3

To jest ta jakoś z ligi angielskiej XDDD

9

Nie wiem czy podwyżka cen paliwa i całkowite przejęcie władzy sądowniczej w Polsce co kompletnie zaciera trójpodział władzy, który powinien być ostoją demokratycznego państwa to #dobrazmiana.

0

Pierwsza kartka za protesty, wyskoczył do sędziego jak z procy. Ręka Varana jeżeli była to po za polem karnym. Druga karta oczywiście niezasłużona prawdopodobnie był tam karny. Faul Casemiro nie kwalifikował się na żółtko według przepisów. Gudiett dostał za to samo co Aspas. Ale lepiej pierdolić zamiast przeanalizować.

1

Chyba w Afryce bo nie w rozwiniętych krajach zachodnich gdzie medycyna jest na wysokim poziomie. No chyba, że ta "wiedza" pochodzi od tak samo kompetentnych osób jak on. Wiesz ja też mogę mówić jak to powinno się budować rakiety kosmiczne i jak to Elon Musk i jemu podobni nas oszukują problem w tym, że nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Tak jak Pan Zięba nie posiada wiedzy na tematy związane z medycyną. Nauka jest już tak rozległą dziedziną, że nie można już być człowiekiem renesansu który zna się na wszystkim. W samej medycynie są dzisiątki specjalizacji bo jeden człowiek takiej ilości wiedzy by nie przyswoił ale jak widać Pan ZIęba jest geniuszem.

1

Tylko jakie on ma kompetencje żeby wypowiadać się w takich sprawach? Prowadził badania na reprezentatywnej próbce statystycznej ludzi żeby potwierdzić swoje tezy? Jakieś renomowane uczelnie albo pisma naukowe publikowały jego prace?

0

Dziwi brak Marcelo

0

Bramka samobójcza też padła po spalonym. Jasne, że Bayern został oszukany ale też nie zagrał takiego meczu po, którym miałby awansować dalej.

1

Ludzie Bayern oddał dwa celne strzały w 120 minut, nie zasłużyli na awans.

4

Nie głupi fart, tylko determinacja i walka do końca. Może mieć też mieć na to wpływ przygotowanie fizyczne skoro potrafią w końcówkach meczów tak przycisnąć rywali. No i stałe fragmenty gry, które są bardzo dobrze wyćwiczone.

0

Z takimi bokami obrony i trójką napastników dobrze czującą się w powietrzu taktyka na tyle wrzutek musi procentować.

2

Jak się ma takie boki obrony i trójkę zawodników z przodu, którzy świetnie czują się w powietrzu to musi to wychodzić.

1

Ale wiesz, że te statystyki prowadzi jeden z dziennikarzy mundo deportivo. Na twitterze po jakiś meczu to wyszło.

1

Zastanawiam się tylko co ma Tebas do tego? Przecież to federacja wyznacza sędziów.

0

A jak gra Granada? Przecież bronią się całym zespołem.

2

Tak Realowi też pewnie sporo i kilka pewnie się zdarzyło od czapy. To samo ze spalonymi kartkami itp. Właśnie o to chodzi w tym efekcie potwierdzenia. Że pamiętamy tylko to co nam odpowiada. Nikt z kibiców Barcelony nie będzie pamiętał jakiegoś meczu z przed 2 miesięcy gdzie Real został "okradziony" to samo w drugą stronę. Dlatego mnie śmieszy ta spinka o sędziów.

3

Tak jak np. w ostatnim GD sędziowanie było pod Real. Beka że ludzie nadal wierzą w jakieś ustawianie meczów przez sędziów. Jakiś wielki międzynarodowy spisek przeciwko Barcelonie... A prawda jest taka że błędy są na korzyść Barcy i Realu jaki i przeciwko tym klubom. W psychologi od dawna znany jest ten problem. Nazywa się błąd potwierdzenia. Polecam wygooglac i poczytać

0

A w innym meczu Barcelona dostanie karnego widmo a Real okradną, tak to działa. Jeżeli ktoś wierzy, że tylko Barcelona albo tylko Real jest krzywdzony przez arbitrów to jest zwyczajnie zaślepiony.

