1

Ale Juve ma dowalone stroje dziś. Pięknie wyglądają.

7

@MichuZ44 Oni najbardziej wtedy z Palace dali dupy. Tam przegrali mistrza. Wygrywali 3-0, zremisowali 3-3…

5

@Eklerek To back to back z Kolumbii… szacun.

0

@addept No właśnie kandydaci, bo są wybory i trzeba ludziom sprzedać jakąś kiełbasę wyborczą.

1

Komentarz usunięty

0

@Azi Tak jakby miał inne opcje, które byłyby lepsze. Ale no pan zawsze nieomylny ma rację, a reszta pisze głupoty ;)

0

@kanver_ No Isak to akurat nie jest taki zero jedynkowy. Bo jak zaczął grać to złamał nogę… i to po strzelonym golu. Póki co jest tam dużo pecha.

0

@matador Kto to jest?

0

@addept Sam sobie to dopowiadasz. Nie nie stać nas na Alvareza za 200 baniek i jest to pisane od dawna.

1

Piłkarz ze zdrowiem Christensena. U nas pewnie by tylko skończył w szpitalach.

1

@ranger3120 Ja uważam, że nam równie bardzo potrzebny jest topowy DM. Jakbyśmy mieli nie wiem takiego Caicedo zamiast panienki z Holandii już wtedy różnica byłaby ogromna.

0

@gumaz No 300 baniek za walkę z Pacmanem w 2015 roku to był kosmos.

1

@FcPortoFan1999 No tak, ale czy dzieciaki dziś to robią? W erze tego tik toka i w ogóle? Pewnie szczątkowo.

2

@Kapitan hawk Tak samo jak i wygibasy na trzepaku. Robienie nietoperza, hot doga, podciąganie się… piękne czasy.

1

Floyd wraca do boksu zawodowego. Wyczuwam, że hajsik się skończył. Z drugiej strony czuje, że on ma wszystko aby pobić rekordy Hopkinsa jako najstarszy mistrz świata w boksie. Wciąż w mega formie, etyka pracy, styl walki no i przez karierę nie został naruszony. Czekam mocno, lubię jego walki.

3

@Popitek12 Ty to jesteś gość

0

@marcin62 Sony już i tak robi co chce, Microsoft to już żadna konkurencja i to głównie ich wina.

1

@macio_944 Taki off top. Pamiętasz jak po Xavinecie klasycznej na 1:0 i krwawiących oczach od gry wchodziłeś tu i za wszelką cenę próbowałeś bronić Xaviego i jego projektu mimo że on już był stracony? Nie wspominam teraz tobie tego złośliwie, tak po prostu mi się przypomniało XD. Dobrze, że Flick nam teraz gwarantuje mega radość z tych meczów mimo wielu przeciwności.

1

@4drian0 No i yebac xboxa XD. To i tak jest konsola 2 sortu. Dla mnie to niesamowite jak oni sobie zniszczyli potencjał po generacji 360

1

@BORO_12 To już niestety wrak piłkarza

0

@RumbleDelivery @Tridente2015 @mkl87 Valverde go wykastrował

1

@Luciano99 A skąd hajsik na te internety?

3

Co jak co, ale Mourinho mówiący komuś jak powinien celebrować na czymś stadionie to jest już szczyt hipokryzji XD. Powiem tylko tyle. United vs Porto 2004, Barcelona vs Inter 2010, Juventus vs United 2018. Zgadnijcie kto tam był największym pajacem pod względem celebrowania? I to dużo większym niż vinicius wczoraj ;).

7

@AmigoBlancos Ale ty poklasku szukasz tutaj czy co?

2

Robota wykonana więc "zasłużone" wakacje od papcia pereza?

0

@Rastafarnianin I niektórzy na weekend

12

Ciekawe jaki tatuaż mu pokazał XD. Pewnie puchar świata XD

1

Tam nie było ręki? XD

1

@Who_you_mam Coś w tym jest. Najlepsze, że on to wyskalował jeszcze bardziej.

1

Czerwona? A nie sory to nie dla tych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?