partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziś West Ham załącza tryb prime Barca Guardioli
0
@Prorokk A strażak, których podpalił żywcem innego człowieka mógłby po wyjściu z więzienia według ciebie wykonywać zawód strażaka?
0
@Zoker I to niepełny jak widać ;)
0
@Stinger_ Nie będzie nawet w top 5.
0
@yoli A Yamal wciąż ma jeszcze czas strzelać jak kiedyś Leo i Cristiano
4
@Kapitan9 Ty musisz trollować. Wiesz, że on ma złamaną nogę i dlatego nie gra? Ogólnie cały ten sezon był dla niego stracony, bo przeplatany urazami.
1
Rozwala mi to łeb, że Adaś nie zdobył złota, a Tomasiak może w debiucie xd
1
@Arden Jak po bimbrze to bracia figo fagot
4
@July_6_BcN Kamil Małysz
0
@sebasarna Najgorsze to, że te odcinki takie krótkie
2
@Faro Mniej telefonu używałem, wyszło na plus ;)
0
@AmigoBlancos A to doliczony czas gry zależy od wyniku?
4
Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Hansi najlepsze co spotkało ten klub od dawien dawna.
2
@Luciano99 Jeszcze PO i LO.
0
@DonAndresFCB Tymbardziej szkoda tej kontuzji. Ciekawe gdzie byłby Bernal dzi gdyby nie te więzadła.
1
To ten „nowy” De Jong?
4
Barcelona z kontry, przed Flickiem było to nie do pomyślenia.
1
Ferran ucz się XDDD
1
@Ptasior No z tym kłóceniem się różnie bywa. Ale wiadomo emocje i zależy od meczu.
8
Ale te mecze się przyjemnie ogląda, cały czas atakowanie i pressing i masa okazji. Do tego ten czarujący Yamal. A jak sobie przypomni człowiek późnego Xaviego albo Koemana to aż zęby bolą.
A i zapomniałem o czarodzieju Pedrim, bo akurat dziś go nie ma.
1
@majkiii A ta ostatnia też bardzo pechowa i po strzelonym golu XD
0
@regatta52 Szwedzka ambasada jest gorsza niż ta argentyńska
3
Strzelecko forma mutant
0
Lewy jaka lekkość i luz dziś z piłką przy nodze. Aż jestem w szoku.
28
Mur przeszedł za linie cały, a ten w żółtym ślepy XD. To jest hit.
0
A to nie jest ten sam sędzia co sędziował Real-Celta? Bo jeśli tak to chyba go już przeszkolili co ma robić żeby wrócić
9
Nie każdy kontakt w polu karnym to rzut karny, chyba że upada zawodnik realu
0
@Faro Pisales, że nie ugramy na wiosnę bo skład zajechany będzie. Nie zmieniaj teraz narracji typie.
4
@BojanKriKicz Chyba pod remizą
0
Komentarz usunięty