0

@takisobiektos Byle nie free throw merchant
@FCB24

2

Co on teraz zrobił? Masakra, taka setka.

1

Marmoush to dobry zawodnik. Pep zdecydowanie marnuje jego potencjał, uraz też go przyhamował.

2

@fcbarcafan19 Jeny chodziło mi właśnie o Lwów, a nie Kijów XD. Człowiek zaspany XD.


@macio_944

1

@macio_944 Ale ten Kijów i Wilno to mogliby nam oddać…

8

@Antimadridista_WR Jednak jest różnica w pojedynkach z lepszymi ekipami. Stąd też taka narracja. Do tego gdyby bronił znów Wojtek zamiast Joana to tych goli byłoby dużo więcej. Nie mniej jednak też wierzę, że ten sezon może nam wciąż wiele przynieść.

0

@Ptasior @Kubsoleon Walka o mistrzostwo w tym sezonie we Włoszech to walka głupszego z głupszym. Do tego każdy z tych ich drużyn obskoczyła jakiś eurowpierdol. Wiele to mówi o tej lidze.

1

@Giwera No tak, ale Inter to najświeższy przykład. Do tego u nich „przeskok” jeszcze większy niż u nas.

8

Inter to książkowy przykład ile znaczy dobry trener w piłce.

0

Jeden spadkowicz kupuje od drugiego spadkowicza środkowego obrońcę za 3 mln euro. Kto to widział?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jeśli tobie imponuje ten krzykacz to w porządku, twoja sprawa.

0

6

@LeoMessiiBarcaPepa To troll? XD

0

@kanver_ Haaland jest lata świetlne przed Sorlotem. Lepszy pod każdym względem.

2

@kanver_ Przecież ten gość to totalny kloc. Nie pasuje do naszego grania totalnie.

9

To Atletico jest tragiczne. Z nami to mieli dzień konia, a my dzień osła.

1

Ten Mignolet to zawsze był taką fajtłapą

8

@dmcteam Ten co mu kręcił wora.

4

@PatrychoO Ten lektor udający śmiech XDD

3

Zawsze był głupi ten typek, tutaj kolejne potwierdzenie.

0

@Jackazz Ale co to zmienia? Obaj mieli zaległe pensje które klub miał im wypłacić. Pique się jej zrzekł, Messi nie m.

0

@tadzik447 Miałeś już zimę i to wystarczającą.

0

O kur** Netflix wrzucił, że Floyd vs Pacman 2 już oficjalnie 19 września tego roku :O. Wzięło z zaskoczenia.

1

@Chimera I dziura lewa

6

Lewandowski z całym szacunkiem, ale o 2 oczka zbyt wysoko. Ferran bez oceny, ale równie dobrze mógłby dostać 2. 24 minuty to już wystarczająca próbka.

0

@wojopancer Chyba na razie na ten mecz

8

@Kgorecki2500 I na odchodne sprzedaje im swoje ciuchy wraz z zegarkami.

4

Jestem w szoku, ale większość osób na notatniku krytukuje to zawieszenie Prestianniego. Nie da się mu tego udowodnić, słowo przeciwko słowu. To co zrobiła UEFA jest bardzo szkodliwe na przyszłość.

17

Ja do Leo mam żal o jedną rzecz tylko. Jemu hajsu na kilka pokoleń wystarczy, wiedział w jakiej sytuacji jest Barca, a nawet jednego centa pensji zaległej nam nie odpuścił. Pique jak odszedł, to zrezygnował z wszystkiego.

0

@bartrko Bo? Jakiś argument? Przecież on jest świetny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?