3

@pawel_was idz pracowac za darmo i potem pisz takie komentarze.

2

@heniek1981 rozwalają to mnie takie komentarze :D

11

@bribol Co to za bzdury i wróżenie z fusów?

5

@LS to nie Koeman

10

@FC4BARCA Dla mnie absolutnie tak !

2

@Lukikiki kupiony.Sprzedany.

0

@czarnatom Wcale nie wiadomo.

4

Litości z takim poziomem dziennikarstwa. Szanujcie nas i siebie.

0

O nie. Tylko nie to...

0

@xavi890 bo Ty akurat o tym masz jakieś pojęcie. Znawca wszystkiego.

0

@David_Martin beszamel

0

@Janas11224 A z Dembele nie mamy piłkarza

0

@barcanawieki Gdzie ma iść ?

0

Nieszczęśliwy pomocnik xd

0

@Zbyszard Dokładnie. To on.

2

@wacha19 To Ty się opanuj z takimi pytaniami.

1

@normasubiektywna Jak to się mówi- kwestia gustu.

0

@mrmiki A właśnie że tak się stanie. Duża sukces.

0

Bardzo proszę nie...

2

Ale przecież podobno do Barcy nie można już wrócić jak się odeszło. Bo ten pociąg już odjechał i dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i czary mary.

1

@SIWY SIX za darmo można tylko braść.

0

@U27er To idźcie kupić

8

Bardzo spoko. Tylko niech wrócą bordowe spodenki

0

@pawel_was I chyba zauważyłeś ze obecnie Ronaldo to same problemy. Nie tylko piłkarskie. Wiec nie ma co się dziwić ze go nie chcą. Nikt go już nie chce.

0

@pawel_was Real w LM to dziwne zjawisko i jako kibic Barcy powinieneś o tym wiedzieć. Gdzie Real robi zmianę pokoleniową? Oni nie robią prawie wcale transferów. Mbappe ich olał. Jadą cały czas z Benzemą i Modricem na oparach. Wystarczyło że Barca lekko się obudziła i już La liga uciekła. Real nigdy w historii nie zdobył trypletu. Nie mają na to dość pary przez sezon. Dla mnie w tym klubie większym problemem jest taki Dembele niż to że ma wrócić najlepszy piłkarz świata. A narracja ze on wszystko popsuje nie ma dla mnie żadnej logiki. Najlepszy - zepsuje. Wybierz jedno.

0

@IronSanHybrid tylko trinitron :D

0

@oZinho Morze= może. Ta młodzież grała ze starszymi zawodnikami z doświadczeniem. Kto jest najlepszym strzelcem w tym sezonie ? ;)

0

@pawel_was A co wygraliśmy bez niego? W lidze europy nas nawet klepią. Serio? O powodzenia Barcelony winisz Messiego? Ale wiesz ze to cała drużyna gra ? :D Nikt na nim nie zamierza budować drużyny. Ma wrócić na dwa lata i tylko morzę pomóc niż zaszkodzić. Jeżeli jakiegoś piłkarza rozwój będzie blokował Messi to niech się raczej zajmie ten piłkarz innym sportem. W tym Klubie są inne problemy w drużynie niż Messi. Ronaldo jest skończony jako piłkarz i przez swój chory charakter. To porównanie nie ma sensu.

0

@Gitarkafcb Trzymaj, Szkoda śniadania.

0

@neolodz No masz dużo młodzieży teraz w Barcelonie. I gdzie jesteśmy? Podobno ta młodzież lubi się uczyć. Będzie miała od kogo. Drużyna to nie tylko młodość ale też i doświadczenie. A to będzie z najwyższej półki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?