3

@Antimadridista_WR Wymiana. Milner do Brighton, Mac Allister do Liverpoolu.

0

@Tomo1989 Ale jaką miał baze już zapewnioną.

0

@norbi77 A co nie tak akurat z tym Baią? Pracuje w Porto, ma jakieś papiery z zarządzania i w ogóle. Rozumiem że wydałeś na niego wyrok po przeczytaniu samego nagłówka?

6

@ChampagneMex Terwz pytanie co jeśli ktoś się też na to powołał i podał poprawny tytuł XD

0

@urbipl A to pardon. Myślałem, że właśnie w latach 30 to zrobili.

0

@bari_94 No tak, ale chodzi mi właśnie o te finanse Seby to wszystko było pospinane, a pewnie to jeszcze czasu zajmie.

2

@Lionel_Messi10 W przypadku Barcelony to i tak będzie musiał poczekać jeszcze pewnie do conajmniej sierpnia xd

2

Barcelona w tamto lato ograła Tebasa. Tebas na nadchodzące lato planuje już swoją kontrę.

6

@Kondziubarca Tonący brzytwy się chwyta

5

@Lionel_Messi10 Ale Messi już teraz może negocjować legalnie kontrakt z kim tylko chce, bo zostało mu mniej niż pół roku do zakończenia obecnego.

9

@urbipl Jeszcze z kokainą zamiast kofeiny ;)

0

@fart No wiadomo że plan minimum wykonali mając 1-1, ale nie sądziłem że to będzie aż taki blow out w G2

0

@Tomo1989 Nie porównuj Messiego do kogoś takiego jak Neymar.

1

@Lionel_Messi10 To bez znaczenia akurat czy będzie wolnym agentem wcześniej czy nie.

0

@Encore No i trochę zgasł po tej 1 kwarcie ;)

0

@Kidd Steve Kerr to po prostymi genialny coach. Co raz częściej można się zastanawiać czy uczeń nie przerósł mistrza. Czyli czy Steve > Phil

0

@mekston Już przecież kiedyś buczeli Mbappe. Mogą to zrobić ponownie

1

@fart Zadziwiające łatwo zwycięstwo. Oby Warriors wzięli też G3.

0

@PaPo Jak masz w TV chromecasta, to możesz przesyłać ekran z kompa na tv.

1

@PaPo Na strumyku jest

1

@IronSanHybrid W ogóle w tym NHL Boston Bruins pobiło rekord sezonu zasadniczego, a wczoraj sprawdzałem jak tam PO w tym hokeju, patrzę a oni dostali na dziurę już w 1 rundzie od 8 seedu xd

0

@PaPo Oczywiście, że nie

0

@Encore No tak, ale u siebie z Liverpoolem po równym meczu i dwa na wyjeździe gdzie z Palace 4:3 no i City, ale City to City.

0

@Encore I West Ham

1

0

Właśnie przegrałem w pokera 50 zł. Ale jeszcze kiedyś się odbije i wygram miliony.

0

Haha, w ogóle przypomniały mi się zeszłoroczne wyliczenia czy możliwe jest dla nas sprowadzenie Haalanda i co musiałoby się wydarzyć w kwestiach finansowych jeszcze aby to spiąć. Śmiesznie to brzmi z perspektywy czasu, gdy nawet mamy dalej problemy z zatwierdzeniem nowych umów swoich piłkarzy.

0

@lucas/catalan Sukcesem będzie jak latem dokonamy chociaż jednego transferu.

0

@JarekS A latem dalej większość klubów będzie musiała sprzedawać? Rozumiem w jakimś stopniu działania Tebasa, ale fajnie jakby kluby La Liga rzeczywiście mogły znów tak prężnie działać jak przed pandemią.

0

To byłby jego najlepszy deal bezapelacyjnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?