partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Antimadridista_WR Wymiana. Milner do Brighton, Mac Allister do Liverpoolu.
0
@Tomo1989 Ale jaką miał baze już zapewnioną.
0
@norbi77 A co nie tak akurat z tym Baią? Pracuje w Porto, ma jakieś papiery z zarządzania i w ogóle. Rozumiem że wydałeś na niego wyrok po przeczytaniu samego nagłówka?
6
@ChampagneMex Terwz pytanie co jeśli ktoś się też na to powołał i podał poprawny tytuł XD
0
@urbipl A to pardon. Myślałem, że właśnie w latach 30 to zrobili.
0
@bari_94 No tak, ale chodzi mi właśnie o te finanse Seby to wszystko było pospinane, a pewnie to jeszcze czasu zajmie.
2
@Lionel_Messi10 W przypadku Barcelony to i tak będzie musiał poczekać jeszcze pewnie do conajmniej sierpnia xd
2
Barcelona w tamto lato ograła Tebasa. Tebas na nadchodzące lato planuje już swoją kontrę.
6
@Kondziubarca Tonący brzytwy się chwyta
5
@Lionel_Messi10 Ale Messi już teraz może negocjować legalnie kontrakt z kim tylko chce, bo zostało mu mniej niż pół roku do zakończenia obecnego.
9
@urbipl Jeszcze z kokainą zamiast kofeiny ;)
0
@fart No wiadomo że plan minimum wykonali mając 1-1, ale nie sądziłem że to będzie aż taki blow out w G2
0
@Tomo1989 Nie porównuj Messiego do kogoś takiego jak Neymar.
1
@Lionel_Messi10 To bez znaczenia akurat czy będzie wolnym agentem wcześniej czy nie.
0
@Encore No i trochę zgasł po tej 1 kwarcie ;)
0
@Kidd Steve Kerr to po prostymi genialny coach. Co raz częściej można się zastanawiać czy uczeń nie przerósł mistrza. Czyli czy Steve > Phil
0
@mekston Już przecież kiedyś buczeli Mbappe. Mogą to zrobić ponownie
1
@fart Zadziwiające łatwo zwycięstwo. Oby Warriors wzięli też G3.
0
@PaPo Jak masz w TV chromecasta, to możesz przesyłać ekran z kompa na tv.
1
@PaPo Na strumyku jest
1
@IronSanHybrid W ogóle w tym NHL Boston Bruins pobiło rekord sezonu zasadniczego, a wczoraj sprawdzałem jak tam PO w tym hokeju, patrzę a oni dostali na dziurę już w 1 rundzie od 8 seedu xd
0
@PaPo Oczywiście, że nie
0
@Encore No tak, ale u siebie z Liverpoolem po równym meczu i dwa na wyjeździe gdzie z Palace 4:3 no i City, ale City to City.
0
@Encore I West Ham
1
@BulaKG
0
Właśnie przegrałem w pokera 50 zł. Ale jeszcze kiedyś się odbije i wygram miliony.
0
Haha, w ogóle przypomniały mi się zeszłoroczne wyliczenia czy możliwe jest dla nas sprowadzenie Haalanda i co musiałoby się wydarzyć w kwestiach finansowych jeszcze aby to spiąć. Śmiesznie to brzmi z perspektywy czasu, gdy nawet mamy dalej problemy z zatwierdzeniem nowych umów swoich piłkarzy.
0
@lucas/catalan Sukcesem będzie jak latem dokonamy chociaż jednego transferu.
0
@JarekS A latem dalej większość klubów będzie musiała sprzedawać? Rozumiem w jakimś stopniu działania Tebasa, ale fajnie jakby kluby La Liga rzeczywiście mogły znów tak prężnie działać jak przed pandemią.
0
To byłby jego najlepszy deal bezapelacyjnie.