norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czyli Messi nie chce grać za lepsza, kasę i w klubie z (moim zdaniem) ma chwilę dzisiajsza lepszym projekcie sportowym, ale chca tego jego żona i dzieci, zostawić kolegów, słoneczna Barcelonę na brudny Paryż.
0
@Uukasz_93 tu trzeba liczyć na ambicje piłkarzy, którzy nie będą chcieli siedzieć cały sezon na ławie, mimo dużej kasy. Niestety tak jak mówisz, polityka Bartomeu to sabotaz
1
Stary dobry Suarez :)
6
I tak najlepszym kapitanem w tym sezonie był Dembele :)
0
@dawid12304 chodzilo mi o to, ze nie bedzie swietowal , bo nic nie strzeli.
0
@Stijan spiesze z tlumaczeniem - obiecal, ze na anfield nie bedzie swietowal, i nie swietowal bo nic nie strzelil:)
0
juz kiedys obiecal, ze nie bedzie swietowal gola na Anfield. Mam nadzieje, ze u nas tez z tego samego powodu:)
1
pogoda nie rozpieszcza ale wieczory majowe przednie!
0
@norbo80 RM wygra LM*
0
@MarcelNJ11 napisalem pierwotnie LM, nie wiem czemu finalnie sie nie pokazuje
0
Jaki wariant byscie wybrali?
1. FCB wygra la Liga ale RM wygra
2. RM odpada z LM, ale wygrywa la Liga
1
No to Mahrez rozprawił się z PSG, jutro drugi Chłopak ze zwycieksiej drużyny Leicester odprawi Madryt? :)
1
@JUNIORcom ale Ci zeszla przy tam wolnym:=)
1
@BlackAngryMagician moze to nie sa te same osoby:) Po prostu narzekajacy udzielaja sie jak nie idzie, a zachwycajacy budza jak wygrywamy:)
1
@Piotrasz10 ale trzeba przyznac, ze troszke pod forma.
1
Gaya to jeste w ogole na boisku?
0
@norbo80 ok, lece do totolotka
0
tym razem wpadnie
0
Cilessen dwie parady i dwa razy musi wyciagac
0
O zapomnianym Matheusie zapomniano nawet w zapomianych.
0
@grejtxkrzychu spoko paka, mi sie udalo Barce cala zebrac https://i.imgur.com/JXaBALW.jpg
0
@LonelyVEB dzieki
0
Pytanko: sa tu ludzie grajacy w MyClub w PES 2021? Pochwalcie sie skladami :)
5
ah kurde tyle lat Was czytam, warto te prace docenic, przy okazji pozbyc sie reklam i zostac Waszym bohaterem jako Primer Equip:P
Pozdrawiam
1
@juliacicha wiec jesli to takie grosze to po co meczyc nimi uzytkownikow? Na smartfonie naprawde sa wkurzajace.
2
@macio_944 kurde ja ....
5
Man of the match - Messi bo oddal karnego i dodal wiary Griezzmanowi :)
1
NO i extra, nie chcielismy ogladac meczow grupowych LM to nie bedziemy tez ogladac grupowych Super Ligi- zostnie tylko final el classico!
4
Najlepsze jest to że Perez byl twarzą tej super ligi :)
0
Dlugo czekalismy na to trofeum, za dlugo. Gratulacje na Wszystkich Cules!