4

Zacznie się SL od 15 drużyn, ale jak będą widzieć inni, że kasa się zgadza, kibice to kupują a o dziwo mecz pomiędzy Realem a Liverpoolem czy Barcelona z Man. U. da dużo większe zainteresowanie niż mecz z Elche. ,Trransmisje przynoszą setki milionów bo będą do wykupienia w tv czy na streamie w internecie ( takie info krąży po hiszpańskiej prasie) to momentalnie się to rozrośnie do 32 drużyn. Zapisujcie ten komentarz i wrócimy do niego za jakieś 2-3 lata. Idą zmiany w piłce i to ogromne. Czy się to komuś podoba czy nie. Stara Liga Mistrzów odejdzie w zapomnienie przez pazerność UEFA. Czytałem info, że 1 edycja CL generuje w Europie około 10 mld euro. Kluby dostają +- 7 mld. Czyli 3 mld idą na wyłączność UEFY. Stąd ten bunt wśród najbogatszych. Bo gdy kluby ucinają kontrakty piłkarzy pracowników to EUFA spokojnie była by wstanie wspomagać kluby zastrzykiem gotówki powiedzmy od 20-50 mln euro. Ale wtedy sami nie mieli by za co się bawić. Covid niszczy wszystko co znamy i nie dotyczy to tylko zdrowia, ale gospodarki, transportu, gastronomii, turystyki itd.

1

Dziwić się skoro " Dzieciaki jak Haland" chcą zarabiać 30milionow netto.

1

Te całe uefy i Fify w sumie nawet te spece od Superligi powinni brać przykład z NBA, tam 20 latek nie dostaje dużej kasy, tam wszystko przychodzi z wiekiem

1

Ale pewnie będą grać w tygodniu w godzinach południowych żeby Azja płaciła

0

@Don Lucas no właśnie co taka Sevilla ma zrobić np, skoro już teraz jest w czarnej D, pomysł ogólnie jest fajny bo były by sztos mecze, bo nie ma się co czarować oglądanie meczu np. Barcelona Malmo to dość specyficzne zjawisko.

0

@tomek8756
Stare czasy papcia Gargamela w fcb:)

0

Kasa kasa kasa. Tylko o to chodzi, każda ze stron gra dla siebie, UEFA straci miliardy jak te zespoły nie zagrają w LM tylko w superlidze, federację to samo że im się utnie, ciort wie kto ma rację.. Może jest tu jakiś prawnik od takich spraw i się wypowiedzieć będzie mógł?

0

Eeee panowie i panie mam pytanie;) a co z Bosniakiem się aktualnie dzieje?

2

@Ratamahatta
Nieroby i starcy poparcie pisu

2

Chapo ba jak real gra bez piłki, jak się linie przesuwają. To nie Liverpool jest dzisiaj kiepski a real jest wielki. Gratulacje dla nich

0

Nie mogę, patrzeć na to szczęście ;) hehe

0

Skubance jak oni grają bez piłki mądrze...

0

Real umie cierpieć i ma MEGA szczęści, my już byśmy przegrywali 2;0

1

@Pawel13sz
Nie tyle koemana rozpracował co styl nasz, dzisiaj każdy dobry klub w Europie gra tak samo, z PSG w pierwszym meczu to samo było, obrona i kontra

3

Gość jest fenomenalny, i jego największym błędem w życiu było odejście.

12

Nie zawsze się wygrywa, miłej słonecznej niedzieli

1

@MrShakira oglądałeś mecz Bayrenu z PSG? Widziałeś Alabe?

0

@Wilczeq bo real od początku miał taki plan, czyli Gra z kontry, i w pierwszej połowie mógł zabić mecz, poreszta na początku drugiej również mógł,

2

@Ratamahatta
Nie zgodzę się z tobą, bo takie zespoły poprosty są od OBECNEJ Barcelony dużo lepsze, to nie wina holendra że ma światowa 9 w składzie? Że brak mu gracza środka pola takiego jak Casemiro, Kross, Modric? Nie to nie jego wina, według mnie wyciągnął z tego co ma i tak bardzo dużo, a poprostu tak jak w życiu, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

1

Już na chłodno po meczu, można podzielić się swoimi odczuciami, gratulacje dla zawodników za walkę do końca, ale wygral Zespół lepszy, Real Zidana był dzisiaj jak Meywether z najlepszych lat, i to w naprawdę okrojonym składzie grali, mogli nas zniszyc dzisiaj tymi kontrami, pretensje do sędziego? Oglądałem teraz dużo powtórek na elewen i tak szczerze to ja tam karnych nie widziałem (w studiu też gadali że sędzia podjął dobra decyzje), plusy? Dla Mnie Mingeza zagrał bardzo dobrze i nawet nie chodzi o samego gola, ale o całokształt, minusy na pewno Messi,Pedri i Dembele ale akurat jego broni to że on potrzebuje takiej samej gry jak Vini w realu, potrzebuje miejsca i pojedynków

1

@Kibic1998
Hearn gra na czas bo wie że fury xleje mięśniaka dwa razy i szuka najlepszej okazij

2

Bądźcie obiektywni z tymi ocenami, grizman 4 a Messi niby 5? Jak on stratę za strata mial

0

@Granto w teorii masz rację, ale ostatnie mecze pokazały że busi potrafi jednak biegać, Holender potrafi kierować gra, no z pedrim to się zgodzę że brak mu doświadczenia ale nadrabia walecznościa i jest nieprzewidziany


0

@kaamil1910 idąc twoim tropem wygra ten który mniej straci też;)

2

Sukces w dzisiejszej piłce to środek pola i skrzydła( wyjazd do Sociedas gdzie u nas to funkcjonowalo najlepiej od kilku ostatnich lat), dzisiaj real nakrył czapka lfc dzięki temu samemu skrzydłowi strzelili, Kross i Modric jak profesorowie, także kto wygra w sobotę zależy od tego czyja pomoc wstanie lepsza nogą

0

W sobotę wygra ten zespół który wygra środek pola i będzie intensywniejszy

2

W pełni zasłużone zwycięstwo realu, pięknie umiał się zmobilizować na LM, U nich każdy wie gdzie i jak ma grać, mają też sporo szczęścia ale wiadomo ono zawsze sprzyja lepszym, szkoda

0

No ZZ to ma pakt z diabłem jak byk, typowy real za ZZ, przeciwnik obsrany po kostki i z jednej sytuacji dwa gole...

5

Nie umiejszam nic białym bo grają bardzo dobrze, ale Liverpool mówiąc że nie gra to tak jak by nic nie powiedzieć...

0

Mogą mieć z jednej strony pretensje do sędziego bo fakt trochę z tą czerwona przesadził, ale kurcze fakt jest taki że Barcelona zagrała słabo, normalnie powinno być z 3-0 do przerwy i te ich gadanie by nie miało sensu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?