać? Dajcie gościowi czas. Chociaż tyle ile miał holender.
0
Myślicie że warto zagrać Bayern z handi -2.5? Kurs około 5.. od kilku dni chodzi mi to po głowie
0
@bixmix
Tu raczej nie chodzi o trenera. Bo za Tuchla grali tak samo.
0
@Kamilos84 akurat tu to wina związku, przecież to nie ma nic wspólnego z rywalizacja
41
Oho witaj Rewolucjio;)
2
To są najcięższe czasy od blisko 25lat od kad jestem za klubem z Kataloni. Wierzę że wrócimy silniejsi. Ten sezon powinien być oparty o awans do przyszłej Ligi Mistrzów.
4
Było
DNA Barcelony...
Zostało
DNO Barcelony
2
@Oskar00
Hehhe pamiętam ten kupon. Dr jongi powinni mu sciepe zrobić
0
@Gaz ale w co przywróci? Słynna Tiki taka już nie wróci, bo raz że nie ma kto jej grać a poza tym jest rozpracowana.nam potrzeba kogoś z zewnątrz
6
Dla Barcelony dobra najlepszym wyjściem było by zajęcie 3 miejsca. I walka o LE. Bo co z tego że wyjdziemy i trafimy na PSG, czy City. Po co więcej wstydu
1
Tylko Conte. Reszta z Pirlo i Xavim to się nie nadaja.
0
@GregSTG
Ja napisałem bardziej obrazowo. Co nie zmienia faktu że obecnie styl "tiki taki" jest rozpracowany i takie zespoły jak Chelsea, Bayern tylko czekają na takie zespoły
0
Tak na moje oko to póki wszyscy z zarządem w pierwszej linii nie zrozumieja że "DNA Barcy " czyli tiki taka już nam nie wypali i musimy się przekształcić, to wszyscy następni trenerzy z tak zwanym DNA I TAK NIC NIE UGRAJA, a lata będą lecieć.
0
Dzień dobry. Wczoraj już nie chciałem się madrowac po meczu więc napiszę krótko teraz. Pożegnać trenera w trybie natychmiastowym, nie chodzi o wyniki ale o Styl. Jedyny słuszny wybór to Conte. Miłego dnia życzę wszystkim
0
Jakie macie typy piłkarzy którzy by ozdrowili nasza linie pomocy? Zapraszam do dyskusji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie najgorsze dopiero przed nami. Bo o ile porażkę z Bayernem szło przewidzieć to ciężko będzie wywalczyć 2 miejsce w grupie. A to dopiero będzie boleć jak nie wyjdziemy z grupy i na wiosnę zagramy w lidze Europy... Trzeba czasu i cierpliwości może za kilka sezonów wrócimy do czołówki
3
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, my jesteśmy akurat najsłabsi od 15lat więc mnie nie dziwi dzisiejsza gra, tu potrzeba kilku lat mądrego zarządzania żeby wrócić na odpowiednie tory..
1
@Bobo25 Pedri to tak naprawdę od kilku miesięcy nie ma na boisku. Poza genialnym początkiem tamtego sezonu to jest niewidoczny praktycznie co mecz
1
Nie ma co marudzić, na to co obecnie mamy za zespół to naprawdę nie jest źle. Oby stracili jeszce max gola i wstydu nie będzie. Nie ma się co czarować.
2
@Masny Bo szukają drugiego Nazario z Dani.
0
Z Emersona wyjdzie dobry interes, kasa potrzebna jest tu i teraz, jego gra była w miarę dobra w pierwszym sezonie w betisie potem coraz gorzej, więc uważam że aktualnie to najlepsze wyjście, a z tym transferem napastnika bym się wstrzymał bo drugi Duńczyk nam nie potrzebny a jak wróci Faro, Aguero i dembus to tragedi nie będzie( o ile się znowu nie połamią)
1
Boże jacy my na tle Europy jesteśmy teraz słabi to nie wiem....
6
Bayern obecny nie jest daleko poza naszym zasięgiem. Więc liczę na piękną grę, a boisko niew zweryfikuje