partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TaughtMule Pójdzie kategorię wyżej imo. Tutaj już osiągnął wszystko.
Chociaż Spence powiedział, że skorzysta z klauzuli rewanżu, ale chce to zrobić też w kategorii wyższej, bo do tej już mu coraz ciężej zbijać kilogramy.
1
@Emhyr No tak, ale chodzi mi o fakt jak Xavi zawsze lubi i podkreśla to DNA Barcy i dominowanie rywala od 1 do 90 minuty.
0
@kulka Ma drobny uraz
0
Przegraliśmy wczoraj posiadanie piłki, a i tak 3:0 do przodu. Nie zawsze trzeba grać typowo po barcelońsku panie Xavi ;)
0
@Jakchcesz Wystarczy sobie chociaż przypomnieć nasz dwumecz z Chelsea w 2012 roku ;). Coś co w mojej kibicowskiej przygodzie boli mnie najbardziej i najbardziej bolec już będzie na zawsze.
0
@ObiwanKenobi Niby zgoda, ale Real i tak stworzył bardzo dużo okazji. A twój opis sugeruje jakby piłki nie dotknęli XD
1
@barcanawieki Najlepszy był ten wjazd w ramach rewanżu :)
0
@krol211 Przecież wczoraj pojawił się nowy pomocnik
0
@Gaz Jestem w szoku, że do tych wypocin swoich nigdzie ostatecznie nie wrzuciłeś Neymara
1
Stawiałem na Crawforda, ale nie spodziewałem się aż takiego mordobicia. Crawford był po prostu genialny, nieuchwytny, fenomenalny, a Errol absolutnie bezradny. Po takiej masakrze to rewanż nawet nie ma sensu z punktu sportowego, z punktu finansowego pewnie dalej się opłaca ale pewnie też już znacznie mniej.
0
@krol211 On nawet dziś nie zagrał na LS
1
@SkilledHydra16 Był fenomenalny w tym co robił. Każde dotknięcie piłki to jakiś pierwiastek magii i geniuszu.
@Barcasub XD
1
A Carlo w ogóle wpuścił jakiegoś młodzika? XD
3
W ogóle rozwala mnie giga, że tutaj się ciśnie komentatorów eleven i tak samo na notatniku ich cisną XD
0
Fermin American Dream
1
No to wystarczy kupić tylko prawego obrońcę. Pomocnik już jest.
0
Eric odpuszcza krycie zeby kogoś zablokować XD
Prze agent to jest
2
Xavi masz transfer pomocnika jakiego chciałeś
0
Kto tu gdzie stoi teraz Haha
1
Piorun w niego jebnął?
0
Gavi na ławce z ten daje Roberto XDD
4
Piękny wjazd Frenkie ;)
5
Romeu wiesz co robić
3
Mats co za szef
3
Xavi rzucił biały ręcznik XD
3
Toomuchmoney jak nie umiesz to nie graj. Niech teraz Romeu coś się odwdzięczy ;)
0
Ależ czuć ten pierwiastek magii i geniuszu jak tylko Pedri ma piłkę przy nodze.
0
Hahaah prawie się już spłacił XD
0
Hahaha Xavi serio na towarzyski wrzucił Araujo na PO, jaki to jest agent.
0
@LM10GOAT Ta, a po karnych dogrywka.