1

Post do korpo ludzi z IT

Przeglądam sobie często oferty pracy dla sportu, i wpadłem jakiś czas temu na takie stwierdzenie: "Doskonałe portfolio". Mam do was pytanie, zadałbym je na LinkedIn ale ten portal mega mnie odrzuca przez to jak ludzie tam opisują swoje doświadczenia zawodowe XD. Do rzeczy, czy wy robicie swoje portfolio aby np. pokazać je aplikując na jakąś rolę? Jak to robicie po godzinach pracy tak aby z wszystkim nadążać? Rodzina, dom, hobby i ciągłe aktualizacje portfolio do tego? A jeśli już to może do kolegów starszych stażem, co to znaczy dobre portfolio, czego oczekujecie na rekrutacjach. Mam takie dziwne przemyślenie że w IT to trzeba bardzo dużo aby zmienić pracę, albo np. lekko zmienić elementy którymi się zajmujesz np. Frontend na UI design. W dobie AI gdzie jak ogarniasz promptowanie, umiesz się uczyć nowych rzeczy i chcesz się ich uczyć to chyba takie skille powinny być bardziej promowane? Mam wrażenie że traktowani są kandydaci jak maszynki do tworzenia oprogramowania a nie faktycznie ludzie uczący się ciągle i chcący robić rzeczy w tym IT. Może to moje mylne wrażenie i chętnie dowiem się że pewnie jest inaczej :x

0

@FcPortoFan1999 Gdzie oglądasz bo mi transmisja nie płynie ;)

1

Jak to jest że Arteta przy 2-1 z Liverpoolem wpuszcza na końcówkę Kiwiora a Xavi przy 3-0 z Elche nie wrzuci na boisko Torre/Alarcona

0

Siemka, dwie sprawy:
1. Kiedy mniej więcej jest wrzucany terminarz na Sierpień? Wiem że będę pod koniec sierpnia (20-30) jakoś w tych dniach w Barcelonie na jeden/dwa dni i chciałbym zobaczyć czy się wstrzelę w mecz akurat :D Pamiętacie kiedy mniej więcej jest udostępniane takie info?

2. Czy w tym okresie kupię jeszcze koszulki z obecnego (wtedy poprzedniego) sezonu? Może udałoby się wtedy jakoś nieco taniej ją wyrwać, czy wtedy już same nowe w sklepach?

Thanks, dobrego dnia wszystkim!

0

Taka szybka dygresja na gorąco. Myślicie że Xavi nie wrzuca Torre/Alarcona dlatego że chciałby "bezpiecznie" dowieźć jakieś trofeum bo wie że bez trofeum poleci? W takim razie czy jakby potencjalnie wygrał to jest szansa że będzie mniej pragmatyczny? Ja jakoś tego nie widzę na ten moment :/

4

Widziałbym u nas takiego De Paula. Chłop od brudnej roboty, coś jak Arturo Vidal/Paulinho. Myślę że byłby to ciekawy ruch :D Na pewno lepszy niz Jessie K

0

Siema! Niedługo wybieram się do Barcelony na mecz. Konkretnie z Getafe (jakby ktoś pytał). Mam pytanie, czy jest jakaś możliwość, sposobność zobaczenia zawodników jak wysiadają z tego busa? Gdzie trzeba pójść, jak wcześnie itp. Czy wgl nie ma takiej opcji i lepiej nawet nie próbować? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Smacznej kawusi

3

Do tych co się czepiają o tańce i radość podczas gry w piłkę. Co was przyciągnęło w takim razie do oglądania futbolu? Serio pytam.

0

@P33ck Jeżeli dynamo przejdzie i potencjalnie trafi z nami do grupy to Barca zawita do Polski? :o

0

@IronSanHybrid Jest przetłumaczone "Xavim lub Iniestą PARYŻA". Odebrałbym to że Veratti dla PSG jest tym kim Iniesta/Xavi dla Barcy. Czyli genialnym pomocnikiem od który jest twarzą środkowej linii. A i samo porównywanie do Xaviego/Iniesty powinno być komplementem dla tej dwójki. Ponieważ oznacza to że są tak genialnymi pomocnikami że to do nich porównuje się świetnych piłkarzy. Tak bym to widział.

0

Siemka, czy jest ktoś może z Białegostoku, kto się orientuje gdzie mógłbym się zapisać na treningi piłki nożnej dla studentów/dorosłych?

