patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Barcelona i Nico uzgodnili warunki kontraktowe.Kontrakt do 2031 z pensją 7/8m netto za sezon.
Ktoś się orientuje jak to wygląda w kwestii drabinki płacowej klubu?
4
Bójcieeee się chamy!!! Po Nicolasa wracamy!!
5
Ter Stegen nie chce słyszeć o odejściu z Barcy.
Chyba o grze na przyszłorocznych mistrzostwach świata też nie chce słyszeć.
0
Caaaalmaaaaa!
0
Ja bym się wcale nie zdziwił jeśli poświęciliby Fermina(wolałbym nie i wolałbym żeby to Olmo odszedł jak już) skoro Raphinha w przyszłym sezonie ma grać na 10,nowy skrzydlowy Nico/Diaz/Rash. Po kontuzji wraca Bernal,wracający po kontuzji Casado,Gavi,Pedri,Frenkie. Może też tam zagrać Eric. Niewykluczone,że podczas pre-sezonu wybuchnie nam jakiś kolejny pomocnik z La Masii. Szkoda mi by było Fermina i osobiście bym go nie sprzedawał,ale jeśli Barca dostanie ofertę 60/75 milionów to mogą go puścić.
0
Oby udalo się dogadać z Nico!
I w następnym sezonie pojechać do Bilbao i do Espanyolu i symfonia tych Jasiów na trybunach!!
4
Jeśli Gerard Martin odejdzie,Barca kupi Lewego obrońcę. Pierwszym wyborem jest Grimaldo a jego koszt to ok 15 milionów.
Sprzedaż uszatka i za praktycznie te same pieniądze wziąć Grimaldo to byłby Upgrade tak duży,że aż ciężko w niego uwierzyć.
0
Aktualne stanowisko Ter Stegena: „Jeśli Barcelona mnie nie chce,niech wypłacą mi pieniądze za pozostały okres trwania kontraktu”
Źródło nijakie także z przymróżeniem oka,aczkolwiek trzeba być czujnym.
0
Gwoździem do trumny Marca był fakt,że zespół walczył na wszystkich frontach o trofea a ten nad dobro zespołu, jako kapitan przypominam,postawił siebie,swoje ego i dumę.
Prowadził jakąś swoją grę i publicznie i wewnątrz klubu.
Wrócił po ciężkiej kontuzji i się domaga gry gdzie drużyna w kluczowej fazie sezonu potrzebuje zawodników w jak najlepszej dyspozycji.
Polityka Laporty czy nie,mająca na celu odejście Ter Stegena,według mnie decyzja o ściągnięciu Garcii i postawieniu na duet Garcia-Wojtas Jest jedyną słuszną decyzją a Marc niech się skupi nad tym by znaleźć miejsce gdzie będzie grał bo chce zagrać jeszcze na Mistrzostwach Świata a tutaj już raczej nie pogra.
4
Marc Andre ter Stegen+agent. Wszyscy w pięciu,proszę IŚĆ z naszego klubu…
Skandal. Chłop wraca po ciężkiej kontuzji i jeszcze warunki będzie stawiał. Sam fakt,że chłop jest dziadem i nic nie broni od lat. Pokory,przyspawać do trybun i tyle
Aż sam poprosi o odejście. Chce bronić na mistrzostwach świata,będzie musiał bronić. Chce bronić,to nie tutaj
Dziękujemy,do widzenia.
0
Koszmar Żółwia! Ten chłopak śni mu się po nocach.
9
Oni kupują-Barca produkuje ;)
La Masia jest jedyna w swoim rodzaju i liczę,że kolejne perełki nam wypłyną.
0
@ViscaelBarca2007 I tutaj musi pojawić się głos rozsądku.
Diaz jest świetny,ale główna przeszkoda to jego wiek i cena.
Blisko 29 lat a cena 80-85 milionów. Niestety to jest nie do przyjęcia
Liverpool jest ciężki do negocjacji,oni nie muszą sprzedawać swoich najlepszych zawodników.
3
Bardzo się cieszymy jego szczęściem!
0
Coraz wspanialsze te wieści!
Liverpool,proszę odrzucać każde jedno podejście Barcy!
0
Wszystko wskazuje na to,że Barca odda Lengleta za darmo do Atletico.
Żadna nowość. Nic odkrywczego,zawodnik z mega pensją idzie za darmo do ligowego rywala :)
Teraz pora na Ter Stegena,niekoniecznie do kogoś z Hiszpanii
Ale jak odejdzie to też za darmo.
4
Boli? Ma boleć!
3
@Gaucho Joan Garcia-25m
Lookman-ok.30 z racji tego,że ma kontrakt do końca przyszłego sezonu także z Atalanta można byłoby się dogadać na różne formy płatności o ile nie chcą go stracić za darmo.
Grimaldo-jakby sie udało te 15-18 to super
I co nam więcej trzeba,resztę mamy u siebie w La Masii.
Ale z tym Lookmanem,że też Hansi musi myśleć za tego bezmózga Deco… wyszedłby minimum dwa razy taniej i jest mlodszy :)
4
Imo jedno z najlepszych źródeł odnośnie Liverpoolu. Trzymać go tam!
5
Taka cena? Nic tylko brać.
Uszatka nawet wypożyczyć. Grimaldo mówił,że chce wrócić do Hiszpanii. A potem już tylko rywalizacja z Balde,niech gra lepszy.
Cena świetna :)
2
Luis Díaz priorytetowo traktuje przeprowadzkę do Barçy. Właściwie, już podejmuję pewne kroki za pośrednictwem swojego agenta. Nie chce odnawiać kontraktu z Liverpoolem ani słyszeć o żadnej wielkiej ofercie z Arabii Saudyjskiej, ponieważ czeka na Barçę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
!!!Piękne info!!!
5
Kurde no chłopy no!
To nie jest trudne…
Co z tym Deco i Laporta?
Oni myślą,że Liverpool zgodzi się na płatność w mikro ratach za tego Diaza?
1
@Messibestplayerintheworld Sane/Rashford.
Sane za darmo a z United można by się dogadać na transfer definitywny a płatność rozłożona powiedzmy na parę okienek i tak chcą go sprzedać.
Luis Diaz i Martinelii za drodzy.
I w sumie to nie wiem po co obrazili się na Nico. U Hansiego mógłby być jeszcze lepszy.
10
Jeszcze się okaże,że Wojtasa odpalą.
Naprawdę,nie wierzę,że w klubie chcą trzymać najlepiej zarabiającego ,rezerwowego bramkarza na świecie …
Chyba,że liczą na to,że sam poprosi o odejście. Tylko nikt nie sprowadzałby Garcii na ławkę
3
Czy byłyby jakieś minusy tego transferu?
Christensen kontrakt ważny tylko rok,Inigo już wiekowy też kontrakt ważny przez rok,nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądała z Araujo,Marmol obskoczy jeszcze lewą obronę,Barca ma 50 % z następnego transferu,dogadać się z nimi na kwotę symboliczną i brać go. Jesli będzie chciał przyjść to na plus. Ograny już w lidze. Zawsze można by go było z zyskiem sprzedać.
0
@Filipem Tak jak wspomniałeś,nie za takie pieniądze o jakich się mówi (70-85 milionów)…
Przecież on 29 lat będzie miał :/
0
A Wojtas gdzie w tym wszystkim?!
Wolałbym Nico lub Leao,ale skoro Hansi go chce to niech się dzieje!
1
Mhm,czyli czeka na to aż Marca pogonią.
Deco,robota jest.