0

@hayek jaki tytuł?

0

W ogóle z tego co widzę to znowu będziemy grali w LM o 18:45, ale lipa.

0

@Emhyr Kimmich swój peak ma już za sobą. Brazol swój ma wciąż przed sobą.
Przynajmniej tak mi się wydaje patrząc na grę Niemca.

0

@tristan87 Ale to wiadomo od dawna ;)

0

Ten Guimarares to jest taki kot. Jego duet z Frenkiem to byłby totalny sztos.

1

@Rust_Cohle Nic do niego nie mam, ale nie wiem dla mnie w tych jego ruchach jest tyle elektryczności i takiej sztywności, że trudno mi uwierzyć aby to był jakiś topowy napastnik w przyszłości.

2

Ale Arsenal dostaje na dziure XD

1

Swoją drogą to podpisywanie umowy z marką odzieżową na 10 lat biorąc pod uwagę jak w piłce cały czas przybywa coraz to więcej i więcej pieniędzy to mega głupota, a wręcz debilizm.

0

@4drian0 No widzisz, chyba jakieś wypalenie

0

@tadzik447 Kompa mam nowego, ale jak patrzę na większość tych gier nowych to nic mnie nie pociąga serio XD. Jedynie właśnie ten pająk 2 i dodatek co do Cyberpunka był

0

@tadzik447 @barcanawieki PS4 sprzedałem, a PS5 jeszcze nie zakupiłem.

@barcanawieki No i w sumie ten cod najciekawszy, niech dają nowe warzone i można znowu nawalać.

0

Mogłaby wyjść jakaś fajna gra w końcu, bo autentycznie nie ma w co grać

1

Pajac Romero znowu dostał KO? Nowe, nie znałem XD

11

@verdant Tyle wspomnień, pięknych chwil, trudnych chwil. Aż idzie się wzruszyć. Jestem mega szczęśliwy, że widziałem jego karierę dokładnie od praktycznie samego początku do samego końca.

0

Które miejsce w plebistycie Sysia?

3

@Kuba_1 Popierdólka Pereza

35

Akurat jeśli chodzi o mental Gaviego i Araujo to wiadomo, że u nich nie można mieć żadnych wątpliwości.

0

XDD na miejscu tego przygłupa Brooksa bym się zapadł pod ziemie. Steph mu zrobił dziecko dosłownie jak kiedyś Gortatowi XD


0

Jeszcze jedna przerwa na reprezentacje w listopadzie? Boże ileż można. Te reprezentacje to są do zaorania. Powinno być dwa razy w sezonie. Raz na jesień, raz na wiosnę i Elo.
Ewentualnie zrobić jedno duże zgrupowanie na koniec sezonu w czerwcu po jakiejś dwutygodniowej przerwie po zakończeniu sezonu klubowego, zagrać tyle ile trzeba i koniec, nawet lepsze byłoby to dla zdrowia piłkarzy. Trzeba jakieś pismo wystosować do fifa

4

No prawda jest taka, że my mamy przesrane.

0

@FCB24 A co tam się w ogóle tak dokładnie wydarzyło?

4

@Emhyr No nie zawsze, ale prawie zawsze.

2

Oddając piłkę w drugiej połowie i frajersko tracąc bramki do tego marnując masę okazji? No nie wydaje mi się.

10

Powinna być jeszcze podstrona „La Rambla spam”. Byłaby świetnym rozwiązaniem pod dni z f1 ;)

0

@Encore Najlepiej dla Warriors jakby to był już taki stały element. CP3 jako sixth man to może być świetna opcja.

0

Ale końcówka w Napoli Milan haha

4

@Bartas7VeB Zacznijmy od tego, że pieprzysz jak potłuczony

1

@Bartas7VeB Hahaha tak, tak. Wiadomo już nagle też nie jest bramkarzem światowej klasy bo jakiś frustrat bartas tak napisał

3

@TheMefju XDD dosłownie Ter Stegen miał takie interwencje z Bilbao chociażby

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?