0

dla mnie i jeden i drugi to jak Komorowski vs Duda.

0

sam nie wiem. Z jednej strony spoko gosc, prezencja itd. z dugiej jakies mam wrazenie ze patrzyl bardziej na prestiz niz wyniki(ala nunes). Powinno mi byc obojetne , sprowadzajcie sobie Pogbe za 150mln, i innych ale mam taki charakter ze nie lubie zyciana kredyt a FCB bardzo lubie i chcialbzm zebysmy stworzyli taki model jak Bayern.

3

Leo dał mi najwięcej radości w ostatnich latach i będę go bronił do upadłego ale też mam swoje zdanie. Wiem ze chłopak chce rządzić wszędzie, ma zajebista ambicje i to ze nie przyjął nagrody być może potrafię tym tłumaczyć. Ale kuzwa nie on o tym decyduje i ma ja brać z pokorą która do tej pory prezentował. Pamiętam gracza mistrzostw 2014 i ten niesmak,ale weź gosciu z pokorą te nagrodę, nawet jak targaja Tobą nerwy. Nawet powiem ze taka odmowa to bardziej foch w stylu CR7. Dla hejterow to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

0

Wikingów juz mam, dokończe The wire I się za nich biorę :)

0

Dla mnie do tej pory najpiękniejsza była jednak ta Pepa. Wprowadzała coś nowego, niespotykanego, często stawiała na wychowanków. Podobała mi się bardziej niż Tridente, Barca z Ronaldinho czy Cruyffa

0

Aha BB lepszy ale Prison to był ten pierwszy niepowtarzalny :)

0

Jestem maniakiem seriali, BB zdecydowanie lepsze od Prison. Ciekawostka Prison Break ma powrócić w kilkuodcinkowej formie chyba już nawet w następnym roku. Ciekawe jak rozwiążą wydarzenia z Finał Break.

0

bo oczywiscie perez przyklejal znaczki i zaniosl na poczte ten list. Pismaki w formie

0

nie spinaj sie tak, sam przyznasz, ze w tym sezonie nawet nie byl w pierwszej piatce najlepszych pomocnikow swiata,Zargral dobre 3-4 mecze ale to jest Iniesta , wymagam od niego wiecej niz od np. Krzysia Maczynskiego

0

hej. z checia bym zobaczyl skrot z pl komentarzem. Macie moze linka?

0

Pep Laporta , Enrique... nie jestem bezmyslnie zakochany w Messim ale uwazam ze to on ma najwiekszy wplyw na te sukcesy. Tak jak kiedys Rivaldo i najpiekniej grajacy aczkolwiek nie potrafiacy utrzymac formy Ronaldinho.

2

wiem ze to wszystko show przed wyborami ale wali mnie to :) me gusta :)

0

juz oficjalnie....

0

dziekuje (kurde zmniejszcie te 15 obowiazkowych liter do 10)

9

moj ulubiony pilkarz, ten zajebisty balans i technika. Niestety w tym sezonie bylo cieniutko i final mi tego nie przesloni. Ale ja wierze, ze jeszcze blysnie. W ostatniej dekdzie zazdrosilbym bedac kiibicem innej druzyny Leo, Xaviego Iniesty, ALvesa no i tego swira z Porto Alegre.

15

ja pier.. dla mnie to jak czwarty puchar

0

no dokladnie trenerem tez niech zabiora bo nie zagrali ani minuty...

1

dobra, przyznaje po golu na 2:1 tak sie nawalilem ze szczescia ze dopiero dzisiaj dochodze do siebie i nadrabiam info. Wygralismy 3:1 to juz ustall\ilem. Fajna byla feta? Ile dalismy za Vidala? byly plotki ale sie zupelnie nie spodziewalem. Taki nieoczekiwany transfer prawda?

0

prawda :)))))))

0

offtop: Douglas, bravo i Verma beda musieli wg przepisow Uefa zwrocic medale za LM...

0

A samotnym królem strzelców został cr7 ma tyle bramek co inni ale cr7 to skrzydłowy hehehe

2

Myślę że po prostu zdał sobie sprawę co powiedział o Messim.

1

Tak się ciesze ze zapuszcze wąsy

0

A nie było później tak, że Messi tez strzelał we wszystkich rozgrywkach w roku?

0

Panie Sciah, dzieki za pokazanie drugiej strony medalu. Bardzo mi sie on nie podoba:) Kazda osoba grajaca w pilke, Pan pewnie kiedys tez gral wie, ze zwody i takie zachowania podlegaja pewnemu automatyzmowi sa czesto sytuacyjne. Watpie zeby Ney planowal 5 min wczesniej, ze tak zagra oraz mial przemyslenia o charakterze Baskow. Zreszta nie rozumiem o co robi sie to wielkie hallo o jakas brazylianke zwlaszcza ze najladniejsza bramka LE to rabona. Czemu jego nie krytykowalo,ze nie strzelil prostym podbiciem:)

0

a ja Wam mowie ze Ney bedzie do tego krolem strzelcow LM

0

Ale krytyka od komentatorów i nawet od LE mnie wqrzyla

2

Zgadzam się, tez tak to odebrałem ze chodziło o teatralny upadek. Niestety czasem i tak trzeba żeby sędzia zauważył.

0

Komentarz usunięty

0

Martino to inna bajka, bylismy o jedna bramke od mistrzostwa oraz slupek od polfinalu LM z nie ma co sie oszukiwac, czlapiacym Messim. No i z Sanchezem zamiast Suareza :) Poza tym to byl rok mistrzostw, polowa skladu miala to w glowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?