0

@szkudi7 utkaj łeb

5

Xaviego nie można zwolnić. Jego trzeba dyscyplinarnie wypierdolić.

0

@macio_944 Frustracja nie bierze się znikąd. Ryba psuje się od głowy.

2

@Coutinho007 Bebzoniarz XD

1

Bezradność tego zespołu w ofensywie jest druzgocąca

2

Może i przegrywamy, ale pamiętajcie że mamy większe posiadanie…

0

Xavi jest zadowolony. Posiadanie piłki wygraliśmy…

0

@FireBarca1899 Oni mają trenera

8

Ancelotti to pewnie nawet nie musiał się do tego meczu przygotowywać.

0

Ten Pena jest upośledzony?

0

Kounde dno i żenada

0

Pedri ledwo wrócił, ale Denzelowi to nie przeszkadza

0

@mekston Tak, według mnie

0

@Rewolucja123 Poniosły go emocje z bezradności. Holyfield był dla niego po prostu niewygodny

1

@MesQueUnClub_87 Czyli muszę się zjarać. Mi pasuje

1

KDB co za szef!

0

Liverpool pewny mistrz w tym sezonie

0

@Rewolucja123 Bezradny Tyson.

0

Poleci ktoś jakieś filmy robiące niezły mindfuck?

1

@Kgorecki2500 Jakiś kelner

0

@Emhyr Czytać nie umiesz czy udajesz? Oczywistym jest to, że Barcelona nie wpłaci za niego klauzuli.

0

@Emhyr Z brazolem

0

@MESSIah16 Nie, ja się nie zgłaszam. Nie czuje takiej potrzeby.

0

@Encore A dobra, w spidermanie była

2

@hayek I wszystko w patodeweloperke :)

0

@MESSIah16 Jak coś jest już o tym news.

0

@MESSIah16 A co zgłaszasz się?

1

@hayek Giertych 15-0 z zerem, wciąż.

1

@hayek Ale myślisz, że będzie inaczej jak ich zaczną gnoić za pegasusa? XD

0

No i jak tam? XD @Emhyr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?