0

@pepulinho jeszcze nie teraz

0

Też zauważyliście że Dembele od jakiegoś czasu nie wchodzi w dryblingi i jest mega przyklejony do bocznej Lini, tak wygląda jakby dostał pogawędkę typu "nie graj po swojemu podawaj do Messiego" przecież start sezonu miał niezły były gole asysty a teraz jakiś przyblokowany :/

0

Nie mamy szybkości takiej jaką ma PSG grają na jeden kontakt bez zastanowienia a my kreujemy sytuację 15 min i czekamy na albę który wbiegnie albo na Messiego i ten zasrany Busquets widzi tylko Messiego i jego szuka. Trzeba transferów i nie ma że boli. I lepiej teraz odpasc niż znów dostać od kogoś 8 bramek

0

Czemu oni cały czas na Messiego grają jak inni są nie kryci

0

Busquets do domu

5

Boję się meczu z psg bo znów może być niezła kompromitacja

0

I to truchtanie zawodników masakra

0

Strasznie to wygląda, jakby zagubieni na tym boisku wszyscy, ciężko coś zagrać, oby w drugiej połowie dobrze zaczęli

0

Emerson z asysta i ogólnie dobrze gra jak narazie wiec nie wiem czemu oni chcą go sprzedać

0

W letnim okienku sprzedać Pjanicia, Busquetsa, brajta i kupić jakiegoś dobrego pomocnika

2

I nagle się okazuje że można grał fajna piłkę

1

To są mecze dla których się chce je oglądać :d

0

Ależ wrócili :o

2

Dużym problemem Barcelony jest to że od lat gra jednym schematem,nie ma elementu zaskoczenia i każdy zespół który gra z Barcą wie że z kontry najlepiej skrzywdzić Barcelonę

0

Basquets xD hahaha

6

@mozart dobrze sarkastycznie napisane :)

5

Chciałbym zobaczyć co by powiedział Messi gdy po tym jak nie podał do Brajta i szła kontra Bilbao to oni by strzelili gola na remis. Bo Brajt mógł to wykończyć spokojnie na 3:1 i było by po meczu i zespół byłby spokojny, a tym zagraniem Messi naraził zespół na stratę punktów co nie przystoi kapitanowi. I kto wie jaki Messi jest w tej szatni może on jest dwulicowy co już nie raz pokazał gdy nie podawał piłek do Antka. Ale nie ma co gdybać 3 pkt są i gramy dalej teraz czekać na potkniecia ekip z Madrytu. VeB

8

Messi znów okazał się egoista

0

Dembele jak Xavi xD

1

No dzisiaj można oglądać taka Barce. Obrona jak narazie bez większych błędów Araujo to już raczej na stałe. W składzie. No i Messi który może od dzisiaj zacznie strzelać gole z wolnych

0

Araujo to jest kot tyle powiem, Messi powinien zostać cofnięty do pomocy bo lepiej wychodzi mu kreowanie sytuacji niż strzelanie i dryblowanie. Niestety nasza gwiazda pod tym względem spuściła z tonu ale trzeba pamiętać że Messi ma już 33 lata i swoje wybiegał

0

Trincao teraz zachował się naprawdę egoistycznie, mógł podać do dwóch lepiej ustawionych piłkarzy to kończył sam ;/

2

Mieliśmy top "9" która oddaliśmy za darmo, co by szkodziło go zostawić jeszcze na rok,myślę że nawet jakby wchodził na 60 min albo 45 dałby bardzo dużo, bo akcje Barca tworzy tylko nikt nie ma tego magicznego dotknięcia jakie ma Luis.

0

@MarcelNJ11 a oglądasz mecz? To jest tam taki w bramce w kasku

4

Wszedł konrad i proszę mógł się wpisać na listę, czekam na dalsze jego poczynania w tym meczu

0

Niech Barca już kupuje tego Ramona

0

Czułem że nie trafi

0

@jeykey1543 no bardziej mi chodziło o grę w meczu, tzn że nie grają ze sobą często i nie mają ogrania

0

Wy liczycie ze dzisiejszy skład będzie że sobą ograny, przecież oni grają ze sobą pierwszy raz i nie będzie między zawodnikami takiej chemii jak np Alba Messi, może teraz gdy jest więcej zawodników z pierwszego zespołu coś wyjdzie, ale nie oczekujcie ze będą grali jak w Fifie tym bardziej że ta drużyna wyeliminowała Athleti

1

Jest takie powiedzienie "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?