3

Prawda jest taka że Neymara i tak nie zastąpią, ale nie powiem. Griezmann zawsze mi die podobał

0

Mądry Perez dawał każdemu ważniejszemu piłkarzowi 500 + (podobieństwo przypadkowe)

0

Hamburgera. :ppppp

0

Brawo dla Iniesty, dobra Połówka

4

Ten kovacic to taki typowy jugol :p

0

Rakieta walczy o skład :)

0

Wybacz jej nie wie co robi, jak będzie Ci kazała za długo czekać podczas El classico to swojego panienskiego nie doczeka :)

3

Oddał, więc jednak Neymar zostanie :p

0

negocjuja bo jesli nie dojda do porozumienia za zarzadem to beda musieli "pozyczyc"pieniadze Neyowi na wykup klauzuli i zaplacic podatek a co za tym idzie tranzakcja wzrosnie o kupe kasy wiec warto sprobowac dogadac sie z FCB zamiast placic kase fiskusowi. Oddac swojego najlepszego zawodnika w rozliczeniu to juz zupelnie inna pilka.

1

Dajcie spokój z tym Verattim, po co mieliby go nam oddawać, widać że kasa nie robi na nich wrażenia.

0

Samedo. - Einstein

1

Powiem Ci że to twoje Marzenie nie jest wcale takie nierealne.

0

Popieram, mimo wszystko mi by było bardzo szkoda jakby odszedł. To naprawdę bardzo utalentowany piłkarz. Nie mówię, że teraz ale w zimę rozpocząć rozmowy, a przed końcem sezonu zwiększyć klauzule nawet tylko o 150 - 200 milionów. Myślę że podczas ostatniego przedłużenia, 300-500 mogliśmy śmiało wynegocjować. Ale mądrzy w zarządzie, myśleli że 220 jest zaporowa.

1

No to musisz być jeszcze bardzo j młody i mało w życiu słyszałeś. Jeśli to dla Ciebie największa głupota :) Tak bez spinki to rozumiem Twoje zdanie i je szanuje. Chodzi mi o poprzedni sezon gdzie LE popełnił straszne pomyłki w doborze taktyki, które okropnie rzucaly się w oczy. No i nie potrafi uczyć się na swoich błędach. Pozdrawiam

0

Haha tylko czekałem Na ten komentarz :) ja porażkę w LM zwala przede wszystkim ma niego i jego decyzję. A 2015 bardziej przepisuje MSN które było niesamowite.

3

Patrz Enrique, tak to się robi :p

2

Wiesz, tych solidniejszych I tańszych próbowaliśmy w poprzednim sezonie. Neymar jest chimeryczny ale to najlepszy marketingowo i najpewniejszy kandydat do. Złotej piłki. Po wielkiej dwójce. Fajnie kiedyś będzie mieć najlepszego gracza ma świecie i to jeszcze często grającego spektakularnie

0

Neymara trzeba zatrzymać, marketingowo i piłkarsko największy faworyt do zastąpienia LM i CR. Już teraz kradnie im duża część ciasta.

0

To ten sam Nolito, którego jeszcze Nie Tak dawno nasi nie potrafili ściągnąć? Kończył mu się kontrakt? Zmieniła się diametralnie jego sytuacja boiskowa? Bo jeśli nie to bym wziął tych nieudaczników i jednego po drugim wyrzucił z klubu. Jak oni się męczą nawet z jakimś Paulinho z Chin.

0

Nie ufam temu gościowi

0

Wart ten Bellerin. 50 mln €? Jakie jest Wasze zdanie?

1

hahahahah dokladnie ::)

0

27 x pizza, juz znamy tajemnice jego dietetyka z wloch:)

1

uwazalem miniony sezon za stracony ale obejrzalem kilka razy remontade i juz mi lepiej :)

0

Pamietam to Jak dzis w momencie upublicznienia wiadomości byłem w Sao Paulo. Cztery lata minęły.. Niesamowite... Najlepszy moment to z PSL gdy wziął sam piłkę w ręce i wygrał nam ten dwumecz

0

To był jego słabszy sezon hehehe :p

3

no to jeszcze Messi x 2 , Sandro x 2 i Turku koncz ten sezon

8

no to teraz Messi x 2 , Sandro x 2 i Turku koncz ten sezon

0

Pamiętam ten gol Bakero to było tak jak bramka Roberto dla innego pokolenia

0

Dzisiejsza obrona do D. U. M. A. Oby to zagranie Digna było wypadkiem a chłopaki niech nam przynoszą Dumę przez następne lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?