9

Grano pod Messiego to prawda ale odplacil sie dwoma golami

8

Super mecz! Brawo Betis! Barca i tak Cię uwielbiam!

1

Rakieta w końcu odpocznie! Dzięki Lahoz!

2

Ja juz gdzieś tego sędziego widziałem :p

3

A dla mnie ta porażka z Levante miała duże znaczenie

1

Ale sie ciesze z tego gola tego chlopaka. Extra!

3

Analiza taktyczna z punktu widzenia Interu - modlić się żeby Messi nie wszedł

3

Oczywiście gościa który wygrał ligę, puchar przegrał w ćwierćfinale LM I nie wypuszcza Malcolma najlepiej nazwać kretynem.

0

Ja mam odmienne zdanie, Artura jakoś wystawia więc może jednak go zmiennicy nie przekonują tak aby im zaufać w początkowych meczach sezonu. Tak wiem później będzie Jeszcze ciężej ale może powoli zacznie rotowac 1-2zawodnikami aby każdy sobie odpoczal. Już bardziej mnie wkurzają późne zmiany. Trener będzie rozliczany z wyników, sytuacja w lidze była chwilowo delikatna, nie dziwię się, że wystawiał once de gala. Zobaczymy, może powoli będzie używać zamienników. Meczów jednak jeszcze trochę zostało

2

Jak je złoży :p

0

W PL nic. Arena Sport w Serbii i Chorwacji oprócz tego Gol Espana i Teledeporte. Niestety chyba każdy nie jest u nas ogólnodostępny. Pozostaje stream.

0

oj tam oj tam - nalezy sie im :P Daj poszalec chociaz te kilka dni

0

Ale co on takiego robi ze nagle nagonka? Tylko proszę nie mówcie nic o podejściu do treningów...

1

ojej przypomniales mi o nim , a kysz :P

15

Tego ja też temu Panu życzę, najlepiej na 5:0

5

To dajcie z siebie jeszcze więcej nawet jak Messi jest ma boisku, to Roma się nie powtórzy

3

ale technika podania Suareza

1

Co do pierwszego się zgadzam, Leo jest najlepszy w historii. Co do tego że wielcy poprzednich epok mieliby trudniej - pewnie tak ale nadal byliby wielcy. Nie zapominaj że z dobrodziejstw techniki, nowoczesnego żywienia i trenowania też by korzystali. Kto wie co by było z Maradona w dzisiejszych czasach jakby dbano o niego jak np. O Neya. Psycholodzy, dobrzy agenci itp

6

kurde mozna na tej stronie jakos dawac minusy?

1

Wierzę że mówisz prawdę ale. Nie dam rady tego lajknac.

0

jestes mistrz

0

i podczas tego zycia na kredyt nazbieral wiecej asyst niz Leo

1

Nie ma nic Prostszego, zjechać wszystkich jak świnie. Przecież każdy szanujący się kibic Fcb wie że ta drużyna jest w stanie wygrać z każdym.

2

Co Wy tak wszyscy na tego Suareza, nie jest w życiowej formie ale chyba zasłużył na jakiś kredyt zaufania. Tez kiedyś na niego narzekalem I szybko mnie nauczył pokory.

0

Tez tak myślałem ale niekoniecznie. Patrząc na wiek tej trójki to chyba odpowiedni moment aby do nas przyjść. Rok czasu potrenowac, grać puchar i ogony a później powoli wskakiwac za kogoś do podstawowego składu, postawą udowodnić że nie trzeba sprowadzać głośnego nazwiska aby zastąpić np. Suareza

0

Mówisz o pierwszym meczu czy rewanżu? Bo ja pamiętam że w jednym (chyba to był pierwszy mecz) mi się podobał. Super zagrał w obronie, mało tracił piłek dużo go było widać

15

Ja widziałem I sam zaglosowalem na najlepszego piłkarza na świecie.

2

Spoko wywiad bo trenerzy najczęściej się na temat drużyny przeciwnej aż tak obszernie nie wypowiadaja

4

A mi się właśnie w pierwszym meczu z Realem podobał.

1

No ale niestety praktycznie każde podanie było do tyłu. No ale dobrze niech się chłopak odgrywa, lubię jego ruchy na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?