3

Chuck Norris znowu zagra w filmie XD. 83 lata, gość jest niezniszczalny.

0

@mordini123 Powinni w ogóle nie rozgrywać jak ruskie

6

Niech ten populista zamknie buzie w końcu

0

@BorzyKrzys Ojciec na chwile przełączył, ja sobie jadłem kolacjo-obiad

0

2 minuty wiadomości na TVP i już dość…

0

@Faro To Czarnka wywiadu nie widziales niedawno na Polsacie

1

@fart Tak uraziłeś…

1

@Przemek2323 No przecież porażka pisu przy takich środkach jakie mieli to mega kompromitacja. Do tego kaczor który poszedł do świętokrzyskiego i stracili tam 2 mandaty względem 2019 roku to też mega kompromitacja. Oprócz tego rządy tejże partii doprowadziły do największej mobilizacji wśród obywateli od czasów po komunie. Głosy, że zaraz tam może dojść do rozłamów itd.
Tusk w swoich pierwszych wyborach po powrocie już pogrzebał Jareckiego prawdopodobnie na zawsze.

1

@DLFCB Pamietam jego prime w Vive. Rzucał po 10+ bramek na mecz. Cudowny zawodnik.

0

@fart Zważaj na słowa. Po drugie to tylko przedsezonowy XD

3

@Danny Gaucho Gerd chore cyfry wykręcił. I pomyśleć, że on zakończył karierę reprezentacyjną przez brak poszanowania żon zawodników czy coś takiego.

0

@Tollusiek Dlaczego najwiecej do powiedzenia o sprzęcie Apple maja ci co nawet żadnego nie maja XD

1

@MarioVeB! Bo mają najlepsza kadrę od lat. Spójrz na ich zawodników. Tam praktycznie na każdą pozycję masz minimum 2 zawodników z absolutnego topu.
Moim zdaniem Southgate to słaby trener i nie wyciąga z tej drużyny największego potencjału na jaki ją stać.

2

@P33ck To już zależy od tego ile razy zagra na jakiś Luksemburg czy inny Liechtenstein

0

@MarioVeB! Nie z tym betonem na ławce

0

On to chyba nie grzeszy inteligencją, jeszcze sobie wmówił bycie jakimś rekinem XD

3

@Sulimo Bo wtedy wyglądali bardzo dobrze. Tamta drużyna chodziła jak w zegarku.

0

@Foro Niedorzeczne, że w ogóle istnieje taka możliwość.

0

@Kgorecki2500 Jednorazowy bo wystarczający aby obalić rządy partii z zapędami totalitarnymi

3

@Comentateiro A co pozostało pisowi? Trzeba podsycać ploteczki, wprowadzać zament itd. Inna sprawa też, że pewnie szukają już teczek na kogo się tylko da.

0

@Kidd Ziobro i Donald razem? Ten zwyrol powinien już być ubierany w pasiaka i oby tak skończył.

25

W ogóle to jest niedorzeczne, że po wyborach można sobie jeszcze „podkupować” posłów i ich zebrane głosy. I np. ktoś kto startował z po może iść do pisu i to im dać mandat. Kompletny nonsens.

0

Będzie mniej niż milion głosów przewagi między pisem a ko?

0

@barcelonaLM No Plazynski jest to jakaś opcja. Niby tez na Pomorzu wykręcił dobre liczby.

9

@Kgorecki2500 Morawieckiego haha

0

@Criss18Barca Przecież pis wystawi Jakiego pewnie i znów zostanie zaorany przez Trzaska

5

@Criss18Barca Kurde wychodzi na to, że ta lewica to całym krajem będzie rządzić z 8% poparciem. Nieźli są

3

@Miszak Koledzy z zylety rozczarowani że partia co dała im pieniądze na jakieś tam życie za nic nie robienie juz nie będzie rządzić?

11

@Miszak Słychać wycie? Znakomicie :D

1

Stonoga jaki był ucieszony Haha i już zapowiadał Ziobro w więzieniu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?