oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pawel_was idz pracowac za darmo i potem pisz takie komentarze.
2
@heniek1981 rozwalają to mnie takie komentarze :D
11
@bribol Co to za bzdury i wróżenie z fusów?
5
@LS to nie Koeman
10
@FC4BARCA Dla mnie absolutnie tak !
2
@Lukikiki kupiony.Sprzedany.
0
@czarnatom Wcale nie wiadomo.
4
Litości z takim poziomem dziennikarstwa. Szanujcie nas i siebie.
0
O nie. Tylko nie to...
0
@xavi890 bo Ty akurat o tym masz jakieś pojęcie. Znawca wszystkiego.
0
@David_Martin beszamel
0
@Janas11224 A z Dembele nie mamy piłkarza
0
@barcanawieki Gdzie ma iść ?
0
Nieszczęśliwy pomocnik xd
0
@Zbyszard Dokładnie. To on.
2
@wacha19 To Ty się opanuj z takimi pytaniami.
1
@normasubiektywna Jak to się mówi- kwestia gustu.
0
@mrmiki A właśnie że tak się stanie. Duża sukces.
0
Bardzo proszę nie...
2
Ale przecież podobno do Barcy nie można już wrócić jak się odeszło. Bo ten pociąg już odjechał i dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i czary mary.
1
@SIWY SIX za darmo można tylko braść.
0
@U27er To idźcie kupić
8
Bardzo spoko. Tylko niech wrócą bordowe spodenki
0
@pawel_was I chyba zauważyłeś ze obecnie Ronaldo to same problemy. Nie tylko piłkarskie. Wiec nie ma co się dziwić ze go nie chcą. Nikt go już nie chce.
0
@pawel_was Real w LM to dziwne zjawisko i jako kibic Barcy powinieneś o tym wiedzieć. Gdzie Real robi zmianę pokoleniową? Oni nie robią prawie wcale transferów. Mbappe ich olał. Jadą cały czas z Benzemą i Modricem na oparach. Wystarczyło że Barca lekko się obudziła i już La liga uciekła. Real nigdy w historii nie zdobył trypletu. Nie mają na to dość pary przez sezon. Dla mnie w tym klubie większym problemem jest taki Dembele niż to że ma wrócić najlepszy piłkarz świata. A narracja ze on wszystko popsuje nie ma dla mnie żadnej logiki. Najlepszy - zepsuje. Wybierz jedno.
0
@IronSanHybrid tylko trinitron :D
0
@oZinho Morze= może. Ta młodzież grała ze starszymi zawodnikami z doświadczeniem. Kto jest najlepszym strzelcem w tym sezonie ? ;)
0
@pawel_was A co wygraliśmy bez niego? W lidze europy nas nawet klepią. Serio? O powodzenia Barcelony winisz Messiego? Ale wiesz ze to cała drużyna gra ? :D Nikt na nim nie zamierza budować drużyny. Ma wrócić na dwa lata i tylko morzę pomóc niż zaszkodzić. Jeżeli jakiegoś piłkarza rozwój będzie blokował Messi to niech się raczej zajmie ten piłkarz innym sportem. W tym Klubie są inne problemy w drużynie niż Messi. Ronaldo jest skończony jako piłkarz i przez swój chory charakter. To porównanie nie ma sensu.
0
@Gitarkafcb Trzymaj, Szkoda śniadania.
0
@neolodz No masz dużo młodzieży teraz w Barcelonie. I gdzie jesteśmy? Podobno ta młodzież lubi się uczyć. Będzie miała od kogo. Drużyna to nie tylko młodość ale też i doświadczenie. A to będzie z najwyższej półki.