4

Araujo skrzydłowy. Czuję po prostu wstyd. Piękna kadrę Deco nam skomponował, nie ma co.

0

Najgorsze jest to, że u nas w ataku i tak największe zagrożenie tworzy Yamal, który zagrał bardzo słabo. To wiele mówi o reszcie.

1

Kounde weź sam zejdź z boiska

1

Kounde poziom ekstraklasy. Czuć zapach drewna.

1

Boki obrony to mamy w tragicznej dyspozycji. Kounde cień zawodnika, a Balde? On zawsze był przeciętny z przebłyskami, a teraz jest po prostu słaby.

12

Yamal w meczu z Interem wręcz domagał się cały czas piłki, a gdy ją tylko miał to siał absolutne spustoszenie. Cały czas atakował, napierał, był nie do zatrzymania. A dziś? Wygląda jakby był na tym boisku obrażony, oddaje piłki, nie atakuje, nie zdobywa terenu. Nie rozumiem tego.

0

Ferran 60 minut za długo na boisku

0

Fermin to największy samolub w tym składzie

2

Fermin serio????? Mam dość, szkoda gadać

1

Ręka bogaaaaa vamooos

4

Ręka taka 50/50. Gdyby była ona Tchoumaiego to gramy dalej, a tak to karny.

6

Każda akcja Realu wygląda na bramkową XD

0

Mam nadzieję, że na drugą połowę nie zapomnieli o jajach.

0

@pau Trudno żeby były włączone jak on nawet nie wchodzi w pojedynki.

0

@matik904 On już tak gra. Kółeczka i jego legendarne powroty.

1

Real nabity jak kabanosy, a nasi zapomnieli wyprowadzić jaja na boisko. Nie wygramy tego w takim stylu. A patrzeć na ławkę i kto jakie zmiany może zrobić to będzie tylko gorzej. Yamal wygląda fizycznie jakby przebiegł maraton i jeszcze psycha ewidentnie nie dojechała. Mniej kozaczenia, więcej pracy.

0

Yamal nawet nie biega. O co tu chodzi? On gra z jakimś urazem czy co? Zero walki i chęci.

0

Pedriii ty takie coś psujesz?

0

Taaaaak hahahaha beka z nich.

2

De Jong się pokręci, pokręci a i tak na koniec poda do tyłu. Taki z niego pożytek.

3

Yamal tak się nakręcał, a boi się w pojedynki wchodzić. O co tu chodzi?

0

Sam Pedri to nic nie zrobi. Widać, że już się irytuje na resztę

4

Yamal gol na zwycięstwo i calma jak kiedyś Ronaldo na Camp Nou? Absolutne marzenie taki scenariusz…

11

Boiskowy cham, brutal i prostak będzie chciał pouczać? Niech pierw spojrzy na siebie.

1

@mordini123 To dalej słaby wynik. Nic dziwnego, że KSW jest coraz gorsze.

0

A czy według szatni Realu rzucanie butem na murawę jest oznaką profesjonalizmu? I czy robienie tego nie robi z ciebie „złego kolegi po fachu”?

2

Madrycka tuba propagandy już działa i robi swoje. Teraz będzie milion artykułów i programów o tym co powiedział Yamal XD. Gdyby ktoś od nich coś powiedział, byłoby cichutko.

0

3 ostatnie gale KSW wykręciły w telewizji średnią na poziomie 7 tysięcy, haha. Pycha kroczy przed upadkiem.

0

@sokot Messi w wieku Yamala to nawet jeszcze pierwszego składu nie miał pewnego także pozdro.

0

W sprawie kanałów Eleven na Canal+.
Wyczytałem dziś, że kilka dni temu Polsat na kanałach testowych miał różne kanały z oferty Canal+ i zniknęły one po kilku godzinach. Zakładam, że w ramach negocjacji testowali ich działanie i myślę, że jeśli Canal+ dalej chce mieć w swojej ofercie kanały Eleven(a na pewno chce) to jest gotowe coś przekazać ze sportu dla Polsatu. I oby tak było, happy end na to liczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?