partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Jeśli macie dziś ciężki dzień to pomyślcie, że zawsze mogło być gorzej. Mogliście być na co dzień np. żoną piłkarza który właśnie kupił jacht za 8 milionów euro, ale i tak lipa, bo nie macie czasu na projekty z Alvaro.
0
@PatrykBarca @FcPortoFan1999 Transfery są, ale trener dalej mierny.
1
@Laminedependencia Wielka Anna. Gdyby nie jej poświęcenie to nie byłoby Roberta...
3
@Azazel_Pazuzu Gracza, nie pseudo gracza :v
2
@tbas Ty to musisz mieć mega ciekawe życie. Wiecznie narzekasz i beczysz
2
@Arden @JimMorrisonFCB No nie ponoć, tylko ich nowy właściciel to miliarder
0
@Czyhrynski Marzenie każdego gracza
0
Sprytny Lucho nie powiedział, że chodzi o rezerwy?
1
@Faro No wygonił go z szatni bo ten stwierdził, że odchodzi. Flicka to zabolało, co dało się wyczuć na jednej z konferencji. Proste.
9
@Faro Ale ciebie boli ten Flick typie. Gdyby nie ten sam Flick to ten Dro dalej by siedział w 4 lidze.
4
Zbyt mądry to on nie jest
2
@macio_944 Mnie osobiście tylko boli, że w mojej branży zawodowej rok 2025 był bardzo słaby, a i ten nie zapowiada się na lepszy. Ale to głównie wina tego co się dzieje w Europie.
12
Komentarz usunięty
2
@grzechu1999 O co ci chodzi?
0
@mint Taaa, powiedział co wiedział taaaa
0
@fotohobby Nie wiem, może tak. Ale wciąż miał ważny kontrakt. My rozdajemy umowy, a potem nikt nie chce odchodzić bo nie ma zamiaru rezygnować z takiego hajsu.
0
@BORO_12 To ja bym wolał nie wiem Lookmana na fałszywą 9 sprowadzić albo tam Olmo wystawiać xd
9
@Beztroskii Ależ ja jej współczuję naprawdę. Biedna mogła tak źle trafiła w życiu. Mogła np. wstawać codziennie o 6 i pracować za 5k na rękę, ale na jej nieszczęście nie robi tego :/. To tylko świadczy o moim niskim samopoczuciu
6
@heniusss Wyczuwam szybki awans, bardzo szybki
2
@Comentateiro Nieprzerwana miłość od 1939?
21
Nie no nie moge XD
Okropna piłka nożna. Dzięki niej jestem obrzydliwie bogata i mogę spełniać swoje projekty z Alvaro
2
@BORO_12 Vlahovic... to już lepiej sobie w łeb strzelić
0
@michaleu Co szybciej straci wartość? Złotówka czy złoto? ;)
0
@Azi Ty zawsze jesteś mądrzejszy niż tobie się wydaje? Tak ciężko ci przyznać komuś rację? Ego ci chyba na to nie pozwala XD.
0
@fotohobby No myślę, że skoro dostał nowy kontrakt to na pewno dostał i podwyżkę oraz jakiś pieniądz na podpis.
1
@ViscaelBarca2007 Z pozycją napastnika niestety mamy problemy braku, a nie bogactwa jak Real.
4
Szybko poszło i to zbyt szybko. Barcelona zbyt łatwo rozdaje pieniądze, jeszcze nie byłoby to problemem gdyby te pieniądze mieli.
0
@ViscaelBarca2007 Lubię go, ale biorąc pod uwagę nasze finanse to z wielkim żalem bym go wypromował i sprzedał do PL. Biorę tutaj też pod uwagę, że w szkółce jest dużo talentu na tę pozycję. Szczególnie Tunkara który gra na PS/ŚPO i zapowiada się na totalnego kozaka.
1
@kanver_ Rony miałby więcej, lol
7
@Sawik_10 Messi to najlepszy piłkarz w historii, ale nie zmienia to faktu, że 18 letni Yamal > 18 letni Messi. Nie da się tego podważyć. Mogę ci napisać to samo w drugą stronę. Idź sobie obejrzeć mecz Yamala z Interem z 2025 roku.