1

@NeroTFP1 Alvarez obniża wartość swojego transferu po prostu kijową grą XD

1

@Kozinho. Przecież zagrał przeciętnie

0

@aldewir No i Yamal w 1 połowie to był wciąż nasz jedyny zawodnik który generował jakiekolwiek zagrożenie i był pod grą mimo że reszta totalnie nie dojechała.

0

@aldewir No największe te klapki masz raczej Ty

0

@Walker Jeszcze obecnie oni nawet nie grają rozgrywek ligowych, dopiero od marca im sezon rusza. Czyli bez rytmu meczowego takie wyniki.

0

@aldewir Powiedz że się nie znasz, nie mówiąc o tym

3

@Coveta 1 połowa to był marazm całego zespołu, ale jeśli można z niej kogoś wyróżnić to tylko Yamala, jedyny coś próbował i stwarzał zagrożenie.

5

Lewy jest już raczej świadom swoich ograniczeń, ale mnie wkurza u niego to że on dalej czasami zbyt długo holuje piłkę. Zawsze się kończy to tak samo czyli strata piłki albo popsuciem dynamiki akcji. Robert się powinien już tylko skupić na jak najszybszym oddawaniu piłki do kolegów i ustawianiu się na pozycji do oddania strzału.

1

I gdzie ten rytm?

3

Komentarz usunięty

0

@Derean


XDD

1

@Kessie Dobrze, że zaznaczyłeś że to dawny Twitter

0

@tomek8756 I jeszcze pozew dostali XD

2

@Andi18 W tamtym sezonie zaczęli grać od fazy pucharowej LM

1

100% nam wylosuje PSG. Lipa trochę.

0

@kuz Ekspert przemówił

3

@Cyzix Akurat ja mam urodziny już za 40 min XD

1

Po 1 połowie tutaj widziałem jeden komentarz(niestety nie pamiętam nicku) że zapowiada się super bo Real wraca do formy, a my coraz gorzej i jeszcze tę ligę przegramy XD. Beka z takich ludzi.

0

@LOPEZ16 Byli poza gościu na 25

0

@Kuchar Arsenal gra giga kupsko obecnie

1

Nie wierzę, że to pisze ale szacunek panie Mourinho

0

Hahahajq bramkarz im wjebal XDD

6

Jak zwykle nie umieją przegrywać. Zwierzęta

1

Najlepsze że Benfica i tak jest poza, bo Bodo wygrało z Atletico XD

0

Niech PSG/Newcastle wygrają i Real poza 8 XD

0

Podsumowanie Balde

0

Fermin to straszny samolub w grze

2

Mourinho niszczy pachoła XD

3

Fermin chłopie zacznij podawać w takich sytuacjach. Wkurza czasami jego samolubność

0

Nareszcie drużynowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?