partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za co ten Nyom wczoraj dostał tę czerwoną? XD
1
@MYTO Zawsze z niedzieli na poniedziałek. Dramat…
0
@Kgorecki2500 To niech spadają XD
1
@Kgorecki2500 TLOU 2 ciężko o platynę? Bo jakoś mi się bardzo starać nie chce, a mam inne gry też do ogrania, plus wychodzi zaraz FM.
0
@macio_944 Nie mniej jednak rozumiem skąd się to bierze. Guardiola wydaje krocie, a zawodzi doc często. Do tego ilu piłkarzy przy nim traci radość z gry.
0
I tak Liverpool wygra ligę
0
@macio_944 Ja tylko pisze skąd to się wzięło
0
@macio_944 To że Guardiola się wypalił nie wynika z tego sezonu, tylko z tamtego
0
Kwadratowy łeb…
1
@macio_944 To że Liverpool daje dupy, nie oznacza z automatu że City jest super.
3
Salah do kontraktu i Elo XD
0
Slot to jakiś farmer chyba
0
Slot one season wonder?
4
Nie mogę mu odmówić tego, że jakaś prace wykonał, że kocha ten klub i że znacznie poprawił to co zastał. Ale jego styl, ciągłe kłamstwa i to kogo on zatrudnia spowodowało że już raczej bezpowrotnie straciłem do niego jakiekolwiek zaufanie. A stadion to już jest apogeum bezczelności z jego strony.
0
@FCB24 Co? Przecież Eric jest w bardzo dobrej dyspozycji. Nikogo nie powinno dziwić, że Flick go ceni i na niego stawia.
2
Fajnie jakby Raphinha z Olympiakosek zagrał chociaż z 20 minut
1
@FCB24 Eric za Kounde. Francuz jest tragiczny, najsłabszy punkt obrony.
@matirix20
1
@escarabajo No ja wiem, ale PR mocno zniszczony i stracił z 2 lata kariery.
0
@Azi Te silniki się jeszcze kręcą tylko do 11-12 tysięcy, a kiedyś było to 18-19. Przepaść
1
Kiedyś to F1 się oglądało dla samego dźwięku tej wolnossącej V10 czy później V8. Teraz te V6 na tym turbo brzmią jakby Fiat panda się rozpędzał. Najgorzej, że od tego 2026 roku wcale nie będzie lepiej i jeszcze więcej elektroniki tam wchodzi do gry.
1
@Czyhrynski Może to on był ich antidotum na tę mierność i przeciętność?
2
Ale Greenwood sobie popsuł karierę tą swoją aferą. Gdyby nie to, gość by dziś wymiatał w Premier League i był tam najlepszym zawodnikiem.
0
@Hasszz Na Spotify masz już bezstratną jakość także no
1
@Jakchcesz Dzięki
2
Nie spojlerujcie mi meczu jak coś, bo nie będę mógł oglądać na żywo.
0
@Hasszz Pod jakim względem tidal jest lepszy?
0
@ShawnC No przecież on jest cienki
0
Niestety to wszytko doszło dotakiego punktu, że Yamal sam powinien wydać jakieś oświadczenie w mediach.
1
@norbi77 Motocykle prowadzi się fantastycznie w cyberze na przykład, no i ten batmobil też sztos :D
15
@Pedri16Future To można by było nawet jeszcze jako tako kupić jakby chociaż te 1/3 zrealizował, a nawet tego nie zrobił.