0

@Faro Hahaha i właśnie tak się znasz

0

Przecież to jest symulka XD

2

Inter pokazuje, że w LM to się wychodzi i gra swoje na pełnym zaangażowaniu. A nie smutne klepanie dla klepania i spuszczenie głowy w dół po pierwszym gongu.

0

@matirix20 Chłopie gdzie on tam stał na linii według ciebie? O czym ty mówisz?

0

@Faro mało tego to ta nasza obrona była kontuzjowana. Dalej mam przed oczami to co odwalił Pique

0

@barcelonaLM Gdyby nie kontuzje ehh

1

I pomyśleć że my z nimi w grupie graliśmy xd

1

No to Inter w finale

1

Ale brama o kurde

0

A czemu Inter ma czysta koszulkę dziś bez żadnego sponsora?

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos Przypominam, że takie United mają przejąć Katarczycy, a do tego jest jeszcze coraz lepsze Newcastle :)

0

@Faro Zwolnili go

1

@Jackazz No jak zaliczy jakiś kolejny sezon spektakularny to ktoś z PL na pewno takie pieniądze wyłoży.

0

@Faro Oczywiście, że talent może zostać ograniczony i sam talent bez ciężkiej pracy niewiele znaczy. Co do estetyki pracy Fatiego są wielkie wątpliwości i nie biorą się ona znikąd.

1

@Faro Ale ile z tego talentu Fatiemu zostało? Tego piłkarza już nie ma i na 99% nie wróci. Jeszcze widząc jego etykę pracy to nie ma się na co nastawiać.

1

@kuz No tak, więcej biletów na dziś dostają fani Milanu.

1

@Faro Nie, w realnym życiu.

2

@Faro Taki piłkarz co jest z 10 razy lepszy od Fatiego

6

@Rust_Cohle A co sądzisz o stadionie Giuseppe Meazza?

3

@Rust_Cohle Dzeko & Grafite w Wolfsburgu GIGACHADY

2

@takisobiektos W sensie nie że się nakręcam na ich transfer, ale lubię ich jako zawodników po prostu.

1

@Barca1992 Tonali albo Barella. Chciałbym któregoś z nich w Barcelonie.

1

@Kuba_1 Ubiera się ale jest ciagle przy Messim i nie widać w mediach żeby tańczyła bachatę z jakimiś Hiszpanami ;)

0

@Guess Nie wiem skąd jesteś. Ale w moich regionach wchodzi się na kieleckapilka.pl i tam można znaleźć praktycznie wszystko.

0

@marcin62 No ale popatrz dalej co jest. Może już aż takiego rozdawnictwa nie ma bo nawet możliwości na to się już skończyły. Niemniej jednak kontrakt dla Fatiego to dzieło Laporty, taki Inigo przychodzi i dostaje 9 mln brutto co i tak jest za dużo.

1

@Compadre Podobno ma zacząć na ławce

0

@VegetaPolska No to prawda. Dlatego z Viniciusem może być tak, że jakaś pierwsza poważniejsza kontuzja jeśli mu się przytrafi to spowoduje, że może stać się przeciętniakiem. Albo nawet już jak go wiek dopadnie i dynamika będzie nie ta sama.

1

@kondzix2115 No Vinicius jest nawet szybszy od Neymara jak u nas grał.

0

@Emhyr Bastoni jak już z Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?