2

@arasz1819 Ja tam lubie oglądać takie dokumenty zakulisowe. Po za tym nigdy nie zrozumiem takiego podejścia. Obrażanie i grożenie śmiercią bo zmienił klub?

2

Jest to w ogóle możliwe bez odejścia Depaya albo Aubameyanga? Trudno mi uwierzyć, że zepną jakieś odejście do niedzieli ze wszystkimi formalnościami.

7

@Bobo25 Daj spokój, ludzie nawet nie obejrzeli bo argumenty których używają są w tym dokumencie obalane (przynajmniej po części).

0

Nie mam pytań XD

0

Przecież te zasady gdzie kto może trafić są tak z dupy XD

3

@Antimadridista~ XDDDDDDDDDD

0

Co to za losowanie XDDDDDDDD

0

@AduŚ07 W Madrycie też oklaskiwali Mbappe XD

2

@DaPidejpi 30 minut połowa i zatrzymywanie czasu rozwiązuje wszystkie problemy z grą na czas, dynamiką itd. Ale pewnie poczekamy na to 10 lat tak jak czekaliśmy na var.

1

@Emhyr Oni mają jakieś wymagania co do Brytyjczyków w składzie, że po takich cenach chodzą czy o co chodzi XD

0

@mateusz1989VeB Każdy ma swojego Mariano XD

0

W związku z problemami z pozbywaniem się zawodników, oddalibyście Depaya do Realu za free?

0

@Encore Kolejny talent z Ajaxu który przepadnie. Ale United już tyle spaliło $$$ w piecu, że kolejne 100 mln nie zrobi różnicy ;)

3

@Mixtape Jestem ciekaw jak pressing będzie u nich wyglądał teraz. W ostatnim sezonie to był ich najsłabszy element. Ale teraz potencjalnie z takimi fizycznymi zawodnikami mogą być w tym mocni jeżeli wypracują schematy.

0

@Rust_Cohle To już musi być jakaś gruba blokada psychiczna bo trudno mi uwierzyć w aż taki zjazd.

0

@Mavcin1980 Nie będziemy jak ManUtd bo w la liga dużo łatwiej być w top 4 niż w Anglii. A brak LM jest kluczowy w tym że lepsi zawodnicy nie chcą iść do United.

0

@SelloutCrowd Część zusu to ubezpieczenie zdrowotne. Oczywiście, że służba zdrowia nie działa dobrze i drobne rzeczy lepiej załatwiać prywatnie i płacić. Ale jak przyjdzie jakaś poważna choroba to jest to dużo lepsza opcja niż to co jest np w USA. Składka emerytalna to inna sprawa, trudno teraz z tego zrezygnować bo skąd brać pieniądze na obecne emerytury. Potrzebne by były głębokie reformy na co się nie zanosi.

0

@Criss18Barca Oczywiście, że odłożenie terminu. Zawsze było pisanie, że zrzeczenie a po roku okazywało się, że jednak odłożenie. Nie uwierzę, że tym razem będzie inaczej. Dodatkowo jeżeli te kwoty (50 mln dla Pique i Sergio) są prawdziwe to nie ma co liczyć, że oni z tego zrezygnują. Miłość do klubu miłością ale nie można oczekiwać, że ktoś zrezygnuje z takich pieniędzy.

0

@SeWo77 Marcelo jest za free do podpisania a United ma problemy z LO. Spóźnili się tylko z Garethem i Isco XD

0

@bartekvisca A wiadomo jak to zrywanie ma się do FFP?

0

@Schoogs United to chyba największa maszynka do niszczenie pieniędzy. Oni wydali setki milionów w ostatnich latach, ze sprzedaży prawie nic nie zarobili a jak patrzysz na ich kadrę to się zastanawiasz czy powalczą o ligę europy.

2

@Schoogs Że jeszcze kluby się nabierają na te talenty z Ajaxu które potem grają dużo poniżej potencjału.

0

@Mike1023 Trzeba się cieszyć, że cokolwiek za niego dostaniemy i nie ustawił się jak Depay. Przychodził za darmo więc mógł podobne umowy zawrzeć, że może odejść za free.

5

@taris Podobna sytuacja do Rakiticia za którego też była gruba oferta od PSG. Jak ktoś daje taką kasę za zawodnika 30+ to się bierze i tyle. Potem nie ma się takich kłopotów z finansami.

0

@endriuuu2 Żartowanie z wady wymowy, wyborne...

2

@tristan87 Nawet jakby Romero to podał to bym nie uwierzył. Z PSG nie idzie kupić nikogo na kogo stawiają. Tak było kiedyś z Verattim, Neymarem czy ostatnio Real z Mbappe.

0

@Emhyr Pytanie czy zaraz agenci Aubameyanga nie wyskoczą, że on chce za darmo odejść XD

0

@Aragorn33 Problemem jest to, że za rok trzeba będzie wypłacić po 50 mln Pique i Sergio i pewnie jeszcze innym o których niewiele się mówi w mediach. A odkładać w nieskończoność tego nie można bo kiedyś muszą skończyć karierę. I przestańmy wierzyć w bajki że ktoś machnie rękę na takie pieniądze, miłość do klubu swoją drogą ale 50 mln euro to jest kasa z której się nie rezygnuje.

0

@Mixtape Ewentualnie po odejściu i Casemiro i Asensio może chcieć wzmocnić środek pola i prawe skrzydło i wtedy Silva pasuje aczkolwiek bardzo wątpliwie. Dziennikarze z obozu Realu nadal twierdzą że nikogo nie kupią już.

1

@lucca87 Po prostu ma ból dupy, że zawodnicy nadal wolą iść do Barcy czy Realu mimo ogromnych pieniędzy jakie robi PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?