norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prawda jest taka że Neymara i tak nie zastąpią, ale nie powiem. Griezmann zawsze mi die podobał
0
Mądry Perez dawał każdemu ważniejszemu piłkarzowi 500 + (podobieństwo przypadkowe)
0
Hamburgera. :ppppp
0
Brawo dla Iniesty, dobra Połówka
4
Ten kovacic to taki typowy jugol :p
0
Rakieta walczy o skład :)
0
Wybacz jej nie wie co robi, jak będzie Ci kazała za długo czekać podczas El classico to swojego panienskiego nie doczeka :)
3
Oddał, więc jednak Neymar zostanie :p
0
negocjuja bo jesli nie dojda do porozumienia za zarzadem to beda musieli "pozyczyc"pieniadze Neyowi na wykup klauzuli i zaplacic podatek a co za tym idzie tranzakcja wzrosnie o kupe kasy wiec warto sprobowac dogadac sie z FCB zamiast placic kase fiskusowi. Oddac swojego najlepszego zawodnika w rozliczeniu to juz zupelnie inna pilka.
1
Dajcie spokój z tym Verattim, po co mieliby go nam oddawać, widać że kasa nie robi na nich wrażenia.
0
Samedo. - Einstein
1
Powiem Ci że to twoje Marzenie nie jest wcale takie nierealne.
0
Popieram, mimo wszystko mi by było bardzo szkoda jakby odszedł. To naprawdę bardzo utalentowany piłkarz. Nie mówię, że teraz ale w zimę rozpocząć rozmowy, a przed końcem sezonu zwiększyć klauzule nawet tylko o 150 - 200 milionów. Myślę że podczas ostatniego przedłużenia, 300-500 mogliśmy śmiało wynegocjować. Ale mądrzy w zarządzie, myśleli że 220 jest zaporowa.
1
No to musisz być jeszcze bardzo j młody i mało w życiu słyszałeś. Jeśli to dla Ciebie największa głupota :) Tak bez spinki to rozumiem Twoje zdanie i je szanuje. Chodzi mi o poprzedni sezon gdzie LE popełnił straszne pomyłki w doborze taktyki, które okropnie rzucaly się w oczy. No i nie potrafi uczyć się na swoich błędach. Pozdrawiam
0
Haha tylko czekałem Na ten komentarz :) ja porażkę w LM zwala przede wszystkim ma niego i jego decyzję. A 2015 bardziej przepisuje MSN które było niesamowite.
3
Patrz Enrique, tak to się robi :p
2
Wiesz, tych solidniejszych I tańszych próbowaliśmy w poprzednim sezonie. Neymar jest chimeryczny ale to najlepszy marketingowo i najpewniejszy kandydat do. Złotej piłki. Po wielkiej dwójce. Fajnie kiedyś będzie mieć najlepszego gracza ma świecie i to jeszcze często grającego spektakularnie
0
Neymara trzeba zatrzymać, marketingowo i piłkarsko największy faworyt do zastąpienia LM i CR. Już teraz kradnie im duża część ciasta.
0
To ten sam Nolito, którego jeszcze Nie Tak dawno nasi nie potrafili ściągnąć? Kończył mu się kontrakt? Zmieniła się diametralnie jego sytuacja boiskowa? Bo jeśli nie to bym wziął tych nieudaczników i jednego po drugim wyrzucił z klubu. Jak oni się męczą nawet z jakimś Paulinho z Chin.
0
Nie ufam temu gościowi
0
Wart ten Bellerin. 50 mln €? Jakie jest Wasze zdanie?
1
hahahahah dokladnie ::)
0
27 x pizza, juz znamy tajemnice jego dietetyka z wloch:)
1
uwazalem miniony sezon za stracony ale obejrzalem kilka razy remontade i juz mi lepiej :)
0
Pamietam to Jak dzis w momencie upublicznienia wiadomości byłem w Sao Paulo. Cztery lata minęły.. Niesamowite... Najlepszy moment to z PSL gdy wziął sam piłkę w ręce i wygrał nam ten dwumecz
0
To był jego słabszy sezon hehehe :p
3
no to jeszcze Messi x 2 , Sandro x 2 i Turku koncz ten sezon
8
no to teraz Messi x 2 , Sandro x 2 i Turku koncz ten sezon
0
Pamiętam ten gol Bakero to było tak jak bramka Roberto dla innego pokolenia
0
Dzisiejsza obrona do D. U. M. A. Oby to zagranie Digna było wypadkiem a chłopaki niech nam przynoszą Dumę przez następne lata.