1

@TaughtMule Pójdzie kategorię wyżej imo. Tutaj już osiągnął wszystko.

Chociaż Spence powiedział, że skorzysta z klauzuli rewanżu, ale chce to zrobić też w kategorii wyższej, bo do tej już mu coraz ciężej zbijać kilogramy.

1

@Emhyr No tak, ale chodzi mi o fakt jak Xavi zawsze lubi i podkreśla to DNA Barcy i dominowanie rywala od 1 do 90 minuty.

0

@kulka Ma drobny uraz

0

Przegraliśmy wczoraj posiadanie piłki, a i tak 3:0 do przodu. Nie zawsze trzeba grać typowo po barcelońsku panie Xavi ;)

0

@Jakchcesz Wystarczy sobie chociaż przypomnieć nasz dwumecz z Chelsea w 2012 roku ;). Coś co w mojej kibicowskiej przygodzie boli mnie najbardziej i najbardziej bolec już będzie na zawsze.

0

@ObiwanKenobi Niby zgoda, ale Real i tak stworzył bardzo dużo okazji. A twój opis sugeruje jakby piłki nie dotknęli XD

1

@barcanawieki Najlepszy był ten wjazd w ramach rewanżu :)

0

@krol211 Przecież wczoraj pojawił się nowy pomocnik

0

@Gaz Jestem w szoku, że do tych wypocin swoich nigdzie ostatecznie nie wrzuciłeś Neymara

1

Stawiałem na Crawforda, ale nie spodziewałem się aż takiego mordobicia. Crawford był po prostu genialny, nieuchwytny, fenomenalny, a Errol absolutnie bezradny. Po takiej masakrze to rewanż nawet nie ma sensu z punktu sportowego, z punktu finansowego pewnie dalej się opłaca ale pewnie też już znacznie mniej.

0

@krol211 On nawet dziś nie zagrał na LS

1

@SkilledHydra16 Był fenomenalny w tym co robił. Każde dotknięcie piłki to jakiś pierwiastek magii i geniuszu.

@Barcasub XD

1

A Carlo w ogóle wpuścił jakiegoś młodzika? XD

3

W ogóle rozwala mnie giga, że tutaj się ciśnie komentatorów eleven i tak samo na notatniku ich cisną XD

0

Fermin American Dream

1

No to wystarczy kupić tylko prawego obrońcę. Pomocnik już jest.

0

Eric odpuszcza krycie zeby kogoś zablokować XD
Prze agent to jest

2

Xavi masz transfer pomocnika jakiego chciałeś

0

Kto tu gdzie stoi teraz Haha

1

Piorun w niego jebnął?

0

Gavi na ławce z ten daje Roberto XDD

4

Piękny wjazd Frenkie ;)

5

Romeu wiesz co robić

3

Mats co za szef

3

Xavi rzucił biały ręcznik XD

3

Toomuchmoney jak nie umiesz to nie graj. Niech teraz Romeu coś się odwdzięczy ;)

0

Ależ czuć ten pierwiastek magii i geniuszu jak tylko Pedri ma piłkę przy nodze.

0

Hahaah prawie się już spłacił XD

0

Hahaha Xavi serio na towarzyski wrzucił Araujo na PO, jaki to jest agent.

0

@LM10GOAT Ta, a po karnych dogrywka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?