oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@natanvip Sory ale gdzie Ronaldo a gdzie Messi? Nie widzie porównania kolego.
0
@Harnas2 Nie sądzę ze Laporta zrobiłby drugi raz cos podobnego. Byłby skończony. Myślę że raczej zrobi wszystko żeby Leo wrócił. Raczej nie chce być zapamiętany jako prezes który pozbył się Messiego.
0
@Lukas82 Dajmy już sobie spokój z takim pisaniem. I tak wróci :)
1
@SIWY SIX Weź się naucz pisać. To jest dopiero patola.
1
@PabloVEB na 99 nie pójdzie
0
@natanvip a możesz rozwinąć ?
0
@neolodz No niekoniecznie . Mamy Lewandowskiego który będzie dostawał ładne ciasteczka od Messiego. Plus Xaviego z którym Messi grał. Wiec to bardzo daleko od tego samego.
0
@damianfcb105 Jaka przyszłość ? w europie nas leją jak chcą. Jaja to sobie w tym klubie robi Torres, Dembele itd.
5
A może Hleb jeszcze...
8
Pedri i Messi - bym oglądał.
0
@Kulakula mhm szczególnie w europejskich pucharach jest duży progres.
3
@Miszak tylko że to jeszcze nie jest koniec :)
3
@ViscaBarca85 No grają cały czas. Widzisz wyniki.
0
@Tomo1989 Dużo nie gra ? no nie gra.
0
@neolodz nie jest to tez ta sama Barcelona. Skąd wiesz jaki Xavi ma na niego pomysł? Raczej mamy nowego trenera i on wie dość dobrze co nie działało wcześniej jak był w drużynie Messi, a co można obecnie poprawić. Oczywiście ze to nie ten sam Messi. Tym razem to mistrz świata.
0
@Hogart No to się zdziwisz :D
0
@Gruak masz gówniane skojarzenia.
2
@Gruak masz jakiś problem z tęcza?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@yoli Nikt nie mówi o sprzedaży piłkarzy których wymieniłeś. Nie siej dezinformacji. Gówno wiesz o ambicji Messiego.
2
@Lukikiki co!? jaki syn?!
0
@Piter777 Dembele jako trybik maszyny :D no powodzenia :D
0
@Lucassito Czyli jak? Leo z wrażenia serce nie wytrzyma ?
1
Pan piłkarz wydmuszka.
0
@kylian7 Rodziny się nie wybiera :D
0
@tadzik447 ekstra rada dla vegan :D
0
@sopelinho z usmiechem na twarzy odda :D
0
@kuz Mądrzejszych komentarzy.
0
@Maysterme Za Liverpool podziekowac nalezy dembele. Miał setke od Messiego.
2
Nie mogę się doczekać gdy Leo wróci do Barcy i uda się trafić na Psg. Niech im Leo wpakuje ładną brameczkę i pocałuje herb Barcy :)