partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Antonin to jest pokraka. Z Błanikiem to już byłoby po meczu.
1
@ViscaelBarca2007 Jakim cudem to nie był faul na Guehim
1
@MessiForeverTheBest Isak i tak nie zagra
0
@Dankho94isback Nie ma szans XD. Fabregas to cule
2
@blakkudium Z United był tragiczny.
10
Widzę, że Como nam pozazdrościło wczoraj i nie chcieli być gorsi. Do tego Paz nie trafił karnego w doliczonym XD
1
@ViscaelBarca2007 A u Bernardo mu nie przeszkadza to holowanie piłki? Nie róbmy sobie jaj. Śmiałem się kiedyś z tych głosów, że Guardiola zabił futbol, ale widząc takie coś jednak przychylam się do tego, że rzeczywiście do tego się przyczynił.
3
@blakkudium Guardiola jest chory. Cherki robi im grę, strzelił gola, daje rozrywkę dla kibica swoim stylem gry, a ten go gnoi przy kamerach. Dla mnie mega słabe.
3
Jest goool Korona. W końcu jest jakiś napastnik na poziomie. BRAWO KORONKA!
0
@Eklerek Dużo lepszy na ten moment Gabriel od Saliby?
0
@Encore Niech przychodzi do Barcy na końcówkę kariery żeby coś wygrać.
0
@Kubajnos345 A jak XD
0
@VegetaPolska Dla mnie też zawsze był dobry, nawet wybitny. Ale już wypalony
2
@KamQiX I to jest najważniejsze. Faul był w 97? A tam powinno być doliczone z max 5 minut.
2
Oczywiście tym frajerom jak nie idzie musiał jak zawsze pomóc arbiter. Ale Rayo też jest sobie winne. Durna czerwona kartka, ten karny to też takie no nie wiem. Po co on taki zapach robił tą nogą? Chyba go trafił w brzuch jednak. No i przede wszystkim to Rayo miało giga setkę i jej nie wykorzystali.
0
Czy był karny? Możliwe. Kwestia taka, że ten mecz już nie powinien trwać dawno, bo te 9 minut doliczone to był żart.
0
Kolejny głupi murzyn...
2
Te minuty to chyba dziadyga perez doliczał
0
Wygrają to pewnie, bo cisną niemiłosiernie i jeszcze im doliczy pewnie z 7 minut
9 im dał hahahhaa
0
Ten Chabiniak to też jest jakiś upośledzony jak on tam jakieś zahaczenie widział.
1
Mourinho to taktycznie przemieli tego pachoła XD
0
Hahahhaha co to było XDD ten bramkarz hahah
25
Kurtuła od 2 lat ratuje tego topielca...
0
Ja jebe drugą sete zawalił...
0
Hahaha no i essa
0
Najgorsze, że to Rayo tu nic nie ugra a Real strzelił po zwykłej indywidualnej akcji i tyle.
25
Buczeli na niego w tej samej akcji jak tylko przyjął piłkę, strzelił i nagle mu brawa biją. Co za debile XD
0
@Limaker Nie wiem o jakiej akcji mówisz dokładnie, ale jak o Masturbinio to przecież gość mu prawie koszulkę porwał
1
Minus taki, że oni w tym sezonie bez tego angola grali najlepiej. Ale to jeszcze za Alonso więc zobaczymy.
3
Uuuuu Bellinghamowi poszła dwójka. Musiało strzelić mocno, od razu poczuł.