norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redakcjo dziękujemy za awarie serwera! W końcu udało się Wam zagonic nas kibiców do oglądania meczu :)
0
Na co im Thiago mają Luiza :p
1
Tu jestem, mimo że LE zmusił mnie swoimi wynikami do milczenia to jednak styl gry oraz niektóre decyzje powodują że nadal mnie nie przekonuje. Styczeń, luty graliśmy fajnie ale kurde jaką formę miał wtedy Messi! Za dwa, trzy lata mogę się o LE wypowiedzieć jako o trenerze
0
Ten klatka piersiowa zapamietamy:) Tak sobie mysle ze niby Barca szesicu pucharow grala pieknie to i tak mielismy mnostwo szczescia. Iniesta z chelsea, gol perdo i klatka w finale KMS i wiele innych stykowych sytuacji. Ps. trafil mi sie dzis artykul z lutego sprzed roku i popatrzylem na komentarze, wielu z nas obstawialo typlet takze troche pokory :)
2
Daje nam duzo ale nie zgodze sie, ze nasza linia ataku zmienila sie tylko o jedno nazwisko. "Messi" w tym sezonie znow mozna pisac z duzej a nie malej litery.
0
a ja myslalem ze zerkal na bocznego czy nie pali :)
0
Ale sam przyznasz ze gosciu gra nadal zajebiscie troche przygasl
0
kolega napisal -4 bo wie RM dzis zremisuje
3
Zamora Bravo +3
1
Messi !!! ciesze sie, ale co od Gran derbi sie z Toba dzieje???przed GD bys tak wkrecil bramkarza ze Ronaldinho by byl zazdrosny :)
0
Prosze Cie... to profesjonalisci a nie okregowka, maja ludzi ktorzy potrafia to ocenic . Nie bawmy sie w Mou
1
Pedro "boczna siatka" Rodriguez
0
"Kanselo" to nazwisko czy ksywa utworzona na podstawie jego zdolnosci do destrukcji?
0
Ale jaja jaby SR zaliczyl asyste > AI
0
la Liga ciezsza niz LM!
1
no tak w koncu mial tylko 2 obroncow i bramkarza przed soba :P
1
zmiana pokoleniowa :/
0
Roberto! wiec juz jestem spokojny o wynik
0
messi nie gra zle ale moglby cos w koncu strzelic -4
2
Po strzale Messiego LE wykonal wiecej ruchu niz Diego Alves
0
Messi to kot, doceniam CR7 jest zajebisty ale kurde jak nie obiektywnym trzeb byc zeby nie widziec roznicy...
1
Chcicalbym zeby Leo ciachnal kiedys jakas fajna przewrote :)
0
albo masz fajna dziewczyne albo jestes bogaty :PPP
1
bardzo ladna akcja ale potrzebujemy bramki
0
OOooo niedzielni kibice na CN spiewaja hymn Barcy:) Moze dlatego ze dzis sobota albo dlatego ze polski fanclub na trybunach:P
0
wslizg javiera mascherano mowi komenator, nawet tego nie widzialem - wystarczy ze slyszalem
0
Hej, to ja Adriano uslyszalem Cie, zszedlbym serio ale trener sie uparl
0
i ten moment jak zdajesz sobie sprawe ze napisaales kilka komentarzy pod innym artykulem
0
wslizg javiera mascherano mowi komenator, nawet tego nie widzialem - wystarczy ze slyszalem
0
No moze i bez faulu ale wez i tego messiego na plaster :)