patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca od początku roku zagrała 28 spotkań.
Nasz Kapitan,Araujo zagrał raptem 665 minut,wychodząc w pierwszym składzie tylko 4 razy. Na jego pozycji gra nominalny lewy obrońca.
Najlepiej zarabiający obrońca w drużynie przypominam :)
Jeśli w klubie tak to zamierzają zostawić to szacun.
Liczę na to,że Flick daje do zrozumienia,że nie pasuje do jego koncepcji,inne opcji nie widzę
3
Śmierdzi fejurami na kilometr z tymi ciągłymi kwasami u Madryli i to centralnie przed samym El Clasico ;D
0
@Laminedependencia Pisałem o tym dużo wcześniej,że tylko Yamal doznaje kontuzji i jesteśmy w ciemnej.
Roony to jest spoko zawodnik,do gry kombinacyjnej
Ale nie u nas na pozycji skrzydłowego
Dałby radę na 10,ale na skrzydle brakuje mu dynamiki,przyspieszenia.
Mam nadzieję,że pójdzie się rozwijać gdzieś a my zachowamy do niego te 50% praw.
0
Ogólnie nie ma co się denerwować na Olmo,że gra piach
Gość i tak długo się już nie połamał,take trzeba być wyrozumiałym
3
Prawie tak piękne jak z podkładem Celine Dion ;D
31
Idealnie ;D
2
Idzie kolejna kadencja Lapcia,druga z rzędu
I 6 rok z rzędu rok w rok,lato w lato,jest trąbione o tym ile to już nie brakuje,że ledwo ledwo,tyko dotknąć ,tu 12 tu 14 milionów.
A i tak wciąż Barca nie jest w stanie wrócić do zasady 1/1.
Niebywałe
1
Balde-Rash
Harry i Lloyd
Głupi i głupszy ;D
0
Pedri stracił jaja,innej opcji nie ma
Co temu gościowi się stalo…
I potwierdza się to co pisałem,Roony fajny chłopak,ale Lamine wypada i jesteśmy w ciemnej :D
1
Ale fajny ten Kounde
Taki nie za dobry
Dzisiaj i wgl w tym sezonie :)
8
Chelsea za ewentualne zwolenie Roseniora,będzie musiał wypłacić mu 24 miliony funtów …Kontrakt ważny do 2032 r
Chelsea nie wygrała w lidze od 4 marca kiedy na wyjeździe wygrała 4-1 z Aston Villa.
Od tamtej pory zagrali 5 spotkań w których wszystkie przegrali nie strzelając nawet gola.
Tam to jest dopiero zaczarowany burdel ;D
0
@Borneo Myślę,że jego pozycja będzie ewoluować z sezonu na sezon i naturalnie będzie się pojawiał w centrum.
0
@Zbyszard Jesli Yamal będzie kontuzjowany i Roony będzie musiał grać to i tak jesteśmy w ciemnej.Na mocniejszych przeciwników Roony nie ugra na skrzydle.Moim zdaniem na skrzydle ma przebłyski i nie ma tej dynamiki skrzydłowego.
Osobiście bardziej by go widział na 10. Na pewno jest to zawodnik,którego trzeba mieć pod stałą kontrolą bo czy będzie u nas czy gdzie indziej to pożytek z niego będzie,ale w drużynie gdzie na niego postawią i będzie grał regularnie może być kotem a my albo będziemy mogli go zabrać z powrotem albo dodatkowo na nim zarobić w przyszłości. Dlatego warto mieć nad nim kontrolę.
Przy Yamalu niewiele tych minut dostanie a w meczach o stawkę i tak na niego Hansi nie stawia(wyjątek mecz w półfinale SPH ze słabym Bilbao,ale walka o finał była więc to był wyjątek od reguły.)
0
Barca powinna mieć akurat ich dwóch na uwadze by mieć ich pod kontrolą i mieć do nich jakiekolwiek prawa.
Z Roonym zrobić tak samo jak Real z Pazem i mieć do niego klauzulę wykupu i 50%
On przy Yamalu stanie w miejscu i się nie rozwinie,musi grać.
A Yaako bardzo fajnie sobie radził na wypożyczeniu,do lutego bo od lutego albo kontka albo ławka
Jednak to wciąż młody chłopak z potencjałem,nie ma sensu go trzymać u nas na ławce bo przy Garcii i tak nie pogra.
Wypożyczyć niech się dalej ogrywa albo podobnie jak z Roonym,sprzedać z klauzula wykupu oraz 50% praw.
0
@Derean Bernardo wczoraj przypominał mi Modrica
Chodził jak mały samochodzik.
Spieniężyć Casado za fajne pieniądze,gdy już mamy ligę na finiszu mógłby Hansi dać mu pograc na podbicie ceny a brać Bernardo na 2-3 sezony idealnie.
8
Grizi
Jakiś pościk na ig? Jakieś trolololo?
5
Hahahahahaha
Pięknie!! Jbc kotleti
Jeszcze tylko oklep od Arsenalu i mogą zaczynać wakacje
0
@Encore @partymaker @Sergio_Devils
Dobra to chyba jakiś wałek jest bo właśnie mi wyskoczył kolejny post bardzo podobnej treści tylko związany z Edwinem Alvarezem z Fenerbache,poniżej link
0
Widzę dzisiaj kolejny taki post
To są jakieś jaja?
W skrócie: De Ligt nie gra bo przeszedł operację zmiany płci,United to ukrywa a federacja angielska chce chronić jego wizerunek.
Wałek czy jakieś poważniejsze źródła coś piszą na ten temat?
0
Oczy bolą…
5
In szybciej damy sobie z nim spokój tym lepiej. Znowu będziemy wzdychać całe lato do zawodnika poza zasięgiem a na sam koniec zostaniemy z palcem wiadomo gdzie bo wyznajemy zasadę „wszystko albo nic”
Im szybciej Deco i Lapcio zmienią obiekt westchnień tym lepiej dla budowania drużyny :)
0
@kamilop Ferranowi został tylko rok kontraktu.
Więc pewnie to będzie warunek żeby Ferran przedłużył umowę i żeby nie odszedł za darmo. Zostanie jeśli dostanie zapewnienie,że będzie starterem a zostanie ściągnięty rezerwowy napastnik do rotacji.
Druga kwestia,tak jak napisałeś
Z poważniejszych transferów skończy się tylko na Bastonim ;)
3
Przecież mieliśmy ten dwumecz na wyciągnięcie ręki…
Dlaczego znowu
0
Pierwszy raz w życiu zawiodłem się na Hansim,naprawdę
Pojebana taktyka obrońcami utkanymi z wikliny
Zmiany za późno
Trzymanie Pedriego i Olmo
Pedri to samo,zawiódł dzisiaj jak nigdy
0
Ale Pedri to dowiózł
Nie ma co
2
Pedri słabo,ostatnio słabo
Dzisiaj również słabo…
A nasza gra opiera się głównie między innymi na nim
1
Kounde albo jego strona coś się dzisiaj odwali
3
Liczę na Como dzisiaj! I na europejskie puchary w przyszłym sezonie.
Cesc w lato bierze od nas Casado do siebie
Z dealem procentowym z przyszłego transferu oraz klauzulą odkupu i czekamy na rozwój wydarzeń
0
30 milionów :)
Dramat
4
Ja myślę,że jutrzejszy mecz powinniśmy rotować aby być w 100% gotów na Atleti
Realek zaraz ma Alaves u siebie potem zaczyna maraton 3 wyjazdów Betis,Putanyol i Camp Nou
Gdzieś punkty będą gubić więc powinniśmy zaryzykować jutro nawet kosztem straty punktów.