partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Ferran to powinien być poza klubem. Z niego taka 9 jak i skrzydłowy czyli beznadziejny.
0
Oby Roque przyszedł już teraz. Lewemu przyda się zmiennik i jednocześnie w jakimś stopniu konkurent. Do tego młody Brazylijczyk nawet przez ten rok będzie mógł się sporo nauczyć od Roberta jako napastnik.
5
@MichalZZZ Xavi po meczu powiedział, że mieli mu dać dziś 30 minut, ale stwierdzili ostatecznie że nie warto ryzykować. Pewnie z Totkami już zagra.
3
@Kidd No właśnie dodałem też o Ansu coś bo było podobnie, uraz wszystko zmienił.
8
@tbas Ogólnie poniekąd się z tobą zgadzam, ale serio Fati dla ciebie to 10? XD
Przecież to był typowy skrzydłowy przed urazem.
9
Patrząc na to jak gra Yamal trudno się nie jarać i nie pompować balonika. Niesamowity luz ma w swoich poczynaniach.
Swoją drogą Fati przed urazem wyglądał podobnie, luz w grze, drybling, przyspieszenie. Teraz mimo że wyglada już co raz lepiej nie ma dalej w jego grze tej takiej nieprzewidywalności.
0
@takisobiektos Nieprawdopodobnie tylko na pewno.
0
No to oby dostali na dziurę XD
0
@MatBac1991 Choćby Xavi po meczu to potwierdził geniuszu. Miał grać, ale ma przeciążone plecy i go woleli oszczędzić.
0
Porada sercowa od naszego kapitana
0
@kamiVeB Nie porównuj profesjonalisty i poważnego gościa jakim niewątpliwie jest Kounde z kimś takim jak Dembele
7
@Faro XD ty jesteś tak odklejony na punkcie tego Fatiego. Jak Ansu w sezonie da nam chociaż połowę tego co Leao da Milanowi to już będzie dobrze.
0
@MatBac1991 On ma uraz geniuszu
0
Lamine ma takie ruchy, że z miejsca widać że to kocik
1
Skrzydłowy który spowalnia kontrę czyli Raphinha
1
Ansu Fati przebudzenie mocy?
0
Alonso to wyższy level
0
@jacobFCB No nowy trend na tik toku XD
0
Czy jest jeszcze jakaś piosenka która nie została przerobiona na Rafona w ai? XD
0
@Emhyr Użytkownik @Rewolucja123 nawet tutaj pewnie chciałby jakoś zrzucić winę na zarząd, ale akurat w tym przypadku nie ma żadnego punktu zaczepienia ;)
1
@D10SLEO Utalentowany Orban
1
@Emhyr Nie ufaj nigdy kobiecie... i Dembele
0
@zwolaczek On niedawno i tak przedłużył kontrakt z Milanem.
2
Nawet w FMie jest czasami problem, a nawet często by sprzedać niechcianego piłkarza, a tutaj dalej się niektórzy dziwią że część piłkarzy właśnie niechcianych dalej w klubie gdzie każdy z tych zbędnych w sumie ma pensje po okularniku, które jest na takim poziomie jakie inny kluby nie chcą pod żadnym pozorem jej pokryć. Do tego dochodzi fakt, że kluby wiedzą iż my potrzebujemy obecnie każdego grosza i zaniżają oferty za naszych piłkarzy jak tylko się da.
0
@Macio93 Boże ludzie ja to się serio zastanawiam czy wy niektórzy nie używacie mózgu za przeproszeniem? Ty serio myślisz, że oni ich nie chcą sprzedać? Przecież to wszystko nie jest takie proste jak się wydaje.
0
No i brawo Xavi
9
@kamiVeB Te pogłoski które od razu sam wyśmiał na tt?
0
@Sandman21 Jeju, nie spodziewałem się że ta dyskusja się aż tak poważnie rozwinie xd
1
Istnieje gorszy ból od skurczu łydki?
0
Jeszcze nie odszedł? Ehh