Nie wiem czy piłkarze Barcelony mają świadomość że to klepanie piłki na swojej połowie i oddawanie jej do tyłu, wcale nie jest tiki taką. Jest to raczej dno i wodorosty. Myślałem że chociaż dzisiaj zrobią miazgę z Elche a tu może być całkiem odwrotnie.
Koeman dziś powinien im powiedzieć słuchajcie gow.. Mnie obchodzi macie atakować i walić na bramkę aż nie będziecie mogli chodzic, macie wygrać mecz w pierwszych 30 min meczu albo nie wracajcie do szatni
Taki skład nie ugra nic, zasłużeni starcy i młodzi którzy nie mają takiej swobody jaką by chcieli mieć, cały czas ten sam schemat. Jeszcze z 6 lat temu Barcelona w 15 min wyjaśniła by taki cadiz. Czekam na lepsze czasy
"którzy wciąż są w stanie dobrze spisać sie na boisku" no sory ale oni w meczach z słabszymi rywalami sobie nie radza co już od dawna potwierdza to ich forma. Oni już swoje zrobili dla Barcelony i trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść, więc myślę że lepiej żeby odeszli i ustąpili miejsca
@Marcel99 ale pierdoły gadasz myślisz że jakby przyszedł Xavi albo Guardiola to nagle grali by jak z nut. Problemem Barcy jest to że Messi w wielkich meczach zawodzi, nie istnieje jest schowany i chodzi po boisku nie motywując przy tym kolegów, skład jest wypalony bo już wszystko osiągnęli i nie mają chęci na kolejne trofea, następna rzecz to to że Barcelona jest przewidywalna i wiadomo jak będzie grała do tego brak "9" i dobrego rozgrywającego który jednym zagraniem uruchomi napastnika (widzę w tej roli Messiego tylko ze on nie wraca do obrony) myślę że to takie podstawy tego dlaczego Barcelona jest teraz jaka jest
@barteq coś w tym jest, od odejścia Neymara każdy kto przychodził do barcy to albo nie mógł/może się wpasować albo tak jak napisałeś obniżył swoje loty. Myślę że Messi powinien zostać w Barcelonie ale już jako rezerwowy który wchodzi na 25 min. Do tego jakiś kapitan który będzie dowodził drużyną jak kiedyś Puyol, pozbycie się zawodników typu busquets, Alba, Pique, Pjanic, Brajt W zamian za zarobione pieniądze kupić 9 i dobrego rozgrywającego który ma to coś np taki veratti. Ja wiem ze nie ma kasy ale może jeszcze Barcelony będzie się bała cała Europa
@Black_Wolf nie było też magi i gry z pierwszej piłki psg wczoraj pokazało chociażby w akcji bramkowej jak się gra z pierwszej piłki. Mamy skład jaki mamy i mam nadzieję że kilku zawodników opuści już Barcelonę
@VenoM veratii byłby idealny moim zdaniem to jaki mecz wczoraj zagrał to zasługuje na owacje na stojąco. Biegał, podawał i zagrywał takie podania o których w Barcelonie można pomarzyć
0
Nie wiem czy piłkarze Barcelony mają świadomość że to klepanie piłki na swojej połowie i oddawanie jej do tyłu, wcale nie jest tiki taką. Jest to raczej dno i wodorosty. Myślałem że chociaż dzisiaj zrobią miazgę z Elche a tu może być całkiem odwrotnie.
0
Ten trener Elche wygląda jak Mourinho xD
20
Koeman dziś powinien im powiedzieć słuchajcie gow.. Mnie obchodzi macie atakować i walić na bramkę aż nie będziecie mogli chodzic, macie wygrać mecz w pierwszych 30 min meczu albo nie wracajcie do szatni
12
Jeszcze wpierd... Od Sevilli i od PSG i wakacje xD
0
@jurczak normalnie jak Jackowski xD coś z tyłu głowy czułem że zaraz może coś się stać :/
1
PSG to nas tak ośmieszy że nawet nie będę włączać tv
0
Doliczony czas gry a oni klepią zamiast walić w pole karne długie pilki
1
Araujo wróć prosze
1
Zapraszam do przeczytania mojego komentarza niżej :/
0
Najlepsze: zbliżenie się do lidera
Najgorsze: brak skuteczności, monotonna i przewidywalna gra i brak pomysłu.