15

@Pawlak1992 dla mnie osobiście bardziej wkurzająca jest Tokio, Rio od początku był dla mnie takim dzieciakiem nie pasującym do złodzieja. Ale poza skalę to oczywiście Arturito.

0

@greymid Zgadzam się, jestem z klubem na dobre i na złe. Nie denerwuje mnie okres przejściowy rozumiem że musiał nadejść, ale wkurza mnie trochę jak ten czas transformacji został przespany, albo źle wykorzystany (Gomes, Douglas i inne wynalazki). Wydaje mi się że dało się to inaczej rozegrać. No cóż zostaje wierzyć w lepszą przyszłość pełna sukcesów. VeB

1

@klemens100 Mt 24,19. A przeczytałeś chociaż to co poprzedza ten wers? Czy po prostu wyrwany z kontekstu podajesz jako taki który odpowiada twojej wypowiedzi?

0

@cyron1 "I teraz będzie tak że piłkarze zaczną grać przeciwko nim i jak myślisz kto na tym straci?" Czyli głaskamy piłkarzy po główce bo broń Boże zaczną grać przeciwko trenerowi? To jest właśnie zachowanie gdzie piłkarze rządzą szatnią a nie trener. Tak chyba nie powinno być ????

2

A mi się podoba Arthur, mam nadzieję że to nie jest szczyt jego możliwości i rozwinie się jeszcze bardziej chłopak.

0

@eydem Jak kolega wyżej napisał, MacBook będzie spoko, do programowania MacOS jest nawet lepszy niż Windows, ale o systemach operacyjnych pewnie na studiach się przekonasz :D Myślę że procesor i3 8--- powinien wystarczyć i koniecznie szukaj dysku SSD a nie HDD :x
Osobiście polecam Lenovo oraz Acer'a.

0

@Piotr89Sand Myślę że nawet trochę przestała grać XD

0

@Kris_Barca Barcelona to nadal jedna z najlepszych drużyn. Komentarz bez sensu ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kiper09 To nie oglądaj

1

@xJLx S. Roberto

0

@kielon93 to ty te 222mln jeszcze trzymasz? Bo mi się wydaje że dawno wydane ;p

0

Cześć mordeczki, wiem że temat mało związany z piłką, ale cóż. Jak myślicie czy zakup xbox one S jest dobrą opcją na ten moment? Wiem że pod koniec 2020 ma wyjść nowa generacja i się zastanawiam czy na tą S'kę będą wychodzić gry chociaż z 2 lata, będzie to raczej zakup do lajtowego grania np w fife. Bo wiem że X jest mocniejszy i raczej jestem pewien że da radę w tym 2020.

0


Scyzoryki, oraz klasyczne brzuszki z obciążeniem

1

Witam, czy jest tu ktoś z Białegostoku/ ew całego Podlasia, kto mógłby polecić jakiegoś ortopedę wykonującego zabiegi na rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego?

0

Oczywiście że wypytam lekarza, nie traktuje internetu jako wyroczni, ale do lekarza na jutro nie mam jak bo kolejki są spore, a myślałem że może ktoś miał podobny problem i podpowie, a lekarza i tak bym dopytal ;)

0

Mam diagnozę wstępną (praktycznie pewną, ale dopiero w środę będę miał rezonans na potwierdzenie) zerwane więzadło krzyżowe, i muszę ćwiczyć nogę żeby mięśnie całkowicie się nie osłabiły, czy roller będzie dobrym narzędziem do takiej "rehabilitacji"???

0

Kolego, jeżeli wchodzimy w te sprawy, to Bóg nie wspiera tylko 11 zawodników tudzież drużynę, bo to by było niezgodne z wiarą w którą wierzy Messi, aczkolwiek mówiąc że Bóg z nim był/ wspierał go to nie chodzi o to że Bóg sobie wypatrzył Messiego i o on prosił będę mu i jego drużynie pomagał, Bóg jak napisałeś kocha wszystkich i po równo wspiera. Każdy ma wolną wolę więc Bóg nie może nim prowadzić jak marionetką na boisku. Nie ukrywajmy że Messi jest lepszym piłkarzem niż wszyscy z Nigerii, więc Bóg wspierając go dodaje mu sił i pewności jak wszystkim, ale no Messi >>>> najlepszy piłkarz Nigerii. cnd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?