45

Jeśli macie dziś ciężki dzień to pomyślcie, że zawsze mogło być gorzej. Mogliście być na co dzień np. żoną piłkarza który właśnie kupił jacht za 8 milionów euro, ale i tak lipa, bo nie macie czasu na projekty z Alvaro.

0

@PatrykBarca @FcPortoFan1999 Transfery są, ale trener dalej mierny.

1

@Laminedependencia Wielka Anna. Gdyby nie jej poświęcenie to nie byłoby Roberta...

3

@Azazel_Pazuzu Gracza, nie pseudo gracza :v

2

@tbas Ty to musisz mieć mega ciekawe życie. Wiecznie narzekasz i beczysz

2

@Arden @JimMorrisonFCB No nie ponoć, tylko ich nowy właściciel to miliarder

0

@Czyhrynski Marzenie każdego gracza

0

Sprytny Lucho nie powiedział, że chodzi o rezerwy?

1

@Faro No wygonił go z szatni bo ten stwierdził, że odchodzi. Flicka to zabolało, co dało się wyczuć na jednej z konferencji. Proste.

9

@Faro Ale ciebie boli ten Flick typie. Gdyby nie ten sam Flick to ten Dro dalej by siedział w 4 lidze.

4

Zbyt mądry to on nie jest

2

@macio_944 Mnie osobiście tylko boli, że w mojej branży zawodowej rok 2025 był bardzo słaby, a i ten nie zapowiada się na lepszy. Ale to głównie wina tego co się dzieje w Europie.

12

Komentarz usunięty

2

@grzechu1999 O co ci chodzi?

0

@mint Taaa, powiedział co wiedział taaaa

0

@fotohobby Nie wiem, może tak. Ale wciąż miał ważny kontrakt. My rozdajemy umowy, a potem nikt nie chce odchodzić bo nie ma zamiaru rezygnować z takiego hajsu.

0

@BORO_12 To ja bym wolał nie wiem Lookmana na fałszywą 9 sprowadzić albo tam Olmo wystawiać xd

9

@Beztroskii Ależ ja jej współczuję naprawdę. Biedna mogła tak źle trafiła w życiu. Mogła np. wstawać codziennie o 6 i pracować za 5k na rękę, ale na jej nieszczęście nie robi tego :/. To tylko świadczy o moim niskim samopoczuciu

6

@heniusss Wyczuwam szybki awans, bardzo szybki

2

@Comentateiro Nieprzerwana miłość od 1939?

21

Nie no nie moge XD



Okropna piłka nożna. Dzięki niej jestem obrzydliwie bogata i mogę spełniać swoje projekty z Alvaro

2

@BORO_12 Vlahovic... to już lepiej sobie w łeb strzelić

0

@michaleu Co szybciej straci wartość? Złotówka czy złoto? ;)

0

@Azi Ty zawsze jesteś mądrzejszy niż tobie się wydaje? Tak ciężko ci przyznać komuś rację? Ego ci chyba na to nie pozwala XD.

0

@fotohobby No myślę, że skoro dostał nowy kontrakt to na pewno dostał i podwyżkę oraz jakiś pieniądz na podpis.

1

@ViscaelBarca2007 Z pozycją napastnika niestety mamy problemy braku, a nie bogactwa jak Real.

4

Szybko poszło i to zbyt szybko. Barcelona zbyt łatwo rozdaje pieniądze, jeszcze nie byłoby to problemem gdyby te pieniądze mieli.

0

@ViscaelBarca2007 Lubię go, ale biorąc pod uwagę nasze finanse to z wielkim żalem bym go wypromował i sprzedał do PL. Biorę tutaj też pod uwagę, że w szkółce jest dużo talentu na tę pozycję. Szczególnie Tunkara który gra na PS/ŚPO i zapowiada się na totalnego kozaka.

1

@kanver_ Rony miałby więcej, lol

7

@Sawik_10 Messi to najlepszy piłkarz w historii, ale nie zmienia to faktu, że 18 letni Yamal > 18 letni Messi. Nie da się tego podważyć. Mogę ci napisać to samo w drugą stronę. Idź sobie obejrzeć mecz Yamala z Interem z 2025 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?