1

W ciągu dwóch pierwszych sezonów na Camp Nou rozegrał osiem meczów i zdobył tyle samo tytułów.

1

Nie no angielskie drużyny mogą sprzedawać przez cały rok, rejestrować mogą tylko do dziś. Bo jeśli nie mogliby sprzedawać to jak jutro coutinho miałby przejść do nas?

0

MOze chodzi o to zeby nie placic od razu 140mln tylko te 105 a w nastepnych latach reszte

1

Eh ten Keita za 55mln:(( dobre by było wzmocnienie w 2018

0

jaram sie jak corka Stannisa

0

wystarczylo 5 sekund aby ocenic poziom twoich komentarzy :"Jeżeli nie chcą wypłacić całej klauzuli to 221mln + Marco ;P Wilk syty i koza cała. Czy tam owca..." :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

trolled :p

1

jednak wtopa z tym Paulinho...

0

Kiedys rozne wykonywal Messi z Neyem, teraz z Paco...

0

super riposta, czuje sie zgaszony

1

Kiedys Messi po golu sie sciskal z Neyem i Suarezem, dzis z Paco ...

1

ufff Messi 350!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Alba - pilkarz ktorego nie trawie ale ktory nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu

132

pisze dzis wiele komentarzy abyscie przy tak nudym meczu chociaz sobie moj avatar poogladali

0

No dobra Mats, nawet zaimponowales

0

MESSI - next day in the office :P

0

on niech lepiej zap... a nie odpoczywa

0

W dniu meczowam najczesciej uzywane slowa to 'vamos' i 'link'

0

Wraca jeden z ostatnich magikow fcb i zywa legenda - Iniesta!!!!

0

No tak ale on jest "jakims tam" udzialowcem

0

ja tez nie ziewam:) pozdro:)

1

to i ja sobie cos chlapne :P

2

a Busi?

0

podobno poprosil FCL aby go nie wpisywac na liste do LM

0

fajnie tamte komentarze poczytac:)

0

co pijesz?

1

"Do 31 sierpnia trzeba w niego wierzyć", zgadzam się, ale 1.09 od razu Votum nieufności :p

1

Też się z tobą zgadzam, kasa rozeszlaby się niewiadomo na co.

0

spalic mosty? nic prostszego - niech zachowa milczenie, poprosi tatusia zeby troche namacil, ot tak po brazylijsku to go moment kibice wygonia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?