2

Moja rutyna czytania fcbarca.com
1.wstawiam popcorn do Mikrofalowki
2. Czytam artykul
3. Wyjmuje popcorn z mikrofali
4. Czytam komentarze

W wersji weekendowej dochodzą punkty
1a. Wstawiam wódkę do lodówki
3a. Wyjmuje wódkę z lodówki
5. Odpisuje na komentarze.
Pomiędzy punktami trwa oczywiście degustacja.
Polecam.

0

pamietacie moze jego rewelacyjny duet z Jardelem? :) Odpalalem telegazete tylko po to aby zobaczyc czy Jardel znow upolowal hattrick :)

4

Z tą Liga mistrzów to tez tak ostrożnie :) W ostatnich latał cudem jej nie zdobyli :)

1

od bardzo dawna marzy mi sie Klopp:) moze za kilka lat:)

0

mowisz o pierwszym sezonie, wtedy wymiatalo tridente. W ostatnim wysokie porazki z Juve i PSG gdzie nie bylo mowy o lekcewazeniu jak w tym sezonie, zamiast tego przeciwnik nas zjadal taktycznie. Tez mi sie do konca nie podoba gra FCB w tym sezonie ale nie moge powiedziec ze strasznie bylo na bakier z taktyka.

0

mowisz tak bo przegramy pierwszy mecz w lidze i zlekcewazylismy Rome?

16

podoba mi sie gra Pique po wejsciu, widac ze mu zalezy. Zawsze pokazywal, ze ma jaja gdy trzeba bylo cisnac przeciwnika

4

ten cud ma na imie Leo

0

ja tym razem sobie darowalem bo poprzednie mialy okropna jakosc materialu. Jak papierowa

15

Miałeś chamie złoty róg...

1

Jak to mocno naciagana asysta Yerrego? Takiego majstersztyku nie widziałem od czasu asysty Bussiego do Messiego podczas el Classico w LM

0

A mi się Thiago na tej pozycji bardzo podobał.

0

Ja bardziej cenie LM

0

Aj za późno przeczytałem. Będą jeszcze? :)

1

Można gdzieś obejrzeć ten mecz z polskim komentarzem?

3

Czemu chore, nie płaciłbys pracownikowi 100 mln gdybyś wiedział że zarobi on dla Ciebie dużo więcej?

0

Wyswietlil mi się wynik Bayer Bayern a ja głupi myślałem że to Barcy z Realem

0

Denis Saito jakąś tragedię gra. Jak taki zawodnik może tak słabo grać

1

Dokładnie, a sam skład nie aż taki zły. Dembele I coutinho muszą wziąć ciężar gry na siebie

0

Gdzie to można przeczytać? Mnie też to ciekawi

2

Przecież taka zmiana jest bardziej taktyczna a nie żeby się zawodnik wykazał. Wiem o co ci chodzi ale to był akurat była ciężka chwila drużyny. Źle dla Samedo ale dał chwilę oddechu

0

Aj troszkę nieładnie jak tak po naszym kapitanie jedziesz. Dla mnie dodatkowy policzek bo jestem starszy od niego a nie uważam się za dziadka...

0

Szło nam ok, głupie błędy w obronie ale jakoś wyszliśmy z obronną ręką. Mecz trochę nudny, trochę graliśmy ospale. Nieźle Cou I Iniesta

0

W meczu emocje jak podczas piwkowania przy grillu, a ja chcę wódki

0

Chyba niczego nie życzę bardziej Iniescie niż tego żeby mu taki strzał wszedł

0

Ale też ma największy potencjał

0

taki opa ze swoim zawodem przydalby sie w dzisiejszych czasach w niektorych organizacjach

0

Takie oszczędności to ja pi...

0

Notatnik nam wczoraj wywalił

0

W sumie ja też już byłem myślami w półfinale a nawet w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?