partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Zdecydowanie Frenkie.
0
@Faro Ale co ty chcesz od Gundogana? I nie popadaj ze skrajności w skrajność. Nie ma drużyny który by coś ugrywała samymi młodymi. Potrzeba też piłkarzy doświadczonych.
1
Plus taki, że Roque w te kilka minut się przynajmniej poruszał jak napastnik, a nie biegał po jakimś lewym skrzydle.
1
Szok, Disney schodzi
0
@Rewolucja123 Widać jak się znasz. Zdecydowanie Frenkie
1
Wszystko jasne, Raphinha gra w futbol ale amerykański
1
Boże Lewemu coś teraz przeskoczy?
3
Zdjąć z boiska to pośmiewisko
1
Trytytka najlepszy wynalazek ludzkości.
4
Ostatni mecz jaki oglądałem to Liverpool-Newcastle, a dziś to coś. Po prostu jakbym inny sport oglądał. Laporta to niech zamiast wywalać miliony na średniaków to niech wywali miliony na trenera z topu.
8
Na tego Raphinhe nie da się patrzeć. Wygląda jak obrażony dzieciak na tym boisku, a do tego jest tak drewniany że szok. Mało tego gość nie umie trzymać linii spalonego blisko połowy boiska! Nosz ja pierdolę to przechodzi na prawdę ludzkie pojęcie.
0
@tbas Jest taki jeden co pisze doktorat z 4-3-3
3
@Encore 4) I najważniejsze. Marnowany jest potencjał piłkarzy, szczególnie tych którzy mają jeszcze duże pole do rozwoju.
0
Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD
1
@Rewolucja123 Na ściankę z napastnikiem? Hahah co? Przecież my właśnie tak nie gramy.
Do tego Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD
0
Nie pamiętam NUDNIEJ grającej Barcelony.
5
Wypierdalać z tym Raphinha
0
@Rewolucja123 Podslij info Xaviemu. Może on tego nie widzi
0
Ten piłkarski ułom Raphinha jeszcze ma pretensje, a na połowie boiska nie umie nie spalić. W ogóle jego mowa ciała jest tak irytująca
0
To już jest pewna strata punktów
0
@Rewolucja123 Ale ty cwany :)
0
Wyborny początek roku
0
@kubix05 Napastnik którego Xavi zlewa ciepłym moczem
1
@TR3YWAY Być fanką Ferrana, lol XD
0
@Emhyr Już zaczynamy usprawiedliwiać XD
1
@Encore Dajcie Cadeowi lepszy team. Gość jest totalnym kozakiem.
1
@Encore Tak jak w latach 2011-2017? ;)
5
@Pawel13sz Cieszmy się z małych rzeczy :)
0
@michal26 Lakers są w potrzasku. Tam nie ma zbytnio czym trejdować bez utraty jakości i tak, a rynek FA też dużo nie oferuje.
W ogóle najlepsze dla organizacji byłoby pójście przebudowę teraz, ale wiadomo że na to się nie odważą.
8
@Rewolucja123 Dobra wez alfo i omego wróć do studiowania 4-3-3