partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Araujo skrzydłowy. Czuję po prostu wstyd. Piękna kadrę Deco nam skomponował, nie ma co.
0
Najgorsze jest to, że u nas w ataku i tak największe zagrożenie tworzy Yamal, który zagrał bardzo słabo. To wiele mówi o reszcie.
1
Kounde weź sam zejdź z boiska
1
Kounde poziom ekstraklasy. Czuć zapach drewna.
1
Boki obrony to mamy w tragicznej dyspozycji. Kounde cień zawodnika, a Balde? On zawsze był przeciętny z przebłyskami, a teraz jest po prostu słaby.
12
Yamal w meczu z Interem wręcz domagał się cały czas piłki, a gdy ją tylko miał to siał absolutne spustoszenie. Cały czas atakował, napierał, był nie do zatrzymania. A dziś? Wygląda jakby był na tym boisku obrażony, oddaje piłki, nie atakuje, nie zdobywa terenu. Nie rozumiem tego.
0
Ferran 60 minut za długo na boisku
0
Fermin to największy samolub w tym składzie
2
Fermin serio????? Mam dość, szkoda gadać
1
Ręka bogaaaaa vamooos
4
Ręka taka 50/50. Gdyby była ona Tchoumaiego to gramy dalej, a tak to karny.
6
Każda akcja Realu wygląda na bramkową XD
0
Mam nadzieję, że na drugą połowę nie zapomnieli o jajach.
0
@pau Trudno żeby były włączone jak on nawet nie wchodzi w pojedynki.
0
@matik904 On już tak gra. Kółeczka i jego legendarne powroty.
1
Real nabity jak kabanosy, a nasi zapomnieli wyprowadzić jaja na boisko. Nie wygramy tego w takim stylu. A patrzeć na ławkę i kto jakie zmiany może zrobić to będzie tylko gorzej. Yamal wygląda fizycznie jakby przebiegł maraton i jeszcze psycha ewidentnie nie dojechała. Mniej kozaczenia, więcej pracy.
0
Yamal nawet nie biega. O co tu chodzi? On gra z jakimś urazem czy co? Zero walki i chęci.
0
Pedriii ty takie coś psujesz?
0
Taaaaak hahahaha beka z nich.
2
De Jong się pokręci, pokręci a i tak na koniec poda do tyłu. Taki z niego pożytek.
3
Yamal tak się nakręcał, a boi się w pojedynki wchodzić. O co tu chodzi?
0
Sam Pedri to nic nie zrobi. Widać, że już się irytuje na resztę
4
Yamal gol na zwycięstwo i calma jak kiedyś Ronaldo na Camp Nou? Absolutne marzenie taki scenariusz…
11
Boiskowy cham, brutal i prostak będzie chciał pouczać? Niech pierw spojrzy na siebie.
1
@mordini123 To dalej słaby wynik. Nic dziwnego, że KSW jest coraz gorsze.
0
A czy według szatni Realu rzucanie butem na murawę jest oznaką profesjonalizmu? I czy robienie tego nie robi z ciebie „złego kolegi po fachu”?
2
Madrycka tuba propagandy już działa i robi swoje. Teraz będzie milion artykułów i programów o tym co powiedział Yamal XD. Gdyby ktoś od nich coś powiedział, byłoby cichutko.
0
3 ostatnie gale KSW wykręciły w telewizji średnią na poziomie 7 tysięcy, haha. Pycha kroczy przed upadkiem.
0
@sokot Messi w wieku Yamala to nawet jeszcze pierwszego składu nie miał pewnego także pozdro.
0
W sprawie kanałów Eleven na Canal+.
Wyczytałem dziś, że kilka dni temu Polsat na kanałach testowych miał różne kanały z oferty Canal+ i zniknęły one po kilku godzinach. Zakładam, że w ramach negocjacji testowali ich działanie i myślę, że jeśli Canal+ dalej chce mieć w swojej ofercie kanały Eleven(a na pewno chce) to jest gotowe coś przekazać ze sportu dla Polsatu. I oby tak było, happy end na to liczę.