2

Dziś West Ham załącza tryb prime Barca Guardioli

0

@Prorokk A strażak, których podpalił żywcem innego człowieka mógłby po wyjściu z więzienia według ciebie wykonywać zawód strażaka?

0

@Zoker I to niepełny jak widać ;)

0

@Stinger_ Nie będzie nawet w top 5.

0

@yoli A Yamal wciąż ma jeszcze czas strzelać jak kiedyś Leo i Cristiano

4

@Kapitan9 Ty musisz trollować. Wiesz, że on ma złamaną nogę i dlatego nie gra? Ogólnie cały ten sezon był dla niego stracony, bo przeplatany urazami.

1

Rozwala mi to łeb, że Adaś nie zdobył złota, a Tomasiak może w debiucie xd

1

@Arden Jak po bimbrze to bracia figo fagot

4

@July_6_BcN Kamil Małysz

0

@sebasarna Najgorsze to, że te odcinki takie krótkie

2

@Faro Mniej telefonu używałem, wyszło na plus ;)

0

@AmigoBlancos A to doliczony czas gry zależy od wyniku?

4

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Hansi najlepsze co spotkało ten klub od dawien dawna.

2

@Luciano99 Jeszcze PO i LO.

0

@DonAndresFCB Tymbardziej szkoda tej kontuzji. Ciekawe gdzie byłby Bernal dzi gdyby nie te więzadła.

1

To ten „nowy” De Jong?

4

Barcelona z kontry, przed Flickiem było to nie do pomyślenia.

1

Ferran ucz się XDDD

1

@Ptasior No z tym kłóceniem się różnie bywa. Ale wiadomo emocje i zależy od meczu.

8

Ale te mecze się przyjemnie ogląda, cały czas atakowanie i pressing i masa okazji. Do tego ten czarujący Yamal. A jak sobie przypomni człowiek późnego Xaviego albo Koemana to aż zęby bolą.
A i zapomniałem o czarodzieju Pedrim, bo akurat dziś go nie ma.

1

@majkiii A ta ostatnia też bardzo pechowa i po strzelonym golu XD

0

@regatta52 Szwedzka ambasada jest gorsza niż ta argentyńska

3

Strzelecko forma mutant

0

Lewy jaka lekkość i luz dziś z piłką przy nodze. Aż jestem w szoku.

28

Mur przeszedł za linie cały, a ten w żółtym ślepy XD. To jest hit.

0

A to nie jest ten sam sędzia co sędziował Real-Celta? Bo jeśli tak to chyba go już przeszkolili co ma robić żeby wrócić

9

Nie każdy kontakt w polu karnym to rzut karny, chyba że upada zawodnik realu

0

@Faro Pisales, że nie ugramy na wiosnę bo skład zajechany będzie. Nie zmieniaj teraz narracji typie.

4

@BojanKriKicz Chyba pod remizą

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?