7

Ale powiedział prawdę, Parlament Europejski nie ma w kompetencji zajmowanie się sprawami, które dzieją się w Syrii. Polecam się zapoznać z funkcjami Parlamentu.

0

Ma ktoś link do ostatnich minut meczu Arsenalu wczoraj

3

Ronaldo wygrał ZP wygrywając LM i ME.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu w dobrej jakości ?

1

Uwielbiam te spiny agentów gdy jakiś trener odsuwa zawodnika od drużyny ze względów sportowych. Wydaje mi się, że Pep jest trenerem i jak będzie chciał to wyrzuci wszystkich zawodników do rezerw. Ważne są wyniki, to on jest odpowiedzialny za to by drużyna wygrywała. Po za tym każdy widział w jakiej formie fizycznie jest Yaya w meczu z Realem a ludzie, którzy oglądają PL mówili, że większość jego meczów w tamtym sezonie tak wyglądała.

3

Polecam poćwiczyć czytanie tekstów ze zrozumieniem, gdy już to zrobisz to jeszcze raz przeczytaj ten tekst i spróbuj zrozumieć co autor napisał.

3

ZP to zawsze subiektywna opinia. Nie rozumiem ludzi, którzy się tak o to spinają i próbują wmawiać swoją rację. Od 2010 roku to nagroda, którą polega na wyborze Messiego albo CR. Wszyscy oceniają, który z nich miał lepszy rok ogólnie. Ja nie mam zamiaru rozstrzygać kto jest lepszy. Chciałem tylko zauważyć, że w tym roku wiele wskazuje na to, że CR zdobędzie ZP. W mediach rok Messiego to kilka porażek. Porażka w finale CA, rezygnacja z kadry, odpadnięcie w ćwierćfinale. Za to Ronaldo wykreował się w tym roku jako zwycięzca. Euro na którym brał udział przy większości bramek Portugalii i ostatecznie je wygrał, LM z Realem. Ludzie, którzy będą głosować będą mieli to w głowie. Gdybym miał postawić u buka swoje pieniądze to postawiłbym je na CR bo tak ta nagroda wygląda od kilku lat. Najśmieszniejsze jest to, że wiele osób tutaj uważa, że Ronaldo zależy tylko na trofeach indywidualnych. A sami w każdym wątku o ZP kłócą się i próbują forsować swoje racje za tym by Messi ją dostał. Więcej dystansu ludzie.

2

Ciebie nie musi ;)

0

Musisz kupić kieszeń do dysku. Standardowo będą pasować rozmiary 12,7 mm i 9,5 mm musisz sprawdzić jaki rozmiar ma twój napęd. Na allegro po prostu poszukaj coś do twojego lapka a jak nie będziesz pewien to zapytaj czy będzie pasować do twojego modelu. Potem wyciągasz napęd, montujesz tą kieszeń i w niej nowy napęd.

0

No z takim podejściem to na CampNou nikt sobie meczów LM z wysokości trybun nie obejrzy.

4

UEFA ma swój regulamin, w którym jasno jest napisane, że nie można manifestować swoich poglądów politycznych. Stadion to nie miejsce na to. Barcelona bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez UEFA i akceptuje regulamin. Więc jeżeli go łamie musi liczyć się z konsekwencjami. UEFA nie może sobie pozwolić na przymykanie oka bo dojdzie do precedensu, który będą wykorzystywać inni.

0

BEKA z Legi niesamowita. Ciekawy jestem jak ostra będzie kara. Z racji, że Legia miała już zawiasy to zamknięcie stadionu do końca fazy grupowej to chyba pewne.

1

Polecam sopcasthd.tv albo za free korzystać z acestream

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?