norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G spoko, masz racje, ale pozbawiajace sie takiej 9 warto byloby wczesniej pomyslec o kims na jego miejsce
1
@PJ777 Tez nie jestem wsciekly, niech sie mlodzi ogrywaja, ale mnie w przeciwienstwie do Ciebie kazda porazka w klasyku boli
0
To 14 mln i po Ramosa :P
0
@daniel32778 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9150852#comment-9150852
1
@norbo80 teraz mozna plakac :PPP
0
co placzecie, mamy jeszcze 2 minuty
2
kurcze ale jednak ten karniak z dupeczki
5
"Jednego dnia przegrywałem 2:6 1:4" To co on w Realu gral podczas el classico?
0
no to nie gadaj tylko rob
0
@marcin62 pamięć kibica jest krótka, ale popatrzy na jego statystki ostatnich lat, uwzględnijmy kontuzje. Dla mnie kozak. Kto go teraz zastąpi?
1
jeszcze dluga droga ale "Step by Step u beybeeeee"
0
Dzbanbele :) znaki
2
5mln niech przeleją od razu do Liverpoolu
0
@DaPi ja. Znaki
0
@blazeq po redaktorze spodziewalbym sie bardziej merytorycznej wypowiedzi
0
@frostiman90 podbijam
0
@yoli nadal nine rozumiem czemu potrzebuje obywatelstwa wloskiego a nie np. hiszpanskiego
1
Ten pressing w 36 minucie Messiego. Nowe założenia taktyczne?
0
@odo997 myślę że nie tyle zaczęliśmy kibicować zawodnikom a nie klubowi lecz kibicujemy wszystkiemu przeciwko zarządowi
3
wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu
0
@Danny Gaucho sorry usunalem komentarz bo niektorzy mogliby odebrac go jako niesmaczny. Piona:)
0
@Danny Gaucho do usuniecia
1
@Fawrf daje rade:)
41
jak Bayern strzelil 8 bramke i do pokoju weszla bliska mi osoba to przelaczylemszybko na pornola, latwiej mi to bylo wytlumaczyc
1
@kuz pozdrawiam rowniez, piona
0
@kuz bo w innach jezykach oczywiscie sie mowi - tell me something about Lewandowskim lub können Sie mir bitte etwas über Lewandowskim erzählen :)
0
@clyde Twoje zdanie by mnie interesowalo ale na temat wsponiany w pytaniu a nie o deklinacji :)
1
@Coutinho007 dziekuje za odpowiedz
1
@clyde ok, Co sadzicie o Depayu, Depaju? :)
0
@norbi77 aj znow ja - obronca Leo, ale troche sie czepiacie. Zmienialem prace wiele razy w zyciu, jak cos mi sie nie podobalo to najpierw narzekalem do zony, informowalem, ze chce czegos innego... Ale jak juz decyzja zapadla (w tym przypadku Burofax) to wiadomo, ze do bliskich dociera, ze to sie juz dzieje, decyzja zapadla, trzeba powiedziec dzieciom itp.