norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do zgrywania sie zawodnikow to mysle ze to mniejsza zasluga trenera a wieksza doswiadczenia i inteligencji boiskowej graczy
0
No mialem na mysli i druzyne Pepa i LE. Oczywiscie, slowo samograjka jest przesadzone bo wiadomo,ze ktos musi tym zarzadzac ale kiedys myslalem, ze to duza zasluga Guaridioli. Byl dla mnie geniuszem, teraz nie wiem co o tym sadzic jesli ktos po niedlugim czasie jest o krok od powtorzenia takiego wyczynu. Najwiekszym czynnikiem laczacym te dwie druzyny jeest nie trener ba nawet niestyl gry a dobra forma Messiego (no jeszcze Dani i Pique graja na podobnym poziomie co wtedy).
0
Aha jeśli Lucho zdobędzie tryplet to swoją wyjątkowość straci u mnie Guardiola. Myślałem że nikt tego nie powtórzy. Wiec może to wieksza zasługa drużyny a nie trenera? Może rację mieli Ci co mówili, że taka drużyna nawet Wenger by wszystko wygrał? Ot takie poranne przemyślenia.
0
Lubie lucho ale zawsze będę powtarzał, to jakim jest trenerem zobaczę po 2-3 latach. Narazie wiem, że mamy fenomenalny zespół. Grę w powietrzu poprawił drugi trener oraz żeby nie Xavi to kto wie jakby się potoczyl konflikt LE z Messim.
0
Komentarz usunięty
3
Ja mam http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Feta_Cheese.jpg
1
Ronaldo zdobedzie w tym roku ZP!!!!!
http://images.tienphong.vn/Uploaded/nguyenhoang/2014_01_10/Ozil-01_RMJH.jpg
0
Jesteśmy Barca dwóch pucharów!!!
0
Ja Pierdziele oglądam najczęściej ncplus nie wiedziałem o co chodzi z tym zewalkowem. Współczuję widzom tvp
3
na wszelki sluszaj!!!!!!!
0
Jestesmy juz Barca 2 Pucharow!!!!!!!!!
0
uuuu to za premie Luiz zszyje gacie
0
Pique to chyba z tej zonglerki bede po latach pamietal. No i z Shack :)
2
powtarzam sprzedaje urzadzenia wyciszajace glos zewlaka z transmisji
0
Nie widze jak jest ubrany zewlakow ale na bank koszulke ma biala ...
0
Xavi!!!! Legendo !!
0
Dzieki
0
zewlakow typowo polska mysl szkoleniowa, przyjac zastawic sie, podac ... nie ma miejsca na finezje
0
ktos wie kto ma najwiecej bramek w pucharze? I jak wygladaja nasi?
0
czuje sie taki wyluzowany jakby puchar byl juz nasz.
0
No to Brazylijczyk i to jeszcze z Bahia :)
14
Kibice RM w koncu sie nie kloca czy lepszy Jest Messi czy CR7. Teraz kloca sie juz tylko o to czy jest najlepszy w historii czy nie #zrozumieli
1
od jutra zapraszam na moja aukcje, sprzedaje urzadzenie wyciszajace glos Zewlakowa z transmisji. Juz mam 20000 zamowien. Albo Jako cule bede rozdawal za darmo :)
0
ja np. bym prosil o linka, zostalo 5 min do meczu a weebtv padlo
0
a jakis link, cokolwiek :((( jestem w dupie :((
0
sorry za off top . znacie jakas alternatywe do weebtv bo mi padlo
0
weeb tv padlo :(
1
Dzis zwyciezca moze byc tylko jeden! Visca el Barca.
1
chcialbym aby wrocil Zubi i kupil tego Alexisa za jakies 80mln wyglada na dobrego grajka, Lepszy nawet od naszego zlotego dziecka Munira
0
Czemu identyczny artykul jest na onecie ?