Oczywiście te 3 pkt o ile wygramy
2
@Magicc89PL spoko jego potencjał też by się u nas zmarnował, większość piłkarzy która przybywa do barcy spada z formy
0
Jestem ciekaw czy padnie jakiś gol z akcji czy znów wygramy 1:0 z karnego
0
Taki skład nie ugra nic, zasłużeni starcy i młodzi którzy nie mają takiej swobody jaką by chcieli mieć, cały czas ten sam schemat. Jeszcze z 6 lat temu Barcelona w 15 min wyjaśniła by taki cadiz. Czekam na lepsze czasy
0
"którzy wciąż są w stanie dobrze spisać sie na boisku" no sory ale oni w meczach z słabszymi rywalami sobie nie radza co już od dawna potwierdza to ich forma. Oni już swoje zrobili dla Barcelony i trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść, więc myślę że lepiej żeby odeszli i ustąpili miejsca
0
Juve to chyba uważnie wczoraj oglądało nasz mecz bo wyglądają w obronie identycznie
0
Pani z Polsatu to powinna się podszkolić bo od kiedy mówi się Holland na Haalanda xD kobiety to jednak nie powinny się pchać do piłki nożnej
0
@Marcel99 ale pierdoły gadasz myślisz że jakby przyszedł Xavi albo Guardiola to nagle grali by jak z nut. Problemem Barcy jest to że Messi w wielkich meczach zawodzi, nie istnieje jest schowany i chodzi po boisku nie motywując przy tym kolegów, skład jest wypalony bo już wszystko osiągnęli i nie mają chęci na kolejne trofea, następna rzecz to to że Barcelona jest przewidywalna i wiadomo jak będzie grała do tego brak "9" i dobrego rozgrywającego który jednym zagraniem uruchomi napastnika (widzę w tej roli Messiego tylko ze on nie wraca do obrony) myślę że to takie podstawy tego dlaczego Barcelona jest teraz jaka jest
0
@barteq coś w tym jest, od odejścia Neymara każdy kto przychodził do barcy to albo nie mógł/może się wpasować albo tak jak napisałeś obniżył swoje loty. Myślę że Messi powinien zostać w Barcelonie ale już jako rezerwowy który wchodzi na 25 min. Do tego jakiś kapitan który będzie dowodził drużyną jak kiedyś Puyol, pozbycie się zawodników typu busquets, Alba, Pique, Pjanic, Brajt W zamian za zarobione pieniądze kupić 9 i dobrego rozgrywającego który ma to coś np taki veratti. Ja wiem ze nie ma kasy ale może jeszcze Barcelony będzie się bała cała Europa
0
@itmustbejoke zrobił sobie zdj i zapytał dlaczego nie gra w pierwszym składzie
0
@Black_Wolf nie było też magi i gry z pierwszej piłki psg wczoraj pokazało chociażby w akcji bramkowej jak się gra z pierwszej piłki. Mamy skład jaki mamy i mam nadzieję że kilku zawodników opuści już Barcelonę
2
@VenoM veratii byłby idealny moim zdaniem to jaki mecz wczoraj zagrał to zasługuje na owacje na stojąco. Biegał, podawał i zagrywał takie podania o których w Barcelonie można pomarzyć
3
Hajto dziś naprawdę dobrze gada. Gratulacje dla PSG i tylko błagać żeby nie pastwili się nad Barca w rewanżu.
2
Suarez może w lecie odejść z Madrytu to może do nas wróci xD
2
Coś czuję że po takim meczu to żaden klub nie będzie chciał kupić Messiego, po co komu zawodnik z taką pensją
0
Barcelona to klub gdzie można teraz robić sobie statystyki strzeleckie
0
@robertocarlos76 wyjasnione
1
Bus to poza upadaniem na boisko to już nic nie umie
0
A mogliśmy kupić Mbappe
0
Teraz tylko godnie się pożegnać z LM
0
@Krzeczo moriba wyglądał o wiele lepiej